Tiksliai nežinau kodėl, bet šią vasarą abiejų vaikų oda tapo labai sausa, kadangi nė vienam anksčiau nebuvo tokios problemos, manau, kad tai lėmė kažkokie išoriniai veiksniai – saulė, vanduo, o gal kokios nors naudojamos priemonės. Nors niekad nebuvau naudojusi jokių aliejukų vaikų odelei, nes tiesiog nebuvo tokio poreikio, šįkart nusprendžiau surasti kažką tikrai gero, kad šis diskomfortas dingtų. Pirmasis užsakytas aliejus jokio rezultato nedavė, tad ieškojau toliau ir pasiskaičiusi užsakiau Natura House aliejuką su migdolų, makadamijos ir jojobos aliejais tuo pačiu pakeičiau ir naudojamas prausimosi priemones į Natura House prausiklį su kviečių gemalų ir medaus proteinais.

Prieš pradedant naudoti vaikinų oda buvo tokia sausa, kad net baltuodavo, o kartais man atrodydavo, kad jiems net kažkiek niežti, tikriausiai žinot tą nemalonų jausmą kai norisi ant kūno kažką užsitepti, kad kuo greičiau sudrėkintume odą. Taigi po savaitės naudojant aliejuką ir prausiklį ši problema dingo. Žinoma, labai tuo džiaugiuosi, bet būtinai turiu papasakoti apie naudotas priemones, nes jos tikrai puikios, ypač aliejų mišinys.

Natura House aliejukas vaikams minkštinamasis su migdolų, makadamijos ir jojobos aliejumi

Visų pirma kvapas – na tikrai kažkas tokio! Superinis! Kai tik užsakėm vaikai ypač pamėgo vakarinius masažo seansus, vyras vieną masažuodavo, aš kitą, pasirodo, mazgis dievina šią procerūrą, dabar vis migdydamasis prašo paglostyti nugarytę, seniau neturėjom šio ritualo. Labai patiko ir nustebino, kad įmasažuotas aliejus nepalieka jokio riebumo jausmo nei ant kūno, nei ant rankų, labai malonu su juo „darbuotis“. Šį mišinį galima naudoti masažui ir odos drėkinimui arba valymui. Kaip ir visų NATURA HOUSE kosmetikos priemonių, sudėtis puiki, 99.7 % natūralių žaliavų: sezamų, saldžiųjų migdolų, makadamijų, simondsijų aliejai, ramunėlių, melisų, medetkų ekstraktai ir ramunėlių, mėtų eteriniai aliejai ir vitaminas E – drėkina, maitina odą, suteikia jai elastingumo, padeda mažinti odos sausumo požymius, prisotinti audinius deguonimi, apsaugoti odą nuo sudirginimų ir paraudimų. Jis tinkamas kūdikiams ir vaikams, net ir turintiems jautrią odą, galima naudoti kasdien. Čia turiu paminėti, kad ir mamoms puikiai tinka, išbandyta ir ne vieną kartą, na labai jau skaniai kvepia. 🙂 NATURA HOUSE kosmetikai šiuo metu taikoma nuolaida, tad jei domina, tai aliejuką akcijine kaina galima užsakyti paspaudus čia

Natura House švelnus prausiklis vaikams su kviečių gemalų ir medaus proteinais

Kita priemonė, kuri prisidėjo prie vaikų odelės būklės gerinimo prausiklis tinkamas odai ir plaukams. Būtent dėl to, kad tai yra priemonė 2 in 1 dedu pirmąjį pliusą, taip pat man visad patinka priemonės su dozatoriumi, manau, tai lemia, kad produkto sunaudojame mažiau. Šiaip jis geras, kad taip bus tikėjausi, nes seniau buvom naudoję šios firmos vaikišką šampūną. Sudėtyje 98.8% natūralios kilmės ingredientų: medaus ir kviečių gemalų proteinai, pantenolis minkština, ramina, tonizuoja jautrią vaikų ir kūdikių odą, padeda išsaugoti natūralią drėgmės pusiausvyrą, gali skatinti ląstelių regeneraciją. Prausiklį galima naudoti nuo pačių pirmųjų dienų. Su nuolaida jį galima įsigyti paspaudus čia. 

Share: