Beveik kiekvieną dieną imdama į rankas IDUN bronzinančią kompaktinę pudrą tyliai padžiūgauju ir gražinuosi. Pamaniau, kad ir jums reikia užrodyti šį gėrį kol dar vasara, nes labai vertas dėmesio produktas, užėjus į Juara puslapį dar pamačiau, kad šiuo metu visai IDUN kosmetikai taikoma 25 % nuolaida, tai tikrai negaliu nepapasakoti, dar parodysiu ir ką lūpoms paryškinti naudoju, viena iš priemonių man iki tol niekur kitur nebuvo matyta, labai įdomi. 😉

Kompaktinė bronzinanti pudra, iš ypač išgrynintų mineralų, suteikia odai žavingo spindesio. Dažniausiai aš ją naudoju kartu su biriu IDUN makiažo pagrindu, juo padengiu visa veidą ir dekoltė sritį, o bronzinančia pudra iškontūruoju veidą. Šiaip bronzinančią pudrą galima naudoti ir be jokio kito pagrindo, tiesiog įdegiui pabrėžti, bet kadangi šią vasarą, mano įdegio beveik nėra, tai man natūraliausiai atrodo derinimas su makiažo pagrindu. Atrodo natūraliai ir labai labai gerai, tas blizgesiukas pamaskuoja nelygumus, na tikrai tobulas daiktas vasarai. Panašų bronzantą naudojau prieš kokį dešimtmetį, bet paskutinį kartą buvau nusipirkusi ne visai tinkančią spalvą, tai jis pragulėjo kurį laiką kosmetinėje, taip po truputį ir pasimišo šis gėris, o dabar labai džiaugiuosi vėl atsiminusi ir pamilusi iš naujo šį būdą suteikti veidui natūralų spindesį, galimybę išryškinti veido kontūrus taip susikuriant nepriekaištingą išvaizdą tiek dienai, tiek vakarui. Jei sekate mano kosmetikos apžvalgas, tikriausiai jau pamenate, kad mano pamilta dekoratyvinė IDUN kosmetika yra su itin išgrynintais mineralais, sukurta Švedijos mokslininkų, todėl ji pasižymi puikiomis savybėmis ir kokybe, tas man net labai patinka. Tinka visiems odos tipams, net ir jautriai odai. Jei domina, šią bronzinančią pudrą su nuolaida galite įsigyti paspaudę čia.

Ir du daikčiukai lūpoms paryškinti – pagal poreikį ir nuotaiką – bilzgesys arba kreidelės lūpoms. Pastarosios man buvo visiška naujiena, tai tarpinė priemonė tarp lūpų dažų ir pieštuko, galima naudoti lūpų kontūrui arba visų lūpų padengimui. Jos suteikia sodrią spalvą ir gan ilgai išsilaiko, tiksliai nepasakysiu kiek, bet ilgiau nei įprasti lūpų dažai, naudojant šias kreideles, jų sudėtyje esančių aliejų dėka lūpos yra drėkinamos, tai 100 % veganiškas produktas, be kvapiklių. Jei domina, šias kreideles galite įsigyti paspaudę čia. Ir kita, daugeliui įprastesnė priemonė, lūpų blizgis. Suteikia blizgesį bei atspalvį, drėkina, minkština ir puikiai apsaugo lūpas. Be konservantų, kvapiųjų ar cheminių medžiagų. Aš esu įsigijusi labai neutralią spalvą, todėl jį naudoju beveik nuolat išeidama iš namų, kartkartėmis pakaitaliodama su lūpų balzamu, tuo tarpu kreideles renkuosi, norėdama labiau išryškinti lūpas, man tai ne visai kasdieninis variantas, pakaitomis šios priemonės super variantas, kiekviena galim prisitaikyti pagal poreikius. Jei domina lūpų blizgis, jį galite įsigyti paspaudę čia.  

Share: