Kiekvienam reikėtų sveikai ir subalansuotai maitintis, daug laiko leisti gryname ore, sportuoti – ar taip darome? Tikrai nevisi. Kita vertus, net ir turint sveiką aktyvų gyvenimą, galime pajausti, kad mūsų organizmui trūksta kažkurios grupės vitaminų ar mikroelementų. Turėtume žinoti, jog visuomet galime sau padėti ir papildyti racioną reikiamomis medžiagomis, tereikia atrasti efektyvius maisto papildus, kurie ne tik gražiai pristatomi reklamose, bet ir iš tikro veikia.

Kalbant atvirai- nelabai mėgstu vartoti visokiausius maisto papildus ar vitaminus, bet pati puikiai suprantu, jog mano mityba nėra tokia, kuri aprūpintų organizmą visomis reikalingomis medžiagomis. Ką jau kalbėti apie vaikų racioną- nežinau, kaip jūsų mažyliai, bet maniškiai turi gan siaurą mėgstamų patiekalų sąrašą, todėl mityba nėra pilnavertė. Kad ir kaip norėčiau tą pakeisti- tai padaryti nėra lengva. Kitas niuansas, net jeigu ir būtų mūsų mityba idealiai subalansuota, tai dar negarantuoja, kad to užteks ir organizmas pasisavins visas reikiamas medžiagas vien iš gaunamo maisto. Šioje vietoje aš linkusi pasikonsultuoti su specialistais ir paklausti jų rekomendacijų.

Ne kartą esu girdėjusi medikus rekomenduojant vokiškus maisto papildus FLORADIX, tai natūralūs vitaminų koncentratai su mineralais, koncentruotomis vaisių, uogų ir daržovių sultimis bei augaliniais ekstraktais. Pati su FLORADIX pirmą kartą susidūriau kai laukiausi, tuomet man rekomendavo būtent šio prekės ženklo skystą geležį. Vėliau, jau gimus vaikams, pediatrė patarė naudoti FLORADIX KINDERVITAL. Kaip, tikriausiai, daugelis žinote- skystus preparatus mūsų organizmas absorbuoja daug efektyviau. Jei jau vartoti maisto papildus, tai tik kokybiškus ir veiksmingus, būtent tokie mano nuomone ir yra FLORADIX. Jų asortimente esu atradusi daugybę efektyvių preparatų, kurie mūsų šeimai pasiteisino: VITAMIN-B-COMPLEX, IMMUNE SUPPORT, FLORADIX KIDS – skystosios geležies formulė vaikams, FLORADIX KINDERVITAL, FLORADIX SALUSAN bei FLORADIX Skystosios geležies formulė.

Vitaminų ir mineralų vartojimas yra svarbus besivystančiam vaiko organizmui, tad mūsų vyrukai šiuo metu organizmo stiprinimui naudoja FLORADIX KINDERVITAL. Pirmas privalumas, kurį iškart pastebėjau, tai vaikinai šiuos vitaminus geria noriai! Nesimaivo, nesitampo, nebėga ir nevengia, priešingai, patys prašosi išgerti papildus, nes jie labai skanūs! Skonis primena sultis! Kalbant apie FLORADIX KINDERVITAL naudingąsias savybes, tai šis maisto papildas vaikams padeda užtikrinti kalcio, vitaminų A, D, E, C, B1, B2, niacino, B6 ir B12 pusiausvyrą. Vitaminai C, B6 ir B12 padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą ir normalią energijos apykaitą. Vitaminas C, B6 ir B12 padeda mažinti pavargimo jausmą ir nuovargį. Vitaminas D padeda palaikyti normalią kaulų bei raumenų būklę. Vitaminas A padeda išsaugoti normalų regėjimą. FLORADIX preparatai yra skysti, todėl daug veiksmingesni, nes sudėtyje esančios mitybinės medžiagos jau ištirpusios, virškinimo sistemoje jos pasisavinamos greičiau nei išgėrus tabletę. Be laktozės, be glitimo, be konservantų ir be dažiklių. Manau, sutiksite, kad daugelio vaikų mityba nėra subalansuota tiek, kad joje būtų reikiamas kiekis vitaminų bei mikroelementų, tad mes būtinai renkamės kokybiškus, specialistų rekomenduotus maisto papildus.

Šiuo metu gerai nuotaikai ir energijai palaikyti pati geriu FLORADIX VITAMIN-B-COMPLEX (taip pat labai skanūs). Sudėtyje esantys vitaminai B1, B6, B12 padeda palaikyti normalią energijos apykaitą, padeda palaikyti normalią nervų sistemos veiklą ir psichologinę funkciją, B6, B12 padeda sumažinti pavargimo jausmą ir nuovargį. Man šie papildai tikrai padeda, jaučiuosi energinga ir žvali, labai tuo džiaugiuosi. Taigi, visi stiprinam organizmą, tikimės nesirgti ir išlaikyti gerą nuotaiką artėjant gražiausioms metų šventėms. Jei jaučiate, kad jūsų sveikata šlubuoja, rekomenduoju išbandyti mūsų pamiltus FLORADIX maisto papildus, tik pasitarkite su gydytoju ar vaistininku (lyg taip sakoma 🙂 🙂 🙂 ). FLORADIX maisto papildų ieškokite vaistinėse arba InternetineVaistine.lt

Būkite sveiki!

Share: