Liepos pabaigoje atšventėme Luko ir Tado krikštynas ir tada jau prasidėjo vasara, nes iki tol, planavimas, galvojimas… Tikrai buvo nerimo ir jaudulio ir labai gaila, kad toli gražu ne viskas pavyko taip puikiai, kaip norėta… Nusprendžiau pasidalinti savo pasirinkimais ir patirtimi, gal nuspręsite kažką pasirinkti arba kaip tik nesirinkti. 

Parašiusi visą tekstą grįžtu vėl i pradžią. Pradžia niūroka ir gausi skundų, ilgai delsiau ir vis nekilo ranka rašyti, nes žinojau, kad ne apie visas paslaugas galėsiu atsiliepti teigiamai… Visgi keliems žmonėms, buvau užsiminus, kad labai džiaugiuosi dalimi gautų paslaugų ir, kad būtinai pasidalinsiu apie jas savo tinklaraštyje, todėl nerašyti negalėjau, o rašyti praleidžiant pusė svarbios informacijos man pasirodė nesąžininga, todėl labai atvirai ir nuoširdžiai dalinuosi savo pasirinkimais ir emocijomis, kuriuos jie paliko.

Mes šeimoje svarbias šventes dažnai pradedame planuoti pasirinkdami vietą, susižiūrime jos užimtumą, imame bet kurią mums tinkančią dieną ir tada jau užsakinėjame visa kita. Šįkart nusprendėme savo šventę organizuoti DZŪKIJOS DVARE. Mums pasirodė, kad taip puiki vieta šventėms vasarą, aplink jauki gamtos apsuptis, salė naujai pastatyta, vieta lyg ir turinti savo vertę ir vardą. Po šventės nuomonė pasikeitė. Dabar matau, kad nepelnytai ją buvau įvertinusi puikiai – komunikacija bloga (neatrašo savaitėm, neperskambina, duotais tel. nr neatsiliepia, nes kaip vėliau paaiškėjo ten nėra ryšio), maistas buvo nekokybiškas, neišvaizdus, ne pirmos jaunystės –  kitą dieną jau sugedęs, aptarnavimas toks plius/minus – padaro, ko paprašai. Svečiams belaukiant mūsų lauke pavėsinėse šalia jų buvo trimeriuojama žolė ir ji nupjauta krito ant žmonių ir į vandens stiklines… Labiausiai pribloškė direktorės bendravimas po šventės, nes viską neigė ir „pas juos taip būti negalėjo, nes tokį patį maistą ji pati valgė po 4 dienų, blogas maistas gali būti visur kitur, bet ne pas juos, žmogus, kuris pjauna žolę šeštadieniais išvis nedirba“ ir pan.). Žodžiu, kaina išpūsta ir neatitinka vertės, galbūt tai nebloga vieta Alytuje, bet vertinant Lietuvos mastu – labai prastai, kiek esame šventę Vilniuje, tai už panašų kiekį žmonių sumokėjome trigubai mažiau.

Iš anksto užsakėme bažnyčią Alytuje ALYTAUS ŠVČ. M. MARIJOS KRIKŠČIONIŲ PAGALBOS, kurioje tuokėmės, viskas buvo puiku, tik ceremonija praėjo labai greitai, nes beveik visą laiką raminome abu verkiančius vyrukus. Auka rūpinosi krikšto tėčiai – ačiū jiems.

Iki šventės likus keliems mėnesiams vis dairiausi žalios suknelės, bet neradau todėl paskutinį mėnesį persigalvojau ir nusprendžiau rengtis balta, nes internete pamačiusi MY WHITE CUP – SUKNELĖS JŪSŲ ŠVENTEI jomis susižavėjau, atrodė tokios paprastos, bet kažkuo patraukiančios. Susisiekus Facebook žinute išsiaiškinau, kad spės pasiūti mano reikiamai datai (pasakiau, kad šventė vyks savaite anksčiau) ir, kad turiu atvykti pasimatuoti. Atsiliepimai visų buvo puikūs, lyg ir turėjau būti rami, bet visą laiką ėmė nerimas, nes bendraujant facebook žinutėmis vis dinginėjo mano pašnekovė – parašau, matau perskaitė, tris dienas laukiu, neatsako, vėl rašau ir po kelių dienų gaunu atsakymą. Iš vakaro prieš susitikimą pasitikslinau ar niekas nesikeičia ir ar galiu atvažiuoti, atsakymą gavau naktį, kad viskas ok.  Žodžiu visas bendravimas buvo įtemptas ir keliantis nerimą. Nuvykus pasimatuoti buvo labai jauki atmosfera ir malonus žmogus, sutarėm ką ir kaip pataisys (reikėjo praplatinti per krūtinę kelis cm ir išimti diržo kilpeles. Atsiėmimo diena parašiau ir paklausiau kada galiu atvažiuoti (penktadienis), man atsakė, kad dar nepasiūta ir kad mane informuos. Buvau lengvam šoke, bet laukiau informavimo. 4 val. parašiau, kad jau baigiasi darbo diena… Pradėjo manęs klausinėti kada mano šventė ir pan. Pasakiau, kad šventė tą savaitgalį, tai 22 val. atvežė man į namus, davė su pakaba ir maišu, bet liepė tuoj pat grąžinti maišą bei pakabą… Kaina buvo 3 eurais didesnė už pataisymus, nors kai teiravausi primatavimo metu, minėjo kainą be pataisymų. Taip sutrinku, kad individualūs pataisymai kainuoja, tiesiog klausiant būtų smagu išgirsti tikslų atsakymą. Vienas iš dviejų „individualių“ pataisymų, t.y. keliais cm praplatinimas per krūtinę buvo neatliktas, nes sagutės skyrėsi taip pat, kaip ir primatavimo metu. Su suknele nesijaučiau gerai. 🙁

Kalbant apie avalynę, neplanuotai avėjau ne aukštakulnius, o žemapadžisu sportinio stiliaus odinukus ir tai buvo tooks geras sprendimas – vaizdelis gal ir ne svajonių, bet patogumas nerealus. Džiaugiuosi šiuo pasirinkimu.

Galiu nuraminti, čia jau visos blogybės ir baigėsi.

Dar labai nemažai laiko prieš šventę bendravome su TEGUL ŠVENTĖ TAMPA PASAKA. Pas juos užsakinėjome visą spaudą – žurnaliukai, palinkėjimų-profesijų kortelės, pasiekimų plakatai, krikšto tėvų pasižadėjimai, stalo kortelės, šokoladukai-dovanėlės šventės svečiams. Džiaugiausi, kad gaminių pasirinkimas platus, viską priderino pagal poreikius, o ties laikraštuku daug ir nemažai padirbėjom. Atrodo lyg ir nesmulkmeniška esu, bet oj kiek derinom ir stengėmės, kiek keitėm, net ir smulkmenų, norėjosi visko pagal save. Tiek mano, tiek su manimi bendravusios merginos kantrybė ir įdėtas darbas atsispindėjo darbeliuose, bent jau man viskas labai patiko, gavosi mieli, jaukūs ir savi darbeliai. Esu labai labai patenkinta, kitą kartą šventei net nedvejodama vėl rinkčiausi TEGUL ŠVENTĖ TAMPA PASAKA.

Likus keletui mėnesių iki šventės socialiniuose tinkluose pagal rekomendacijas ieškojau fotografo paslaugų, sulaukusi rekomendacijų iš keleto žmonių, pasirinkau LINA ŽA PHOTO. Pavyzdinės nuotraukos internete pasirodė labai gražios, kaina neišgąsdino, rekomendacijos yra –  nebeliko priežasčių nepasirašyti sutarties. 🙂 Prieš šventę, šventės metu ir po jos bendravimas buvo labai malonus ir man patiko. 🙂 Šventės metu visos fotosesijos idėjos buvo Linos aš, kur galiu nesikišti tai mielai nesikišu. 🙂 Nuotraukas gavau, kaip ir buvom sutarę, per mėnesį, rezultatas džiugino. Mielai Liną rinkčiausi ir kitai šeimos šventei, nes darbas be priekaištų.

Likus dviem mėnesiam iki šventės pradėjau dairytis tortų ir kitų desertų, kuriuos gamina Alytuje. Radau daugybę gražių tortų, bet visi atrodė kaip visur – su labai gražia, bet neskania cukraus mase, norėjau kažko kito. Suradusi SALDI DIENA peržvelgiau nuotraukų albumą ir labai nudžiugau, gražūs ir neperkrauti desertų stalai man patiko, pakalbinu, paaiškėjo, kad idėjų pilna, kaina puiki, mūsų data laisva. Greitai susiderinom kokį darysime tortą, likusius desertus suderinome prieš pat šventę, viskas buvo puiku. Man labai patiko, kad visi desertai buvo pristatyti į šventės vietą ir sudėlioti man nedalyvaujant ir nesikišant į pateikimą, nenoriu sukti galvos, ten kur man nebūtina, todėl labai džiaugiuosi suradusi žmones, kurie dirba mėgstamą darbą ir mielai prisiima atsakomybę atlikti darbą iki galo. Tortas buvo labai skanus, tik kitą kartą neužsakinėčiau tokio aukšto vieno aukšto torto, nes nepatogu pjauti, ne visus sluoksnius pavyksta paragauti atsipjovus standartinį gabaliuką. O mini sūrio desertai ir popsiukai!!! Mmm! Džiaugiuosi, kad jų užsakiau daugiau nei rekomendavo. 🙂 Nuo popsiukų Lukas toli trauktis nenorėjo, nes jie nerealūs, o nuo sūrio desertų niekas trauktis nenorėjo, aš kitą dieną labai džiaugiausi dar keletą suradusi šaldytuve… Mmm! Užsakinėjant popsiukus ir sūrio desertus man pasirodė, kad jie labai jau brangiai gaunasi lyginant su tortu ir tai tiesa, bet jie labai verti. Geriau jau tortą mažesnį užsakyti, jei nesigauna visko aprėpti. 🙂 Be priekaištų! Torto smeigtukas iš PASUK GALVĄ. 🙂

ŠYPSOMĖS.LT – VAIKŲ ANIMATORIAI! Džiaugiuosi pirmą kartą vaikų šventėje išbandžiusi šią paslaugą. Tik dabar jau neišsiplėsiu su aparimu, nes apie tai esu rašiusi, paskaitykite ir būtinai išsirinkite savo vaikučiams patinkantį personažą, nes jis šventei suteikia jaukumo. Daugiau apie tai čia

Krikštynų rytas buvo nepaprastai pozityvus, vaikai atsikėlė su šypsenomis ir visą dieną buvo smagūs, čiauškėjo ir jie patys kūrė šventinę nuotaiką.

Iškart po šventės buvo daug nemalonaus jausmo dėl netinkamai pasirinktos vietos. Dabar, praėjus dviem mėnesiams, liko gražūs ir šilti šventės prisiminimai, žvelgiant į nuotraukas – veide plati šypsena. Labai dėkoju krikšto tėveliams, kurie buvo puikūs, prisidėjo prie šventės organizavimo. Dėkoju visiems svečiams, kurie kūrė nuotaiką. Dėkoju žmonėms, kurie savo paslaugomis prisidėjo kuriant mūsų šventę!

Share: