Vakaro pasivažinėjimai dviračiu jau keletą metų mūsų šeimoje yra vienas maloniausių ritualų prieš miegelį. Iš pradžių važinėjo tėtis su Lukui, vėliau, gimus Tadui, ant dviračio atsirado antra vaikiška kėdutė ir į keliones jau leisdavosi trise, tačiau šis etapas baigėsi, nes jaunėlis sveria daugiau nei galima važiuojant priekinėje kėdutėje. Ieškant alternatyvos ilgai nesvarstę nusprendėme, kad mums reikalinga dviračio priekaba, kurioje abu vyručiai patogiai įsitaisę galėtų keliauti ne vieną kilometrą. Pasirodė, kad rinkoje, visų pirma, yra labai skirtingų kainų, kiek teko žiūrinėti variantai maždaug nuo 150 eur. iki 700 eur. Kai žiūriu į kainos skirtumus, galvoju, ne tiek ir daug mes čia važinėjam… Brangiausios nereik. 😀 O jei rimtai, maksimalios kainos tikrai nesinorėjo mokėti, todėl nusprendėme išbandyti BabyMaxi priekabą su amortizatoriais, kurią suradome Pigu.lt ir labai džiaugiamės savo pasirinkimu.

Pagrindiniai mūsų vakariniai maršrutai dažniausiai veda žvyrkeliukais per miškus ir pievas, tad mūsų naudojama dviračio priekaba-vežimėlis tikrai naudojama maksimaliai blogom sąlygom ir tai atlaiko puikiai! Važinėjam ir testuojam nuo balandžio mėnesio, tad dalinuosi savo pastebėjimais iš patirties, gal ir jums bus aktuali informacija, gal padės apsispręsti renkantis patogų variantą keliavimui su vaikais.

 • Vienas pagrindinių kriterijų, kurs buvo aktualus renkantis – priekaba būtinai turėjo būti su amortizatoriais, tas užtikrina, kad kelio nelygumai vaikams nesukels diskomforto ir mūsų vyrukai tikrai jaučiasi patogiai keliaudami su pasirinkta BabyMaxi priekaba.
 • Dar vienas labai svarbus dalykas, kuris neramino, kol nepradėjom domėtis, pasirodo, kad priekaba nevirsta parvirtus dviračiui (įkeliu foto), nes speciali jungtis leidžia to išvengti. Šitas faktas mane labai nudžiugino ir, manau, kad tai yra saugiau nei vežtis vaikus dviračio kėdutėse, todėl dedu pliusą tokiam keliavimo būdui.
 • Taip pat, mano akimis, privalumas, kad priekabėlėje gali būti abu vaikai, nes jiems smagiau, o ir pagelbėja vienas kitam, jei ko prireikia, tinka nuo 18 mėn. iki 7 m. tad ir investicija ne vieniems metams.
 • Patogu, kad priekaba dar gali būti naudojama ir kaip vežimėlis, pvz. kelionėje galima nušauti du zuikius su vienu daiktu, taip pat, jei kelionė dviračiu baigiasi, o vaikai užsnūdo, įmanoma juos nusivežti kaip su vežimu, atskirai be dviračio, tam tvirtinasi papildomas ratukas (jis nesisukioja, bet neilgiems atstumams visai tinkamas variantas).
 • Vežimėlio gale pakankamai vietos susidėti daiktams, taip pat yra kišenėlės viduje.
 • Neperšlampanti impregnuota medžiaga, todėl net ir lietui užklupus, pakanka užleisti ant viršutinio tinkliuko nuo lietaus apsaugančia uždangą.
 • Viduje yra diržai.
 • Saugumas patvirtintas vokiškais sertifikatais, TÜV ir GS.
 • Sulankstyta priekaba užima nedaug vietos ir telpa į bagažinę, o išskleisti ją labai paprasta.
 • Kad kelyje priekaba būtų geriau matoma yra lemputės ( 7 mirksėjimo būdai), atšvaitai ant ratų ir vėliavėlė.
 • Yra tinklelis saugantis nuo uodų.

Taigi, ši priekaba – vežimėlis idealiai atitiko mūsų lūkesčius ir yra vienas labiausiai pasiteisinusių daiktų šį sezoną, todėl drąsiai rekomenduojame visiems, kam nesvetimos kelionės su vaikais, vertinu 10 iš 10. Jei šis pirkinys jums taip pat aktualus, mūsų pasirinktą priekabą galite įsigyti paspaudę čia.

Share: