Šiandien papasakosiu apie tris mylimas Novexpert priemones, kurios padeda susitvarkyti su odos problemomis ir neleidžia susidaryti spuogams. Novexpert tai keturių Prancūzijos mokslininkų/gydytojų sukurti kosmeceutikos produktai. Išties tai nepaprastai kokybiška kosmetika, tą rodo ir mano patirtis ir daugybė puikių atsiliepimų, kuriuos apie ją girdžiu. Šiuo metu naudoju prausiklį, naktinį veido losjoną ir serumą nuo spuogų su Trio-Zinc kompleksu.

Novexpert putojantis veido prausiklis su Trio-Zinc kompleksu

Tai priemonė, kuri veikia dvejopai – valo probleminę odą, bet tuo pačiu ir veikia nuo senėjimo – skirta suaugusiems. Švelnios gelinės konsistencijos prausiklis atlieka tris funkcijas: pašalina nešvarumus nuo odos, ją giliai valo bei saugo nuo aplinkos teršalų. Labai skalsus, įsigijau jį jau antrą kartą ir galiu užtikrinti, kad jo pakanka labai ilgai, nes tam kad suputotų ir puikiai nuplautų veidą, jo reikia visiškai nedaug. Atgaivina odą ir nelieka jokio tempimo jausmo. Mano oda nėra labai riebi ir anksčiau naudodama stiprias valančias ar kovojančias su spuogais priemones susidurdavau su problema, kad oda labai išsausėdavo, tapdavo jautri ir sudirgusi, dabar tokio pojūčio tikrai nėra, prausiklis nėra per daug intensyvus todėl nesuteikia jokių nemalonių pojūčių. Prausiklį galima įsigyti paspaudus čia. 

NOVEXPERT šveičiamasis naktinis losjonas su Trio-Zinc kompleksu

Šis losjonas skirtas probleminei, į spuogelius linkusiai odai, taip pat tokiai odai, kuri yra veikiama žalingų veiksnių, tokių kaip rūkymas, dietos, stresas, drėgnas klimatas ir t.t. Aš rinkausi jį dėl pirmosios priežasties. Pradėjusi naudoti jaučiau nemalonų dilgčiojimą. Tiesą pasakius išbandžiusi du vakarus, jį palikau ramybėje, nes jausmas buvo tikrai nemalonus. Kurį laiką nenaudojau, bet po kelių savaičių pabandžius užsitepti vėl dilgčiojo, regis, mažiau, kitą vakarą diskomforto beveik nejaučiau. Nežinau, gal oda priprato, tačiau džiaugiausi, kad jau galiu naudoti priemonę nebejausdama jokių papildomų nemalonių pojūčių. Losjonas naudojamas 2-3 mėnesius tepant jį kas antrą vakarą, aš naudoju jį apie mėnesį ir man regis, oda tikrai gražiau atrodo. Manau, kad tam įtakos turi ir tai, kad kartu naudoju ir kitas šios serijos priemones.

ECOCERT sertifikuotas produktas. 100% ingredientų yra natūralios kilmės. 22,5% visų ingredientų yra gauti iš ekologinės žemdirbystės. Garantuojamas 0% konservantų. Išbandytas dermatologų. 100% hipoalerginė. Biologiškai skaidi kosmetika. Losjoną galima įsigyti paspaudus čia. 

Novexpert serumas nuo spuogų su Trio-Zink kompleksu

Tai serumas, kuris yra naudojamas lokaliai ant spuogelio. Turi labai patogų aplikatorių odos padengimui. Ant spuogo yra užtepama priemonė, ji sudaro plėvelę, kuri džiovina spuogą. Aš naudoju keletą kartų per dieną, realiai kai prieinu prie veidrodžio ir matau, kad koks spuogelis bado akis. 😀 Priemonė tikrai nesuveikia akimirksniu, per ilgus metus nesu radusi tokios priemonės, kuri taip veiktų, bet tepant keletą kartų į diena po kurio laiko spuogelis tikrai tampa ne toks skausmingas, mažiau pastebimas, o galiausiai išnyksta. 0 % parabenų, 0 % silikonų, 0 % fenoxyetanolio, 0 % PEG, 0 % mineralinių aliejų, 0 % gyvulinės kilmės ingredientų. Rekomenduojama naudoti nuo 18 metų. Serumą galima įsigyti paspaudus čia. 

Taigi, čia mano kovos rinkinukas, kuris man padeda susitvarkyti ir palaikyti normalią veido odos išvaizdą. Tiesa, dar naudoju Novexpert valančią kaukę su rožiniu moliu, apie ją irgi kažkada esu rašiusi, ji taip pat nuostabi pagalbininkė, ją tebeturiu ir taip pat labai mėgstu.

Taip pat labai noriu pasakyti, kad Mano mylima „Juara“ parduotuvė šiuo metu švenčia savo gimtadienį ir pas juos šiuo metu vyksta daugybė akcijų, tiek fizinėse, tiek internetinėje parduotuvėje, momentinės loterijos ir konkursas jų internet sveteinėje, būtinai būtinai lėkite pasižiūrėkite, nuolaidos net iki 50 %, mano aprašytoms priemonės taip pat gautumėte nuolaidą. Žodžiu, puiki galimybė išbandyti naujus produktus arba įsigyti pigiau jau mėgstamų.

 

Share: