Sužinojusi, kad tapsiu mama nusprendžiau minimalizuoti visas naudojamas odos priežiūros ir kosmetikos priemones dėl daugelio priežasčių. Norėjosi, kad į organizmą patektų kuo mažiau nereikalingų medžiagų, tačiau begales laiko skirti naujų priemonių pasirinkimui ir analizavimui nesinorėjo, todėl kas nebuvo būtina, tiesiog atsisakiau, o kitas priemones rinkausi natūralias, ekologiškas. Dekoratyvinės kosmetikos praktiškai visai nenaudojau, nors iki to laiko makiažas buvo kasdieninė būtinybė. Pradėjusi vengti dekoratyvinės kosmetikos, pastebėjau, kad įkaliau sau į galvą keletą įsitikinimų – neturiu tam laiko, naudojant dekoratyvinę kosmetiką, ypač netinkamą, didėja tikimybė užkimšti poras, to norėjosi išvengti, nes besilaukiant ir žindant daugelis priemonių nuo spuogų nėra tinkamos, o mano oda linkusi į juos, didžioji dalis dekoratyvinės kosmetikos yra nenatūralios… Ir šie teiginiai iš dalies tikrai yra tiesa, pvz. ne taip seniai kažkur išvykstant norėjau pasidažyti, o vyro nebuvo namuose, tai, kad vaikai leistų mamai ramiai pasigražinti vieną teko pasodinti į vonią (be vandens) su žaislais, o kitam duoti valytis dantis, ramaus laiko buvo nedaug, teko greitai susisukti. Vasarą makiažo privengdavau dar ir dėl to, kad retas kuris atlaiko karštos dienos iššūkį.

Dabar jau jaučiu poreikį pasipildyti savo kosmetinę ne tik būtiniausiomis priemonėmis, tačiau norisi, kad jos būtų itin kokybiškos. Šiandien pasidalinsiu, kokį gėrį pavyko surasti ieškant makiažo pagrindo. Mano pasirinkimas IDUN Minerals birus makiažo pagrindas iš Juara ekologiškų prekių parduotuvės. Apskritai, apie visą IDUN seriją išgirdau tiek gero, kad tikrai bandysiu dar ir kitas priemones. Prieš faktus apie šias dekoratyvinės kosmetikos priemones visi mano nuogąstavimai pasirodė niekiniai.

IDUN Minerals birus makiažo pagrindas, sukurtas Švedijos mokslininkų kaip ir visa IDUN Minerals serija, kur pasižymi tuo, kad sudėtyje yra ypač išgryninti mineralai. Ši priemonė suteikia odai švytinčios, natūraliai atrodančios odos efektą, turi SPF 15 filtrą. Natūralūs pigmentai puikiai padengia odą, nors maskuoja visus nelygumus, spuogelius ir pan. jis nėra „sunkus“.Taip pat įsitikinau, kad pasidažius ryte, nors diena pasitaikė karšta, o vakaras baigiasi su vaikas dūkstant ant batuto – neįtikėtina – veidas atrodo puikiai, nieks nenubėga ir nesusimeta į raukšles, skaičiau, kad taip yra dėl atsparios vandeniui bazės. Tinka visiems odos tipams, net ir jautriai odai. Neužkemša porų bei leidžia odai kvėpuoti. Sudėtyje yra 100 % išgryninti mineralai – tik 6 ingredientai (tai gryniausias pasirinkimas rinkoje, nes kiek teko domėtis, kituose būna ir daugiau nei 20 sudedamųjų dalių). Sudėtyje nėra kvapiklių, konservantų bei cheminių medžiagų, kurios paprastai sukelia alergijas ar niežulį.
IDUN Minerals birus makiažo pagrindas vienintelis kosmetikos produktas Švedijos rinkoje, kuris yra patvirtintas ir rekomenduojamas Švedijos “Astmos ir alergijos asociacijos”. Visą makiažo pagrindų paletę galite rasti čia.

Tiksliai nežinau, kiek svarbos procentais skirtų makiažo pagrindui, o kiek šepetėliui profesionalai, bet ir pati puikiai suprantu, kad puikus makiažo pagrindas kosmetinėje dar tikrai negarantuoja idealaus rezultato, jam pasiekti reikalingas kokybiškas šepetėlis. Man parekomendavo taip pat IDUN šepetėlį ir pasirinkimu nesigailiu. 🙂 Jo pranašumas tas, kad jis pagamintas iš aukščiausios kokybės sintetinio pluošto – taklono. Jo šereliai labai minkšti ir švelnesni nei kiti taip pat yra 100 % saugūs – nedirginantys ir nealergizuojantys odos. Sintetiniai šepetėliai taip pat yra higieniškesni nei natūralaus plauko šepetėliai, kadangi natūralus plaukas yra nevienodo storio, o plauko galiukas turi įdubimą, kuriame daug lengviau kaupiasi dulkės, kosmetikos priemonės, negyvos odos ląstelės, bakterijos ir chemikalai, kuriuos sunku išvalyti, tuo tarpu taklono šereliai yra vienodo storio, todėl dar lengviau padengti kosmetika odą, o dėl išgaubto šerelio galiuko mažiau kaupiasi purvas ir šepetėlio priežiūra yra lengvesnė. Visus šepetėlius galite rasti čia.

Taigi, šiuo neišskiriamu rinkinuku labai džiaugiuosi, naudoju dažnai, jaučiuosi labai puikiai, o svarbiausia, kad galiu jaustis laisvai ir pasitikėti, nes mano asmeniniai testai mane nustebino ir nuteikė maloniai, žinau, kad kaip atrodanti pradėsiu dieną, taip ir baigsiu. Labai rekomenduoju.

Share: