“Asisprendžiau, kai užaugsiu noriu būti traktorius“ (kalba netaisyta 😀 ), „mama, aš nenoriu nusifotografuoti prie traktoriaus, aš noriu jį pavairuoti“ ir t.t. ir pan. Tokius pasisakymus jau kuris laikas girdėjau iš Taduko, visos jo kalbos ir norai susiję su traktoriais, artėjant gimtadieniui net nekilo klausimų kokia tema bus gimtadienis. Traktorius kaime, tokią temą išvedžiau ir sujungiau sūnaus svajonių objektą ir savo norą pabandyti padaryti rustic stiliaus šventę. Dėl pastarosios nežinau kiek pavyko, bet pagrindiniai principai, kuriais vadovavausi, nepirkti daugybės dekoro elementų, pabandyti prasisukti su tuo kas yra namuose, ką pavyko surasti kaime, net „nuo aukšto“ nusikėliau ir išblizginau senoviškas “granionyj stakan”, kad būtų panašu į tikrovę, dekore nenorėjau balionų ir kitų panašių šventinių elementų, kaip sakau, darėm ne „plastikinę“ šventę.

Aš vis pasvajoju šventėms pasikviesti dekoratorę, bet taip kažkaip vis ir neužsakau, bandau pati „kažką“ ( 😀 ), kartais gaunasi geriau, kartais blogiau, bet mano nuomone gimtadienyje akcentus reikia dėti į tai, ką labiausiai vertina vaikai, o ne instagramo sekėjai (su visa pagarba), tai bent jau maniškiams ši dalis tikrai nėra pati svarbiausia, bent jau kol kas. 😊 Iš dekoro elementų užsisakiau personalizuotą tobulą paveiksliuką iš „Little secret“, jį nupiešė pagal mano pageidavimus – susakiau kokios turi būti spalvos, kad reikia nupiešti traktorių su vairuotoju meškiuku (mylimiausias miegojimo žaislas) ir tadam – nerealiai viskas puikiai sugulė į popieriaus lapą, taip pat mums nupiešė suderintus smeigtukus užkandžiams. Paveiksliuką po gimtadienio pasikabinome vaikų kambaryje ir jis džiugins mažąjį traktoristą dar ilgai. 😊 Ir dar vienas dalykas, kurį išsinuomojau tai medinės vardinės vėliavėles iš „Dekoro pastelė“, jos tobulai tiko ir prie stalo ir į fotografavimosi vietą, atrodė išskirtinai, suderintos spalvos taip, kaip ir prašiau, nereikia daug išlaidauti ir pirkti, po šventės grąžini ir vėliavėlės vėl pritaikomos kitų klientų poreikiams, tai ir praktiška ir tvaru! Visa kitą surinkau iš namuose (ar pas močiutę) esančių daiktų.

Gimtadienio vinimi, manau, tapo tikras traktorius, į kurį norintys vaikai galėjo įlipti, apžiūrėti, pasukioti vairą ir susipažinti iš arčiau, Tadas iki šiol sako (nors praėjo jau mėnuo), kad traktoriaus norės ir kitame gimtadienyje.

Išvažiavo traktorius ir atvyko ūkininko dukra iš „Šypsomės.lt“ OMG, aš nepavargsiu kartoti kokia tai nereali animatorių kompanija su vadove Jelena prieš aky, šįkart mums pasisekė, būtent ji ir atvyko į trimečio šventę. VISI vaikai buvo įtraukti, šoko dainavo, piešė, žaidė, o galiausiai ir milžiniškus burbulus krykštaudami gamino bei sprogdino. Kalbant apie animatorius mano nuomonė labai aiški, kad jei šventės biudžetas nėra didelis, animatoriai yra ta investicija, kurią labiausiai įvertina vaikai. Jei vaikų mažai, dauguma suaugusiųjų, tai atvykęs personažas akimirksniu šventę paverčia vaikiška ir smagia, jei vaikų daug, tai animatorius yra tas žmogus, kuris sujungia ir suvienija visą kompaniją, pakviečia bendrai veiklai ir koordinuoja pramogas. Žodžiu, labai rekomenduoju pakviesti į šventę „Šypsomės.lt“, jie nerealūs, galiu garantuoti 200%!

Nerealų traktoriaus tortą sukūrė „CACAO kepinių namai“, čia tortus užsakinėju jau kurį laiką ir tikrai užsakinėsiu ateityje, nes skonis puikus, dekoravimas visiškai atitinka pageidavimą, kaina superinė, tikrai labai labai puikus pasirinkimas! Kas dar man patinka, kad čia pat galima užsakyti ir nesaldžius užkandžius – kibinukai, mini picukės, kruasanai, sluoksniuotos tešlos bandelės ir pan., tai viskas gaunasi iš vienų rankų, nereikia lakstyti po skirtingas vietas ir susirinkinėti (šiaip jei yra poreikis, tai ir į vietą atveža, kiek domėjausi), papildomai pasidedu kokių daržovių juostelių ir viskas. Viskas šviežia skanu, randa ką užkasti ir vaikai, ir tėvai. Torto smeigtukas iš „Pasuk galvą“, pas juos galima užsakyti visokius ženkliukus, smeigtukus ir kitą dekorą gimtadieniui, visad atidžiai derina smulkmenas, pasiūlo savo variantus, ne primą kartą užsakinėju, tad jei jums kažko panašaus reikia, rekomenduoju pasiklausti pas juos.

Vaikinai pasipuošė labai gražiais ir patogiais lininiais kostiumėliais iš Mumis.lt  Vasaros šventėms vaikams tobuliausia apranga – linas ir stilinga, ir patogu, ir, žinoma, praktiška.

Na ir nuotraukos, šį kartą suzgribau, kad būtų gerai, jog kažkas pafotografuotų akimirkas, mūsų šeimą ir pasikviečiau ABLE Photography, tai daug fainiau, kad nereik su telefonu visą šventę lakstyti ir fiksuoti akimirkas, kurias norime prisiminti. Pasikviesti fotografą į šventę visada gera mintis, rekomenduoju. 😉

Reziumuojant viską, svarbiausia, kad laimingas vaikas, juk šventė jam ir apie jį, visuomet rekomenduoju užsakyti tik tai, kas svarbu ir reikalinga jums, kas palengvina pasiruošimą, į neaktualius dalykus neverta investuoti, juk šventė ne dėl akių daroma, svarbu, kad ji būtų gera, ne tik taip atrodytų. 🙂

Share: