Kadangi vaikiškos odos, plaukų priežiūros priemonės yra labai ilgai naudojamos, tai pasibaigus vienam šampūnui jau labai norisi išbandyti kažką naujo. Prieš kurį laiką įsigijome NATURA HOUSE švelnų vaikišką šampūną su medaus proteinais ir pantenoliu. Šio šampūno sudėtyje 98.6% natūralios kilmės žaliavų – tai vienas iš veiksnių lėmusių būtent šios priemonės pasirinkimą. Man svarbu, kad vaikams naudojamų priemonių sudėtyje nebūtų kenksmingų medžiagų, kurios, žinoma, patenka į organizmą, todėl pati renkuosi ir jums rekomenduoju tik kokybišką vaikams skirtą kosmetiką.

Maitinamasis šampūnas tinka vaikams bei kūdikiams, visų tipų odai, taip pat ir jautriai, jį galima naudoti kasdien. Sudėtyje esantys medaus proteinai maitina, ramina, tonizuoja jautrią vaikų ir kūdikių odą, padeda išsaugoti fiziologinį galvos odos pH, natūralią drėgmės pusiausvyrą. Produkto aprašyme teigiama, kad plaukučiai tampa sveikesni, spindintys ir lengvai šukuojami, tai turėtų labai patikti ilgaplaukių mamytėms, nes būtent joms neretai kyla problemų su šukavimu.

Mane nustebino kvapas, atrodo, paskaičius sudėtį buvo galima tikėtis intensyvaus aromato, bet aš nesitikėjau, nes vaikams skirtos priemonės paprastai būna minimaliai kvepiančios, tuo tarpu čia medaus kvapas yra labai intensyvus, išdžiūvus plaukams jis lieka šiek tiek jaučiamas ir toks išsilaiko iki kito galvos plovimo, nepaisant intensyvumo kvapas labai malonus. Priemonė yra gan skalsi, todėl net ir naudojant dviems vaikučiams, jos tikrai užteks gan ilgai – tas džiugina. 🙂 Šiuo metu kaip tik šiam šampūnui dar taikoma 40 % nuolaida – super – labai rekomenduoju nepraleisti progos išbandyti puikią priemonę savo mažyliams! 🙂 Šiuo metu jį galite įsigyti tik už 5.35 eur. paspaudę čia

Share: