Paspaudus šaltukui arba kai jau vėjas tampa atšiaurus, vaikų lentynėlėje atsiranda papildomų priemonių odos priežiūrai. Pernai naudojau kremą veidukui, kuris apsaugo nuo šalčio, neleidžia vėjui nugairinti odos. Šiemet sąrašą šiek tiek praplėčiau ir kartu su kremu nuo šalčio įsigijau vaikišką lūpų balzamą bei sloguojant kvėpavimą lengvinantį kremą. Dalinuosi priemonių sąrašu su jumis ir tikiuosi, kad čia atrasite jums reikalingus gaminius

NATURA HOUSE kremas nuo šalčio ir vėjo vaikams ir kūdikiams su sviestmedžių aliejumui

Tokio tipo priemones naudoju nuo pat pirmagimio gimimo. Seniau naudojau aliejus, tačiau jie susigeria negreit, todėl reikia bent prieš 20 min iki išėjimo užtepti ir tai man nebūdavo labai patogu, nes kartais pamiršdavau patepti iš anksto. Šis kremas riebus, nėra labai skystas, bet susigeria akimirksniu ir labai maloniai kvepia. Jo talpa 50 ml ir tai, manau, labai optimalus kiekis, nes įsigijus didesnį kiekį priemonės, jos per vieną sezoną išnaudoti nespėdavome, todėl likutį tekdavo mesti lauk, todėl man pasirodė nepermokėti už nereikalingą priemonės dalį yra puiku. Šią apsauginę priemonę galima naudoti kasdien esant poreikiui, ji tinka visų tipų vaikų ir kūdikių odai.

Sudėtyje yra 98.5% natūralių žaliavųsviestmedžių, saldžiųjų migdolų aliejus – maitina, drėkina, minkština bei ramina sausą odą, veikdami kartu sudaro apsauginį barjerą apsaugantį vaikų ir kūdikių odą nuo nepalankių oro sąlygų; medetkų ekstraktas, alavijų gelis ir vitaminas E – drėkina, maitina, ramina odą. Be dirbtinių konservantų. Be parabenų, mineralinių aliejų, SLS/SLES, silikonų, PEG/PPG, parafinų, alergenų.

Priemonę galima įsigyti čia.

 

NATURA HOUSE apsauginis lūpų balzamas vaikams ir kūdikiams su sviestmedžių aliejumi

Vaikams skirto lūpų balzamo iki šiol neturėjome, bet Lukas vis matydamas, kad aš naudoju prašydavo ir jam patepti, tai brūkšteldavau saviškiu jo lūpytes, nors tai nėra geriausias variantas. Dabar atradusi vaikišką lūpų apsaugos priemonę, pamaniau, kad ji mums labai pasitarnaus žiemą. Šis balzamas labai riebus ir man panašesnis į kremuką, patogioje tūbelėje, pritaikytoje patepti lūpas. Išbandžiau pati, tai pasitepus jis dar labai ilgai jaučiamas ant lūpų ir tai, sakyčiau, puiku, nes mažyliai dažnai seiliojasi, tai kuo priemonė ilgiau išbus ir atliks apsauginę funkciją, tuo geriau. Kvapas labai švelnus, vos vos juntamas ir visiškai neerzinantis. Balzamą galima naudoti kasdien apsaugai nuo vėjo ir šalčio.

Sudėtyje yra 98.6% natūralių žaliavųsviestmedžių aliejus, tirpintas palmių sviestas – maitina, drėkina, minkština bei ramina sausą ir jautrią lūpų odą, veikdami kartu sukuria apsauginį barjerą apsaugantį vaikų ir kūdikių lūpytes nuo nepalankių oro sąlygų; medus, ricinų aliejus – drėkina ir minkština lūpų odelę. Be dirbtinių konservantų. Be parabenų, mineralinių aliejų, SLS/SLES, silikonų, PEG/PPG, parafinų, alergenų.

Priemonę galima įsigyti čia.

 

NATURA HOUSE kūno balzamas kūdikiams su eukaliptų, rozmarinų ir pušų aliejais

Balzamo paskirtis padėti lengviau kvėpuoti, sergant peršalimo ligomis, sloguojant. Šią priemonę teko jau išbandyti kai abu sūneliai slogavo, susgribau, kad jį turiu slogai jau gerokai įsivažiavus, patepiau juo krūtinę bei padukus ir man pasirodė, kad  naktis buvo tikrai lengvesnė. Tiesa, sloguojant naudojau kompleksą priemonių, bet be jokių vaistų ir tiksliai negaliu pasakyti, kuri priemonė suveikė, tačiau šis kremas, mano galva, savo aromatu tikrai bent kažkiek palengvina kvėpavimą, o kartais, ypač patiems mačiausiems, nors ir minimalios, pagalbos labai reikia, kad jie galėtų bent šiek tiek primigti naktį ir pailsėti. Esu naudojusi analogišką priemonę tik kitu formatu – klijuojamus pleistrus ant rūbų, kurie yra prisotinti eteriniais aliejais. Su jais viskas kaip ir tvarkoje, bet sugadina rūbus, nes lipduką nuplėšiant visada lieka klijai, o vėliau toje vietoje prilimpa pūkai, todėl rūbas nebepataisomas.

Šis balzamas skirtas kūdikiams (vyresniems kaip 3 mėn.) ir vaikams, jis padeda lengviau kvėpuoti, sergant peršalimo ligomis, tinka visų tipų odai, taip pat ir jautriai, galima naudoti kasdien. Yra labai skalsus, tepasi nelabai lengvai, nes yra gan kietos konsistencijos, malonaus aromato, kuris išsilaiko pakankamai ilgai.

Sudėtyje yra 99.85% natūralių žaliavų: : migdolų, rozmarinų, pušų, levandų, eukaliptų aliejai, melisų ekstraktas padeda lengviau kvėpuoti, ramina, atpalaiduoja, drėkina, minkština jautrią vaikų ir kūdikių odą, padeda išsaugoti natūralią drėgmės pusiausvyrą, skatina ląstelių regeneraciją, aprašyme netgi teigiama, kad gali padėti padidinti atsparumą peršalimo ligoms.

Priemonę galima įsigyti čia.

 

Žiemai pasiruošę! Laukiam nesulaukiam žiemos, ypač Lukas. Pastaruoju metu vis išeina kalba apie žiemą (nes vis girdi, kad tuoj ateis žiema), apie Kalėdų senelį, besmegenių statymus (mat jau pirštines pirkom) ir jis vis nekantrauja kada bus sniego… Kažkurį rytą (spalio mėnesį) einam į darželį, o jis atsidaręs namų duris garsiai sušunka:

-Oooohoooo, sniego nėra! 🙂 🙂 🙂

Taigi, tikiuosi sniego bus greit ir daug, nes nežinau kaip sūnui reiks paaiškinti. 🙂 🙂 🙂

Gražaus laiko su šeima, būkit sveiki. 🙂

Share: