Vaikai būna arba švarūs arba laimingi? Jei rinktis galima tik iš šitų variantų, tai aš už laimingus! Visada sakau, kad nieko baisaus, jei vaikai išsipurvina rūbus. Juk Tėvų pareiga yra pasirūpinti vaikų naudingu laisvalaikiu lauke ir, aišku, tam tinkamais rūbais ir batais, taip pat pasirūpinti jų išskalbimu bei išvalymu. Tai skamba sudėtingai tik iš pirmo žvilgsnio, visuomet stengiuosi rinktis vaikams skalbiamus batus, viršutinius rūbus tokius, kurie atsparūs purvui, lengvai valosi ir tuomet ta priežiūra nebekelia problemų, lieka tik geros emocijos ir vaikų šypsenos.

Kalbant apie batus mėgstu kokybišką avalynę tiek sau, tiek vaikams, bet vaikų demisezoniniai batai, visuomet yra trumpiausia investicija, nes jų reikia tik keletą mėnesių, o kitą sezoną dažnai jau būna išaugti. Tad labai džiaugiuosi prieš 3-4 metus atradusi ir išbandžiusi sekėjų daug kartų rekomenduotus Dockboot.lt neopreninius termo batukus – botukus.

Šiuos botus mūsų mažieji dėvi kokius 8 mėnesius per metus – jie puikiai atstoja ir lietaus batus, ir demisezoninę avalynę, nes yra tinkami dėvėti nuo -10 iki +15 temperatūros, o jei pasitaiko šiltesnė žiema, šie batai, praktiškai, neturi kada nuobodžiauti batų lentynoje, nes dėvimi ir kaip žieminiai batai. Itin patogu po purvus, balas, šlapdribą ir sniegą, nes yra ne tik visiškai atsparūs drėgmei, izoliuojantys šilumą, bet dar ir skalbiami skalbimo mašinoje (nors dažnai pakanka tik nuplauti po tekančiu vandeniu) – sakyčiau, idealiai pritaikyti laimingai vaikystei!

Man šie botai taip patinka, kad pernai tokius pat užsisakiau sau ir vyrui , vyras juos atnešiojo visą žiemą, aš itin šąlančiom galūnėm, tai vėsesnėm dienom man reikėjo šiltesnės avalynės, bet šiaip galiu drąsiai pasakyti, kad tiek vaikams, tiek mums šie batai pasiteisino 100%!

Beje, Dock Boot avalynės tėvynė – Norvegija. O čia jie laaabai populiarūs, nes norvegai nuo mažens daug laiko praleidžia lauke ir jiems svarbi tinkama apranga.

Pagrindiniai guminių batų iš Dock Boot LT išskirtinumai ir privalumai:

  • Jie pagaminti iš neopreno (kaip nardymo kostiumai), kuris izoliuoja šilumą, ir natūralios gumos.
  • Neklijuotu padu, be išorinių siūlių.
  • Visiškai neperšlampami.
  • Tinkami, kai oro temperatūra nuo -10 iki +15 ! Kai jau šalta, patariama dėvėti su merino vilnos kojinėmis, kurios tik sustiprina šilumos izoliavimo efektą.
  • Galima skalbti skalbimo mašinoje.
  • Minkštas aulo viršus – mūsų berniukai šiuos batus nešioja nuo mažų dienų ir kol Tadas buvo žemesnio ūgio, įvairūs guminiai botai jam netikdavo, nes aulas neleisdavo patogiai lankstyti kojytės, tuo tarpu su „Dock Boot“ kojytė lenkiasi daug lengviau, nes auliuko viršus medžiaginis.
  • Batai atrodo gan sunkūs, palyginus su kitais botais, bet vaikai juos labai mėgsta ir nepaisant svorio mielai dėvi nes yra labai patogūs kojytei. Labai minkštas žingsnis!
  • Žaismingas dizainas, tą labiausiai vertina vaikai!

Nuo šiol „Dock Boot“ dėvime visa šeima ir negalime jais atsidžiaugti, tad labai rekomenduoju išmėginti, jei dar nesate atradę šios avalynės savo šeimai. Dock Boot pritaikymas labai platus, tad tikrai atrasite kada, kur ir kaip juos dėvėti. Dock Boot jūsų vaikui bus ir rudeniniai, ir žieminiai, ir pavasariniai batai! Gero laiko lauke!

Share: