Vaikų odos priežiūra yra ta sritis, kurioje aš neeksperimentuoju. Tiesą, pasakius, esu bandžiusi tik kelias priemonių serijas skirtas vaikams ir tą dariau kruopščiai atsirinkusi pagal sudėtį, jau keli metai esu atradusi Natura House Cucciolo iš juara.lt (būtent dėl vaikų linijos ir atradau šią parduotuvę), šios serijos visos mūsų bandytos priemonės puikios ne tik savo sudėtimi, bet ir idealiai atlieka savo funkciją – rūpinasi mažylių oda.

Šiandien noriu papasakoti apie mūsų ilgą laiką naudojamas priemones kasdieninei vaikų odos priežiūrai.

Natura House Cucciolo raudonųjų vaisių skonio dantų pasta vaikams

Puikus “skonis”, tai yra kriterijus, pagal kurį vertina vaikams ir jiems ši dantų pasta labai patinka. 🙂 Man patinka, kad ji yra natūrali (98.5 % natūralių žaliavų) ir fluorido koncentracija joje (630 ppm), daugelyje vaikiškų dantų pastų fluoro koncentracija mažesnė, ši yra optimali.

Natura House Cucciolo švelnus prausiklis vaikams su kviečių gemalų ir medaus proteinais

Šis prausiklis man labai patinka! Iš visų priemonių, kurias esu pirkusi savo vaikams, prausiklių bandžiau daugiausiai ir vis kažko pritrūkdavo. Natura House Cucciolo naudojam jau kokį 3 ar 4 buteliuką (labai skalsus, tad ilgam užtenka). Šis prausiklis visiškai nesausina vaikų odelės, ji visad išlieka minkštutė ir švelnutė. 🙂 Prausiklis puikiai tinka ir plaukučių plovimui, tad patogu, kad nereikia papildomų priemonių. Malonus ir švelnus kvapas bei puiki sudėtis (98,8% natūralių žaliavų), žinoma, neatsiejama nuo Cucciolo priemonių. Labai labai geras produktas tikra, tinka jis ir jautriai odai, ir patiems mažiausiems, tad tikrai rekomenduoju išbandyti savo mažyliams.

Natura House Cucciolo raminamasis kremas jautriai odai vaikams ir kūdikiams su beta gliukanais

Šį kremuką pirmą kartą užsisakiau ir išbandžiau tik prieš kelias savaites. Vaikų smakriukai buvo pašerpetoję (manau nuo dažno prausimo ir vėjo), tad pradėjau ieškoti, kas gali pagelbėti ir man parekomendavo būtent šį raminamąjį kremą jautriai odai. Šiaip aš vaikų nei kūno nei veido netepu jokiais kremais ar losjonais, jeigu nejaučiu tam poreikio, pasirinktas geras prausiklis padeda išlaikyti tinkamą odos drėgmės lygį (mano akimis), tad papildomoms priemonėms poreikio dažniausiai nėra. Šįkart išsausėjusį veiduką savaitę tepiau Natura House Cucciolo kremu ir dabar situacija jau susitvarkiusi, tad manau, kad priemonė tikrai gera, kad per tokį trumpą laiką išsprendė problemą. Iš natūralių žaliavų pagamintas (98.3%) raminamasis, drėkinamasis kremas vaikams ir kūdikiams, skirtas naudoti kasdien, be dirbtinių konservantų, kvapiklių. Tinka jautriai, linkusiai į raudonumą odai, taip pat dermatitų (atopinio, alerginio, kontaktinio) pažeistai odai. Ši priemonė veikia švelnia, bet veiksmingai ir greitai.

Na ir artėjant žiemai, jau trečius metus užsakau specifines priemones:

NATURA HOUSE kremas nuo šalčio ir vėjo vaikams ir kūdikiams su sviestmedžių aliejumui;

NATURA HOUSE apsauginis lūpų balzamas vaikams ir kūdikiams su sviestmedžių aliejumi;

NATURA HOUSE kūno balzamas kūdikiams su eukaliptų, rozmarinų ir pušų aliejais.

Neįsivaizduoju nė vienos žiemos (net jei ji ir nešalta), be kremo nuo šalčio ir vėjo. Kiekvieną kartą prieš einant į lauką ištepus vaikų skruostus, kaktytę ir smakriuką, esu rami, kad vėjas per daug nenugairins veidukų! Ir dar vienas tobula priemonė ligų sezonui – NATURA HOUSE kūno balzamas kūdikiams su eukaliptų, rozmarinų ir pušų aliejais, juo galima tepti krūtinę ir pėdutes kai vaikas serga, tuomet naktį pavyksta daug lengviau kvėpuoti ir, natūralu, geriau pailsėti, tad šio tepaliuko per sezoną mes tikrai nespėjam išnaudoti, bet visuomet artėjant žiemai užsakau, nes žinau, kad kai prireiks, tikrai labai labai pagelbės. 🙂 Lūpų balzamas vaikams labai patogus einant į lauką įsimesti į kišenę ir vis patepti lūpytes, jis kremo konsistencijos, todėl labai patogu naudoti. Daugiau apie žiemos priemones jau esu rašiusi 2 metus, tad tikrai galit paskaityti labai išsamią apžvalgą paspaudę čia. 

Visas priemones galima įsigyti JUARA elektroninėje parduotuvėje, o šiandien ir rytoj (iki 2020-11-29 imtinai) dar galima gauti net 30 % nuolaid1 su specialiu kodu, kurį surasite jų svetainėje, tad tikrai nepraleiskite progos įsigyti šių puikių priemonių žiemai ir kasdieninei odos priežiūrai.

Share: