Juara.lt neabejotinai viena mėgstamiausių mano natūralios kosmetikos parduotuvių ir tikrai ne vieną rekomendaciją esu parašius apie puikius jų produktus grožiui. Tikrai nesunku parekomenduoti ir papasakoti, kai turiu gerą patirtį, tad šiandiena dalinuosi dar dviejų gaminių apžvalgomis.

NOVEXPERT valomasis aliejus veidui su 5 rūšių Omega

Kai pamačiau šią naujovę Juara.lt svetainėje, net neabejojau, kad tai bus wow produktas! Nedelsiant užsisakiau jį ir patikėkit, jis toks geras, kad vis dar džiaugiuosi kiekvieną vakarą valydama juo veidą. Visų pirma tobulai nuvalo makiažą ir nešvarumus, nereikia nieko trinti, šveisti, tiesiog nuvalai veidą servetėle ir makiažo kaip nebūta, ypač tas gerai matosi naudojant lūpoms bei akims, nes šios vietos jautrios, valiklis visiškai jų nedirgina ir idealiai pašalina, viską, ką reikia pašalinti, oda palieka tokia švelni ir švytinti, veidas iškart atsigauna. Oda, regis, akimirksniu sudrėkinama, nuraminama. Atrodo paprastas produktas – valomasis aliejus veidui – bet jo funkcija tikrai neapsiriboja vien veido nuvalymu, jo sudėtyje gausybė odai naudingų aliejų (saulėgrąžų, sezamo, simondsijų, judros, granatmedžio, afrikietiško kietrio, Inchi Inchi bei šaltalankio sėklų aliejai su 5 rūšių Omega (3, 5, 6, 7, 9)), todėl oda papildomai drėkinama, regeneruojama, raminama ir apsaugoma.

Šis produktas visiškai patenkino lūkesčius ir tikrai yra vertas būti užsakomas vėl ir vėl. Labai rekomenduoju pabandyti, tikrai jus nudžiugins, tik naudojant nereikia padauginti, jo užtenka tik keleto lašų, panaudojus didesnį kiekį valiklio, veidas lieka „riebaluotas“. Šis kasdieninio naudojimo valomasis aliejus tinka visų tipų odai, išskyrus riebią. 100% natūralus ir 100% hipoalerginis produktas, be konservantų, be parabenų, be mineralinių aliejų, be SLS ir kt. Šį produktą galima užsakyti paspaudus čia. 

Novexpert drėkinamasis kremas veidui Hydro-Biotic raminantis jautrumą su magniu ir probiotikais

Šis kremas, taip pat nusipelno mano gražių žodžių! 🙂 Užsakinėdama jį, taip pat turėjau lūkesčių, tikėjausi, kad jis bus nemažiau geras, nei mano jau mylima valomoji kaukė su magniu (ji mano favoritė jau gan ilgą laiką).

Tiesą pasakius, net ir neturiu šiam kremui  priekaištų, viskas pradedant maloniu kvapu man patiko. Hydro-Biotic kremas greitai įsigeria nepalikdamas lipnumo jausmo, naudojant du kartus per dieną, po kurio laiko oda tikrai nebeatrodo išsausėjus ar sudirginta. Šiuo metu savo odos būkle tikrai labai džiaugiuosi, manau, kad prie to labai prisidėjo tinkamos Novexpert odos priežiūros priemonės. Pardavėjo svetainėje nurodomos dar ir tokios šio kremo savybės:

  • Sustiprina hidrolipidinę odos plėvelę: ilgam apsaugo ir drėkina odą.
  • Suteikia energijos mikrobiotinei florai: maitina apsauginę odos florą, atstato reziduojančią odos florą, mažina patogeninių mikrobų skaičių.
  • „Aksomo“ efektas: sumažina odos jautrumą.

Apskritai, kalbant apie Novexpert kosmetiką reikėtų paminėti, kad Prancūzijos mokslininkų/gydytojų sukurti kosmeceutikos produktai, rūpinasi ne tik odos grožiu, bet ir sveikata. Visuomet itin akcentuojamas senėjimą stabdantis poveikis, o pačius produktus galėčiau pavadinti netgi daugiafunkciniais (tiksliai nežinau ar šiuo žodžiu galima vadinti kosmetikos priemones, gal jis tinka tik spausdintuvus apibūdinti :D, bet manau, kad tai geriausiai apibūdina, ką noriu pasakyti), nes jų sudėtyje visuomet gausu medžiagų, kurios veikia visapusiškai ir vienas produktas suteikia maksimumą, ko galima tikėtis. Novexpert drėkinamasis kremas veidui Hydro-Biotic pasižymi mano jau minėtu stabdančiu senėjimą taip pat drėkinančiu, raminamuoju, maitinamuoju bei poveikiu mikrobiotinei odos florai – pripažinkite, tikrai wow! Taip pat produktas sertifikuotas ECOCERT, 100% ingredientų yra natūralios kilmės, 0% konservantų, išbandytas dermatologų. Šį produktą galima užsakyti paspaudus čia. 

Taip pat mačiau, kad šiuo metu Juara.lt parduotuvėje yra akcija – perkant už 50 eur. Novexpert  priemonių, dovana firminis rankšluostis, puiki proga užsisakyti, išbandyti ir dar gauti dovanų! 🙂

Share: