Būtų sąžininga pasakyti, kad nesu mėgėja tvarkyti namus. Kažkada mėgau labai, bet man tvarkytis patinka kai esu viena namuose, o ir rezultatas turėtų išsilaikyti bent kelias dienas. Kaip žinia aš mama, tad su tuo rezultato išlaikymu… Na įsivaizduojat. Sunkiai. Tad kažkuriuo metu pamečiau tą tvarkymosi džiaugsmą. Dabar mano tikslas viską padaryti kuo greičiau, sugaišti kuo mažiau laiko, bet tuo pačiu atlikti viską kiek įmanoma efektyviau. Visgi leisiu sau pakalbėti apie valymo ir šveitimo niuansus, nors tikrai nesu nei pedantė nei didelė žinovė.

Kai gimė vaikai ir pradėjo viską čiupinėti pirščiukais, o paskui tuos pirščiukus kišti į burnytę, pagrindinis kriterijus renkantis priemones buvo – kad priemonės būtų saugios. Taip pat mes gyvename name ir naudojame valymo įrengimus, mano žiniomis, visos agresyvios priemonės kenkia ir valymo įrengimų sklandžiam darbui. Tad agresyvios chemijos mūsų namuose nerasta, ieškome saugių variantų aplinkai bei žmogui. Ir jei visai atvirai surasti tokias priemones, kurios nekenktų aplinkai ir dar gerai valytų nėra lengva. Esu gavusi nemažai pasiūlymų pareklamuoti vieną ar kitą prekės ženklą, priemonės ekologiškos, gražiai išreklamuotos, bet kas iš to jei jos nevalo. Ką aš jums pasakyčiau?

Visai neseniai gavau pasiūlymą išbandyti Bio-chem priemonių rinkinį. Bio-chem  tai prekės ženklas kurį kuria vokiško kapitalo biotechnologijų įmonė, ji daugiau kaip 35 metus dirbo su profesionaliomis valymo priemonėm ir verslo segmentu, dabar geriausią savo patirtį pritaiko kurdami saugias ir efektyvias valymo priemones namams. Lietuvoje jie turi savo laboratoriją ir atlieka įvairius užterštumų testavimus, profesionaliai konsultuoja klientus. Mane labai sudomino atsakingas požiūris į klientą ir pamaniau, kad išbandyti priemones tikrai galiu, o jei patiks pasidalinsiu ir su jumis.

Taigi, išbandžiau! Wow! Aš nesitikėjau, kad taip lengvai galima pasiekti tokio gero valymo rezultato, jos tikrai valo itin efektyviai! Jokie ekologiški valikliai be šveitimo man taip gerai nesuveikdavo. Užpurški visai nedidelį kiekį priemonės, palaikai, nuvalai ir efektas akivaizdus! Galiu drąsiai sakyti, kad Bio-chem man tikrai pasiteisino. Tai švelnios sudėties vandens pagrindu pagamintos valymo priemonės, jos yra biologiškai skaidžios, t.y. suyra gamtoje, jose nėra dažiklių, kvapiklių (tik keliuose), aerozolių, netestuota su gyvūnais, tinka veganams (nėra gyvūlinės kilmės ingridientų) dar man patiko, kad valymui sunaudojamas tikrai nedidelis kiekis priemonės, nereikia stoooru putų sluoksniu išpurkšti visko ir paskui dar pakartoti. 😊

Rinkinyje, kurį man atsiuntė buvo šios valymo priemonės:

Bio Kitchen Assistant – valiklis skirtas visai virtuvei valyti. Su šia priemone galima valyti: matines ir blizgias spinteles, kaitlentes, buitinės technikos fasadus, mikrobangę ir t.t. Priemonė be abrazyvo, todėl negadina paviršių, jei reikia galima užpurškus šiek tiek palaikyti.

Bio Bath and Sanitary – valiklis skirtas kalkių apnašoms valyti, tinka pvz. visame vonios kambaryje (kriauklė, spintelės, dušo kabina, vonia ir pan.). Priemonė be abrazyvo, tad neraižo paviršių. Akrilinę vonia, kriauklę man nuvalo idealiai! Man patiko, kad ši priemonė neturi stipraus agresyvaus kvapo.

Bio High Gloss Cleaner – universalus valiklis tinka langams, veidrodžiams, stalviršiams, spintelėms ir kitiems namų paviršiams, aš su juo valau pvz stiklinį stalą terasoje (šiaip labai nepraktiškas stalo pasirinkimas, jei ką 😀 ). Puikus valiklis kasdieniniam naudojimui.

Smoke Resin Remover – valiklis orkaitei, grotelėms ir griliui. Jis itin koncentruotas, tad galima skiesti, bet aš naudojau neskiestą, išpurškusi šiek tiek palaikiau, nuvalius 98% nešvarumų nusivalė. Rekomendacijas, aišku, paskaičiau tik po pabandymo, rašoma, kad pašildžius orkaitę išpurkštą valikliu viskas dar efektyviau nusivalo, tad kitą kartą būtinai taip ir padarysiu. Bet kuriuo atveju, jis veikai nerealiai gerai! Orkaitės pasikeitimus nufotografavau, vyras dar valė griliaus groteles, bet pamiršo nufotografuoti “prieš”. 😀

Odor Neutralizer – kvapų neutralizatorius padeda pašalinti nemalonius kvapus avalynėje, šiukšliadėžėse, susitvarkyti su augintinių „pažymėtomis“ vietomis. Priemonė veikia mikroorganizmų dėka, tad kvapas yra neutralizuojamas, o ne maskuojamas, ką pavyzdžiui daro įprastos priemonės.

Antisept S – dezinfekcinis skystis be alkoholio, kuris veikia hipochlorito rūgšties pagrindu, tai saugus būdas dezinfekuoti tiek rankas, odą, paviršius, kadangi ji nekelia alergijos, nedirgina odos. Mūsų organizmo taip pat gamina hipochlorito rūgštį, kovoje su virusais ir bakterijomis, todėl tai saugus būdas dezinfekuoti net ir jautrią ar vaikų odą.

Valančios-dezinfekuojančios servetėlės – padeda sitaucijose, kai nėra galimybės švariai nusiplauti rankų, ar norite švariai nuvalyti paviršių kurį lies vaikas. Servetėlės suvilgytos aukščiau minėtu Antisept S skysčiu, aš jas nešiojuosi kuprinėje bei turiu automobilyje – labai patogu, daug patogiau vežiotis nei pvz. dezinfekcinį skystį.

Nežinau kada šios priemonės man baigsis, nes naudojasi tikrai labai skalsiai, bet kai jau baigsiu tikrai užsakinėsiu dar tad nuoširdžiai rekomenduoju ir jums, jei ieškote efektyvių ir saugių valymo priemonių savo namams.

Share: