Vaikiškas krosinis motociklas – Luko svajonė, kuriai pats atsakingai taupė, atsisakydamas pirkti žaislus ir saldumynus.:) Kai sūnus pareiškė norą įsigyti motociklą mes net nesvarstėme pirkti ar nepirkti tiesiog reikėjo išsirinkti tinkamą variantą. Kol sūnus taupė, tėtis nemažiau atsakingai ieškojo geriausio varianto rinkoje. Surado, nusipirkom ir labai džiaugiamės pasirinkimu. Tinkamą vaikišką motociklą suradome Kmoto parduotuvėje, musų kriterijus idealiai atitiko – KMT MOTORS X50R 10/10 49CC. Kiekvieną kartą kai pasidalinu sūnaus važinėjimo video, sulaukiu žinučių apie motociklo išsirinkimą, nusprendžiau surašyti kas mums buvo svarbu ir kaip mes rinkomės.

Prieš mėnesį buvo ta džiugi diena, kai pagaliau lėkėme į “Kmoto” rinktis ir matuotis motociklą! Mūsų vyrukas aukštokas, tad pirmiausiai vyras buvo nužiūrėjęs didesnį ir galingesnį KMT MOTORS X110R 12/10 110CC motociklą. Visgi atsisėdęs sūnus žemę siekė tik pačiais pirštų galiukais (ūgis 123 cm), kas mokant važiuoti šiaip nebūtų problema, bet nusprendėme, kad mokytis jam bus paprasčiau su šiek tiek mažesniu motociklu, pilnai pėda siekdamas žemę jis tiesiog jausis saugiau ir patogiau, tai nusprendėm rinktis KMT MOTORS X50R 10/10 49CC.

Vyras ilgai rinko vaikišką motociklą pagal charakteristiką, jo teigimu, tai geriausias kainos – kokybės santykis. Rinkoje yra pigesnių, bet jie nusileidžia surinkimo kokybe, charakteristikom. Kadangi tikrai dažnai klausiate – kur pirkot motociklą, kokį pirkote motociklą, kaip pasirinkti vaikišką motociklą, tai surašysiu mūsų pasirinkimo kriterijus, kad jums būtų paprasčiau nuspręsti kas jums yra svarbu ar aktualu tai, kas buvo aktualu mums.

KMT MOTORS X50R variklis keturtaktis, kitas variantas, kurio tikrai nenorėjome, galėjo būti dvitaktis (2T) – vyras juokauja – garsas tarsi žoliapjovės 😀 tikriausiai nenorėtumėte, kad po ausim visą vasarą kas šienautų, ane? 🙂

Jau buvome tvirtai nusprendę, kad motociklas negali būti elektrinis, nes turime keturratį elektrinį, tai neištempia net pusės norimo pasivažinėjimo maršruto.

Norėjome, kad starteris būtų elektrinis, nes priešingu atveju reikėtų užvedinėti koja arba užtraukinėti kaip žoliapjovę ir vaikui tai tikrai nėra patogų, šiuo atveju motociklas užsiveda mygtuko paspaudimu, nereikia bijoti, kad kažkur užges ir negalės pats užsikurti.

KMT MOTORS X50R amortizatoriai tepaliniai (kaip tikro motociklo, kitur būna tiesiog spyruoklės), šiuo atveju moticiklas tikrai minkštai važiuoja.

Stabdžiai hidrauliniai (kiti būna su trosu) – tokio tipo stabdžiai efektyvesni, lengviau nuspaudžiami, patikimesni ir svarbiausia SAUGESNI.

Stabdžių rankenėlės išlenktos ir patogesnės, vaikų pirščiukams lengviau pasiekti.

Plastikas minkštas, lenkiasi, o ne iškart lūžta, į tai reikėtų atkreipti dėmesį, jei nenorite po kiekvieno rimtesnio kritimo pirkti naujų plastikų,

Motociklas turi dugno apsauga, ji apsaugo rėmą ir variklį nuo smūgių.

Platus vaikiškų motociklų spalvų pasirinkimas (čia jei motociklą rinkčiau aš, tai būtų beveik aktualiausias pasirinkimo kriterijus :D).

Dar vienas paprastas, bet mums visai aktualus privalumas – telpa į automobilio bagažinę, praverčia kai mažąjį vairuotoją reikia tolėliau pavežėti.

Mėnesį vyrukas jau atvažinėjo ir nepastebėjome jokių niuansų, kurių nebuvome apgalvoję arba kad kas nors būtų negerai. Po 3 išvažinėtų bakų vežėm į būtiną techninį aptarnavimą pakeitė tepalus, sureguliavo vožtuvus, patempė grandinę – motociklas vasaros sezonui paruoštas, dar vyras nupirko motovalandų skaitiklį, kad sezono pabaigoje galėtų pasidžiaugti kiek nuriedėta. Labai Džiaugiuosi, kad motociklą suradome “Kmoto” parduotuvėje, čia gavome puikias konsultacijas, malonų aptarnavimą, platų pasirinkimą, suradome viską ko reikia – apsaugas, rūbus, batus – viskas vienoje vietoje – patys geriausi atsiliepimai apie Kmoto komandą, jei kyla klausimų apie vaikiško krosinio motociklo pasirinkimą, paskambinkit, nuvažiuokit, tikrai išsamiai ir aiškiai pakonsultuos. 

Pasidalinau techniniais niuansais, nes apie juos dažniausiai klausiat, bet šiaip noriu pasidžiaugti, kad labai faina matyti kaip vaikas per kiekvieną pasivažinėjimą tobulėja, jis turi didžiulį norą važiuoti ir mokytis, tiesą pasakius turi nemažai baimių, kas yra labai normalu, bet tas noras pabandyti skatina jį išdrįsti, perlipti per save, pamatytumėt su kokiu džiaugsmu grįžęs pasakoja, kad kažkur sudėtingiau nuvažiavo, kažką įveikė, išmoko – kaskart matosi didžiulė pažanga. Jei jūsų vaikai irgi nori motociklo, labai rekomenduoju leisti vaikui tuo pasidžiaugti, tikiuosi mano pasidalinimas jums bus naudingas, jei turėsit kokių klausimų šia tema, būtinai rašykit, mielai papasakosiu viską, ką žinau. 😉

Share: