Pirmasis nėštumas, tai buvo laikas, skirtas galvoti, planuoti ir rūpintis savimi, daugiau nieko veikti net ir neturėjau galimybės.  Buvau tikrai atsakinga nėštukė ir rinkausi tai ką reikia rinktis – sveiką, įvairų, daug baltimų turintį maistą; medvilninius viską prilaikančius rūbus; skaičiau knygas apie vaikų priežiūrą bei auklėjimą; naudojau ekologišką kosmetiką. Renkantis pastarąją, prisiminiau jau žinomus, bandytus vardus, pvz. „Žalia pieva“, taip pat išbandžiau iki tol man nežinomus prekės ženklus tokius kaip „Vivi“, „Žiedė“ – bandymų ir eksperimentų buvo daug. Tikrai ne visi produktai tiko ir patiko.

Šiandien norėčiau papasakoti apie „Žalia pieva“ produkciją, nes jos esu išbandžiusi daugiausiai, o ir naudoju jau 6 metus. Šias priemones pradėjau naudoti ieškodama pagalbos problematiškai veido odai. Pamenau pirkau tada veido kremą, toniką bei muilą veido prausimui. Nuo to laiko iki šių dienų mano kosmetinėje visur kartu su manimi keliauja „Juodasis Afrikos MUILAS“. Gaminio aprašyme rašoma, kad jis tinkamas naudoti visam kūnui ir plaukams, bet aš jį naudoju tik veido prausimui, kartais – rankų. Nuprausus veidą šiuo muilu lieka nerealus švaros pojūtis, oda šviti. Patogu tai, kad juo galima nuvalyti ir makiažą (valo puikiai). Labai skalsus, užtenka vieno lašelio, todėl buteliuko užtenka ilgam. Taip pat man jis yra puiki spuogų prevencinė priemonė. Ilgas galiojimo laikas. Minusai – specifinis kvapas, nėra labai blogas, tiesiog reikia prie jo priprasti; kelias dienas neatidarinėjant buteliuko, uždžiūsta kamštelyje muilas ir nebebėga, bet pralpovus šiltu vandeniu – viskas ok –  galima naudoti toliau.

Kita išbandyta priemonė, kurios jau nebėra mano kosmetinėje, tačiau keliu ją ant pjedė stalo – „Aliejų mišinys nuo strijų“. Pirmo nėštumo metu jį naudojau sąžiningai, kiekvieną dieną. Nors pilvas buvo didžiuulis, jstrijų neužgyvenau. Malonus sudrėkintos odos pojūtis jausdavosi net kitą dieną, lengvai naudojamas, sakyčiau, pakankamai skalsus, naudojau netaupant, tai  visam nėštumui (nuo 3 mėn) užteko 2 buteliukų. Minusas –  arba tepdavau  per didelį kiekį, arba iš tikro nelabai greit susigeria. Dabar šį produktą pakeičiau „Kūno linijas dailinančiu aliejų mišiniu“ – labai panašus kaip ir nuo strijų, tačiau, man priimtinesnis pirmojo mišinio kvapas.

Antrojo nėštumo atradimas – „Kūno šokoladas“. Kvapas!!! Šokoladas man tinka visais gyvenimo atvejais. 🙂 Labai smagiai, lengvai tepasi, nors yra kietos konsistensijos, tačiau pakabinus jo iš buteliuko, iškart  rankose sušyla ir paskirstytas ant kūno, akimirksniu įsigeria.  Štai toks mano natūralios kosmetikos TOP 3. Išbandyta mamos, rekomenduoju ir jums, jei turite klausimų, mielai atsakysiu.

 

„Juodasis Afrikos MUILAS“ Kaina 5.90 €

Kur pirkti: http://zaliapieva.lt/Veido-prieziurai/Prausimosi-priemones/88-juodasis-afrikos-muilas.html

„Aliejų mišinys nuo strijų“ Kaina 10.90 €

Kur pirkti: http://zaliapieva.lt/Kuno-prieziurai/alieju-misiniai-kunui/92-aliej-misinys-nuo-strij.html

„Kūno linijas dailinančiu aliejų mišiniu“ Kaina 10.90 €

Kur pirkti: http://zaliapieva.lt/Kuno-prieziurai/alieju-misiniai-kunui/91-kuno-linijas-dailinantis-alieju-misinys.html

„Kūno šokoladas“ Kaina 10.90 €

Kur pirkti: http://zaliapieva.lt/Kuno-prieziurai/Kremai-kunui/89-kno-sokoladas.html

 

Share: