Net jei šie daikčiukai nebūtų tokie geri, įtariu, kad vien dėl kvapo aš juos pirkčiau vėl ir vėl. Man jie tokie nerealūs! Primena jaunystę. 😀 😀 😀 😀 Kai kūno losjonų kvapus kasdien galėjau rinktis pagal nuotaiką ir progą. Tikrai galiu pasakyti, kad šie tikrai geri, jei jums patinka intensyvūs kvapai, šioms priemonėms neliksite abejingos.

Mano vonioje sau vietą surado Cosmepick kūno sviestas su pasifloromis, kūno serumas su greipfrutais ir kūno šveitiklis su greipfrutais ir imbieru.

Greipfrutinis serumas ir šveitiklis tobula priemonė atsibusti ryte, tas kvapas tikrai suteikia energijos ir kelia nuotaiką, nuteikia puikiai. Ištepus odą serumu iškart pasijaučia šaldantis efektas ir jis kurį laiką jaučiasi, o apskritai pats serumas, regis, lieka padengęs visą odą iki tol kol jį nusiplauni, aš kažkaip ryte išsitepus jį jausdavau, todėl mieliau jį naudoju vakarais pasikaitinus vonioje, kai oda yra geriausiai pasirengusi priimti visas veikliąsias medžiagas.

Šveitiklio sudėtyje yra natūralių cukraus kristalų, jis gan švelnus lyginant su mano prieš tai naudotu namų gamybos šveitikliu iš kavos tirščių, bet savo funkciją atlieka puikiai, oda lieka glotni ir maloniai kvepianti.

Kūno sviestas su pasifloromis kažkas tokio wow wow wow! Iš visos trijulės man jis patiko labiausiai, jei nuspręstumėte įsigyti vieną šios linijos priemonę pabandymui, imkite būtinai šį kremą, bent jau aš tikrai jį užsakyčiau dar kartą. Kremas gan skalsus, todėl reikia visai nedidelio kiekio, aš tepu ant šiek tiek drėgnos odos, tai kabinu išvis minimaliai, bet efektas labai geras, oda minkštutė, švelnutė. Tikriausiai esat tokių priemonių turėję, kurios labai fainos kai jomis ištepi kūną, bet kitą dieną nė nematyti ir nė nejausti, kad kažkas buvo naudota, tai šis kremukas nėra tokio vienkartinio efekto. Tikrai fainas.

Jei aktualu, mano naudotas priemones galima surasti paspaudus ant jų pavadinimo čia:

Cosmepick kūno sviestas su pasifloromis Perfect Body

Cosmepick kūno serumas su greipfrutais Slim body

Cosmepick kūno šveitiklis su greipfruktais ir imbieru Slim Body

 

Share: