Prisipažinkit, ar jums kyla klausimas kuo užimti vaikus per atostogas kelionėse? Galit neatsakyti, tikrai žinau, kad kyla, net ne kartą esu gavusi iš jūsų klausimus – kokias veiklas, žaislus, pasiimam važiuodami su vaikais į keliones. Seniau sakydavau, kad praktiškai nieko neimam, nes jie vieni nelabai užsiimdavo, tai stengdavomės važiuoti kai jie miega, o atostogaudami tiesiog užsiimdavome aktyviomis veiklomis, kad po jų vaikams papildomos veiklas net nebereikėdavo. 😀 Dabar jie mielai spalvina važiuodami automobilyje, o atostogaujant puikiai pasiteisina kūrybiniai rinkiniai ar lipdymo masė, bet apie viską iš eilės.

Kas sekate mane seniai žinote, kad mūsų vaikai dievina įvairiausias veiklas rankdarbius ir panašius dalykus, bet vasarą priešingai nei kitu metu, aš šiek tiek pritingiu ir dėl darbo specifikos nelabai turiu laiko, tad veiklų pati beveik nekuriu, tačiau vaikinų pomėgis kurti niekur nedingsta, tad stengiuosi pasinaudoti tuo, kas yra rinkoje ir čia man labai labai pagelbėja mūsų draugas Maped Lietuva!

Labai noriu jums papasakoti apie mūsų vaikų iškart be galo pamiltą – piešimo dėžutę su šviečiančiu ekranu, kuri rinkinyje yra net su 250 piešinių šablonų, kuriuos galima sujunkti į nepakartojamus piešinius! Šviečianti Maped Creativ Lumi Board yra labai patogi kelionėse, ji idealiai tinka naudojimui net automobilyje, nes turi patogų paaukštinimą, tad pasidėjus ant kelių kurti gražiausius paveikslus itin smagu. Kai nesinori šablonų, nėra problemos – galima naudoti tiesiog kaip pagrindą popieriui ir piešimo priemonėms susidėti.Antras vasarą mums labai pasiteisinantis pirkinys – įvairiausi kūrybiniai rinkiniai Maped Creativ. Jų kainos nuo 4 eurų, kartais žurnaliukai brangiau kainuoja, tad šiuos rinkinukus pirkti tikrai labai apsimoka, visad užsakinėju po kelis – tinka nenumatytiems atvejams, tinka jei tenka išgirsti „mama, ką man veikti?“, tinka dovanoms, kelionėms ir t.t. Jų patogumas tas, kad nereikia jokių papildomų priemonių, nei žirklių, nei klijų, viskas, ko prireiks darbeliui rasite dėžutėje, tad kelionėje tikrai nebus staigmenų, kad kažko neturite, kažko pritrūko. Patys darbeliai labai skirtingi, vieniems atlikti užtenka 10 minučių, kitiems ir poros dienų prireikia, galima pasirinkti pagal vaiko kantrybės lygį ir pomėgius.

Trečia kategorija mūsų vaikų itin mėgstama – lipdymo masės! Jau ilgą laiką visokie modelinai ir plastelinai yra TOP, tad drąsiai galiu teigti, kad tinka labai įvairaus amžiaus vaikams. Man patinka, kad Maped savo asortimente turi skirtingus variantus pačių masių, vienas nerealiausių dalykų yra jų naujieji rinkiniai dinozauras ir vienaragis, patikėkit, rezultatas pranoks vaikų lūkesčius, įspūdingus dinozaurus ir vienaragius kurti bus nepaprastai lengva ir įdomu.

Tad, jei jums kaip tik šiuo metu tenka sukti galvą kokios gi veiklos parūpinti vaikams vasarą, Maped čia puikiai pasitarnaus, daugybę puikių variantų surasite Skizze parduotuvėse.

Share: