Mano oda, tikriausiai ir dalies jūsų, po žiemos sausesnė, praradusi elastingumą, pavargusi nuo šildytuvų (ypač po ilgesnių kelionių automobiliu), todėl norisi jai vėl suteikti sveiko spindesio bei žavesio. Prieš keletą mėnesių pradėjau naudoti itin koncentruotą Novexpert serumą veidui su hialurono rūgštimi ir bebaiginėdama jį galiu pasidalinti savo įspūdžiais.

Dozavimas pipete patogus ir higieniškas, todėl sumažina bakterijų patekimą ant odos. Pipete išspaudus keletą lašų serumą skirstau ant veido bei dekoltė ir pastebėjau, kad po keleto naudojimų oda tapo švelnesnė, atrodo sudrėkinta. Patiko, kad šį hialurono serumą galima naudoti taip dažnai, kiek tik norisi ir tada, kada norisi, tinka naudojimui ryte, vakare ar dienos metu, galima tepti atskirai tik jį vieną, prieš kremą arba kartu su įprastu veido kremu. Toks naudojimo universalumas man labai priimtinas, nes kartais vakare migdydama vaikus pati nubundu tik ryte praleidusi vakarines grožio procedūras, tokiais atvejais galiu atsigriebti ryte.  Visgi dažniausiai stengiausi naudoti vakarais, o ryte prausiant veidą išliko jausmas, kad serumas naktį “dirbo”, oda minkštesnė, švelnesnė, tarsi po kaukės. Jei naudoju serumą ryte kartu su kremu, po kurio laiko puikiai pavyksta paskirstyti ir makiažo pagrindą.

Iš pradžių priemonę naudojau dažniau, dabar jau tik kartą į dieną ar net kas antra dieną, tačiau efektas niekur nedingo, nes ši priemonė veikia giliai. Didelė hialurono koncentracija (šis produktas vienintelis pasaulyje, turintis aukščiausią hialurono rūgšties koncentraciją, kuris savo kiekiu prilygsta 20 injekcijų) odą veikia iš esmės, t.y. visuose trijuose odos sluoksniuose. Kaip ir daugelis Novexpert priemonių, taip ir ši, kovoja su senstančia oda, drėkina, suteikia švelnumo, ramina, netgi padeda sumažinti randus. Serumas taip pat rekomenduojamas naudoti ant tikslinių sričių, tokių kaip: lūpų kontūro raukšlės; mimikos raukšlės; paakių raukšlės (“žąsų letenėlės”), kitos raukšlės.

Novexpert serumas tinkamas moterims bei vyrams nuo 25 metų, galima naudoti visiems odos tipams taip pat ir itin jautriai odai. 100% ingredientų yra natūralios kilmės, 20% visų ingredientų yra iš ekologinės žemdirbystės, 0% konservantų, išbandytas dermatologų, 100% hipoalerginė ir biologiškai skaidi kosmetika. Produktas yra sertifikuotas ECOCERT.

Taigi, jei domina švelnios formulės, tačiau veiksminga priemonė odos atšviežinimui, labai rekomenduoju šį serumą, dabar su nuolaida jį galima įsigyti elektroninėjė JUARA parduotuvėjė paspaudus čia.

Share: