Užkandžių tema, kuria su jumis jau kalbėjome, sulaukė susidomėjimo, todėl pagalvojau, kad galiu dar šiek tiek pafotografuoti savo sūnelių užkandžių dėžutes ir jų turinį. Mielai dalinuosi idėjomis, tikrai ne viskas čia tobula ir išskirtinai sveika, bet gal viena kita mintis jums tiks. Primenu, kad pirmąją užkandžių fotosesiją galite rasti paspaudę čia.

Vasara baigėsi ir iš sezoninių vaisių jau liko tik obuolys, iš uogų – avietės. Užkandžių dėžutėms, kurias komplektuoti pastaruoju metu tenka jau gan dažnai, to maža, todėl neretai tenka nusipirkti vieną kitą skanėstą, kad paįvairinčiau pasirinkimą vyrukams. Labai džiaugiuosi, jog sveikų užkandžių mažyliams pasirinkimas visai neblogas. Štai keletas mūsų pamėgtų, kuriuos matysite dėžutėse:

„Frupp“ – mūsų jau prieš kurį laiką atrastos ir pamėgtos liofilizuotos uogos bei uogų ir daržovių batonėliai. Tikriausiai jau esate girdėję, bet dar priminsiu, kad liofilizacija (džiovinimas šaltyje) įvardijama kaip šiuo metu pats tobuliausias konservavimo būdas, nes taip išsaugomos visos biologiškai vertingos medžiagos. Šituos daikčiukus patogu visad turėti su savimi, nes neužima daug vietos, ilgas galiojimo laikas, atidarius maišelį galima vėl sandariai uždaryti, nereikia specialių laikymo sąlygų, patogiai ir švariai vaikai gali mėgautis uogytėmis. Jei norėstumėte „Frupp“ įsidėti į savo užkandžių dėžutes, pardavimo vietų sąrašo ieškokite paspaudę čia.

„Mažas“ tyrelės – pagamintos Lietuvoje, be pridėtinio cukraus (produkto sudėtyje yra natūralių cukrų), be glitimo, be krakmolo. Man jos taip primena tą tyrelės skonį, kurį atsimenam iš vaikystės, labai labai skanios. 🙂 Išduosiu paslaptį – norint patogiai jas naudoti automobilyje ar kitoje vietoje, kur samstyti šaukšteliais nesinori – galima į pagalbą pasitelkti šiaudelį, su juo labai patogu išgerti kaip kokį glotnutį. 🙂 Jas galima įsigyti paspaudus čia arba atvykus į PC TAU, adresus rasite paspaudę čia.

„Urban Food“ senų seniausiai jau atradau jų kukurūzus, kuriuos ramia sąžine duodu vyručiams. Tuo tarpu milteliai buvo man naujovė. Tai šaltyje džiovintų ir sumaltų uogų milteliai, kuriuose išsaugojama maksimalus kiekis visų maistinių medžiagų. Veganiškas, be gliuteno, be laktozės, be konservantų, be dažiklių, be pridėtinių sintetinių kvapų, nepridėta cukrų (sudėtyje yra natūralių cukrų). Seniau žinojau, kad toks dalykas yra, vis pagalvodavau, kad būtų puiku praturtinti maistą ir skoniu, ir visomis naudingomis medžiagomis, kurių juose yra, bet vis nesiryždavau pabandyti, nes neįsivaizdavau, kur juos galima dėti. Kai pabandžiau, tai Lukas juos vadina mamos uogytėmis, nes mama dozuoja, vaikams į rankas neduoda. 🙂 🙂 🙂 Barstom visur – ant blynų, ledų, jogurto, nuotraukose yra eksperimentas su varškės ir medaus rutuliukais – mums patiko! Žodžiu, atradau, kad skonis puikus, panaudojimo galimybės plačios, reikės ir kitų paragauti. 🙂 Jei norite pamatyti visas įsigyjimo vietas, spauskite čia. 

„HiPP“ išspaudžiamos tyrelės, mūsų pamėgtos jau labai labai seniai. Jei tenka tyrelę pirkti būnant kažkur mieste, visad imam “HiPP”, nes jau puikiai žinau, kurias vaikai labiausiai mėgsta, žinau, kad vienos neužtenka ir žinau, kad beveik visuose prekybos centruose jas rasiu. Mūsų pirkinių krepšeliuose jos atsiduria, nes jų puiki sudėtis, nepridėta cukrų (sudėtyje yra tik natūralių cukrų), o vaisiai iš ekologinių ūkių, vartojimas itin patogus, bet čia jau niekam to pasakoti nereikia. 🙂 Įsigyti galima prekybos centruose, parduotuvėse „Nukas“ arba  paspaudus čia.

„Belkorn Biskids“  sausainiukai, kuriuos taip pat galima atrasti mūsų dėžutėse. Pasirinkau juos, nes ji ekologiški, saldinti nerafinuotu cukranendrių cukrumi arba obuolių sultimis, naudojami pilno grūdo miltai, be palmių aliejaus. Supakuoti porcijomis hermetiškose pakuotėse porcijomis ir tinka vaikams nuo 6 mėn. – skamba neblogai, tiesa? 🙂 O skonis panašus į standartinių sausainių, vaikams patiko. Įsigyti galima paspaudus čia.

Taip pat labai mėgstu užsukti į „Livinn“ parduotuves, nes ten visad tieek gėrio prisipirkti galima, bet tenka save pristabdyti. 🙂 Dalinuosi keletu skanėstų, kuriuos įdėjau vaikams į užkandžių dėžutes būtent iš šios parduotuvės:

„Smaakt“ ekologiški šilauogių ir braškių saldainiukai. Pagaminti iš 98% sulčių ir juose nepridėta cukrų (produkto sudėtyje yra tik natūralių cukrų). Taip pat jie yra be dirbtinių kvapiųjų medžiagų, dažiklių ir konservantų. Labai labai labai skanus daikčiukas, aš pati galėčiau krimsti vieną dėžutę po kitos, bet negaliu, reikia vaikams palikti. 🙂 Juos galima įsigyti paspaudus čia ir paspaudus čia.

„Mogli“ traškūs speltos rutuliukai su prieskoninėmis žolelėmis, kiti – su pomidorais ir morkomis. Be pridėtų aromatinių medžiagų ir be palmių aliejaus. Labai smagiai kramsnojasi, pamėginkit. 😉 Įsigyti galima paspaudus čia ir paspaudus čia. 

„Mogli“ ekologiškas batonėlis su džiovintais obuoliais. Saldintas medumi. Žinoma, be dirbtinių kvapiųjų medžiagų ir kitų nereikalingų priedų. Įsigyti galima paspaudus čia.

Fizinių „Livinn“ parduotuvių adresus galite rasti paspaudę čia. 

Jei kils klausimų, būtinai klauskit, pasidalinsiu tuo, ką žinau. Po nuotraukomis rasite datalizuotą kiekvienos dėžutės turinį. Taip pat primenu, kad mūsų žavios ir patogios dėžutės yra iš „Bentologija“.

   1. Vynuogės;
   2. Morkytės;
   3. „Miau“ ekologiškas varškytė;
   4. „Pik-Nik“ sūrio lazdelės.
   1. „Frupp“ liofilizuotos braškės;
   2. Varškė;
   3. Brokoliai;
   4. „Smaakt“ ekologiški šilauogių saldainiukai.
   1. Saulėgrąžos;
   2. Obuoliai;
   3. Traputis su riešutų sviestu ir liofilizuotom braškėm;
   4. „Smaakt“ ekologiški braškių saldainiukai.
   1. Džiūvėsėliai;
   2. Saulėgrąžos;
   3. Obuoliai;
   4. „Mažas“ obuolių tyrelė su varške
   1. Džiovintos spanguolės;
   2. Bananai;
   3. Traputis su avokadu;
   4. Migdolų riešutai.
   1. „HiPP HiPPiS“ tyrelė;
   2. Varškės ir medaus rutuliukai su „Urban Food“ juodųjų serbentų milteliais;
   3. Avokadas;
   4. Trapučiai.
   1. „Frupp“ Liofilizuotas bananų-morkų-pasiflorų batonėlis.
   2. Riestainiai ekologiški;
   3. Lazdyno riešutai;
   4.  
   1. „Frupp“ Liofilizuotas aviečių batonėlis;
   2. Džiovintos spanguolės;
   3. Sausainiai „Gaidelis“;
   4. Keptos vištienos krūtinėlės ir agurko vėrinukai;
   5. Varškytė su žalumynais;
   6. Trapučiai.
   1. „Tundra“ Daigintų grikių batonėlis „Slibinutis“;
   2. Obuoliai;
   3. Graikiniai riešutai iš močiutės kiemo;
   4. Trapučiai;
   5. Razinos;
   6. Duonos lazdelės.
   1. Vynuogės;
   2. „Mogli“ traškūs speltos rutuliukai su prieskoninėmis žolelėmis;
   3. „Mogli“ traškūs speltos rutuliukai su pomidorais ir morkomis;
   4. Morkytės;
   5. „Pik – Nik“ sūrio lazdelės.
   1. „Frupp“ Liofilizuotos šilauogės.
   2. „Urban Food“ kukurūzai su burokėliais.
   3. Speltos miltų ir daržovių keksiukai.
   1. „Frupp“ Liofilizuoti kukurūzai;
   2. Saulėgrąžos.
   3. Avietės ;
   4. Agurkai;
   5. Kepta nugarinė;
   6. Cukruoti ananasai.
   1. „Urban Food“ kukurūzai su burokėliais;
   2. Obuoliai;
   3. Žemės riešutai;
   4. „HiPP HiPPiS“ tyrelė;
   1. „Urban Food“ juodųjų serbentų milteliais pagardinti blynų suktinukai;
   2. Avietės;
   3. Grikiai;
   4. „Mažas“ obuolių, abrikosų tyrelė su varške;
   5. „Pik – Nik“ sūrio lazdelės.
   1. Avokadas;
   2. „Urban Food“ kukurūzai su morkomis;
   3. „Frupp“ Liofilizuoti ananasai;
   4. Obuoliai;
   5. Graikiški riešutai
   1. „Frupp“ batonėlis;
   2. „HiPP HiPPiS“ tyrelė;
   3. „Frupp“ Liofilizuotos avietės.
   4. Traputis su riešutų sviestu ir bananais bei aviete.
   1. „Mogli“ ekologiškas batonėlis su džiovintais obuoliais;
   2. Kiaušiniai;
   3. Avokadas;
   4. „Belkorn Biskids Minis“ ekologiški sausainiai su obuolių sultimis.
   1. Bananai;
   2. Žemės riešutai;
   3. Džiovintos slyvos;
   4. Džiovintos spanguolės;
   5. „Belkorn Biskids“ ekologiški sausainiai su obuolių sultimis.
Share: