Trumpai ir aiškiai apie mano odos priežiūros priemones. Visos jos yra Novexpert firmos, tik surinktos iš kelių skirtingų linijų pagal tai, kas labiausiai tinka. Šios firmos gaminių esu testavusi daug, apie tas, kurios labiausiai patiko pasakojau taip pat nemažai, bet kaip ir minėjau pasidalinsiu koncentruota informacija apie idealiai tinkančius mano poreikiams ir odai.  Jei perskaičius apžvalgą kils klausimų, rašykite, mielai į juos atsakysiu. 🙂

Priemonės, apie kurias šiandien kalbėsiu:

  1. Novexpert putojantis veido prausiklis su Trio-zinc kompleksu
  2. Novexpert glotninamoji tonizuojamoji veido dulksna su hialurono rūgštimi
  3. Novexpert valomoji kaukė su rožiniu moliu ir magniu
  4. Novexpert drėkinamasis losjonas veidui Hydro-Biotic raminantis jautrumą su magniu ir probiotikais
  5. Novexpert stangrinamasis paakių kremas Expert greito poveikio pirmosioms mimikos raukšlėms
  6. Novexpert putlinamoji lūpų priežiūros priemonė su hialurono rūgštimi 

Taigi, pradedame. 🙂

Novexpert putojantis veido prausiklis su Trio-zinc kompleksu

Mano geriausias prausiklis iš visų kada nors naudotų yra šis, arba jis man šiuo metu taip puikiai tinka, kad net nesinori keisti (man atrodo jau 3 tūbelę iš eilės naudoju). Pasirinkau šį prausiklį nes jis padeda susitvarkyti su problemine oda, bet mano praktika rodo, kad nėra per daug agresyvus (kas dažnai nutikdavo man anksčiau su kitų firmų priemonėm, kad oda žiauriai išsausinama, išdžiovinama, tada tampa jautri ir tada reikia krūvos kitų priemonių, kad susitvarkytum tų gaminių pasekmes), jis veikia efektyviai, bet švelniai. Man patinka, kad jei nėra PMS, junk food ar kitų dalykų, kurie skatintų didesnį spuogelių atsiradimą, normaliai odos būklei palaikyti užtenka šio prausiklio, visos kitos priemonės gali drėkinti, maitinti, t.y. man nereikia naudoti visos priemonių serijos probleminei odai. Kovoja ne tik įvairiausiais spuogeliais (pašalina nešvarumus nuo odos, giliai valo, saugo nuo aplinkos teršalų), bet ir, pasak aprašymo, apsaugo nuo senėjimo. Taip pat labai noriu paminėti, kelis svarbius faktus (jie tinka kalbant apie visus NOVEXPERT produktus): sudėtyje 100% ingredientų yra natūralios kilmės. 20% visų ingredientų yra gauti iš ekologinės žemdirbystės, tai natūrali ir organinė kosmetika sertifikuota „ECOCERT Greenlife“,  0% konservantų, 0% silikonų ir kt. nereikalingų medžiagų, hipoalerginė, tinka nėščioms moterims. Taigi, jei reikėtų mano vertinimo balo šiam gaminiui, tikrai būtų 10/10.

Novexpert glotninamoji tonizuojamoji veido dulksna su hialurono rūgštimi

Kodėl užsakiau šią priemonę? Nes tai 3 in 1! Aš nelabai mėgstu apsikrauti buteliukais ir tikrai galiu pasakyti, kad jei aš galiu kažko nenaudoti, tai tikrai nenaudosiu, ypač kas liečia odos priežiūrą ar kosmetiką, pas mane dažniausiai yra tik „must“ priemonės.

Šis produktas man naujovė, bet kai atradau JUARA svetainėje tikrai sudomino, tai tonikas, makiažo fiksatorius ir fiziologinis vanduo viename buteliuke. Antra priežastis – ši dulksna prisotinta hialurono rūgšties, kas domitės tikriausiai žinote kaip svarbu kompensuoti su metais vis didėjantį šios medžiagos deficitą odoje.

Man patinka, kad šį daugiafunkcinį gaminį galima naudoti daugybe būdų: vieną, prieš kremą ar kaukę, po prausimosi nuvalius makiažą ir ant makiažo kaip fiksatorių. Aš dažniausiai naudoju kaip toniką. Pasak pardavėjo ši dulksna geriau atitinka odos pH nei įprastas tonikas, papildomai drėkina bei padeda pristabdyti odos senėjimo procesus, naudojant kaip makiažo fiksatorių – sumažina odos blizgesį, o pats makiažas laikosi gerokai ilgiau, idealiai tinka karštą dieną – atgaivina ir nuramina. Pastarojo varianto nebandžiau, nes pro langą pažiūrėjus balta balta kus dairaisi, bet turint omenyje kokio skalsumo ši priemonė, tai šiltų orų tikrai sulauks (yra paskaičiuota – 650 papurškimų vieninteliame 100 ml dydžio buteliuke, t.y. užtektų 3 mėn., purškiant 6 kartus per dieną). Taigi, mano išvada – tikrai puikus gaminys, kuris visokeriopai teigiamai veikia odą, tereikia užpurkšti ant veido pagal poreikį ir lukterti 10 sekundžių.

Novexpert valomoji kaukė su rožiniu moliu ir magniu

Panaršiau savo tinklaraštį ir pasirodo, kad tikrai jau apie šią kaukę esu rašiusi, nes pagalvojau jog ji per daug gera, kad nebūčiau pasakojusi. 🙂 Rašiau 2018 lapkritį: „Gal nuskambės labai reklamiškai, bet negaliu nutylėti – tikrai rezultatą pastebėjau jau po pirmo NOVEXPERT valomosios kaukės su rožiniu moliu ir magniu panaudojimo – buvau sužavėta. Oda pvz. nosies srityje tapo  daug gražesnė, poros daug mažiau pastebimos. O ir pati kaukė nerealiai faina, tai pati švelniausia ir maloniausia mano turėta valanti veido kaukė, ji per daug nesutraukia ir nekelia diskomforto, labai malonaus kvapo, o rezultatas akivaizdus (bent jau man pačiai)“ ir jei atvirai aš jau nepamenu koks wow efektas buvo perėjus nuo kitų kaukių prie šios, bet aš ją naudoju nuo 2018 metų ir tai vienintelė kaukė kurią naudoju, gal ir rečiau nei rekomenduojama, bet nuolat tą darau, šiaip kaukių aš nelabai mėgstu, o ir nelabai reikia, nes pilnai užtenka kremų, serumų ir kitų turimų priemonių ir kas gi šiais laikais turi 20 laisvų minučių kaukei. 😀 Juokauju, tikrai labai gera valomoji kaukė, tiesiog puiki. Realiai gerai atsirinkus veido odos priežiūros priemones nebereikia taip dažnai lakstyti pas kosmetologę, kuri valo veidą, daro įvairias procedūras duoda iš eilės visas priemones (už normalias tokias kainas) ir nieks nepadėdavo, dabar džiaugiuosi, kad nebereikia lakstyti ir mėtyti pinigų. Kas liečia probleminės veido odos priežiūrą, jos valymą ir panašiai, tai savo laiku aš į tai investavau tikrai labai daug pinigų ir laiko, daug priemonių pakeičiau, tad šias priemones rekomenduodama jaučiuosi labai tvirtai, nes žinau, kad tai itin efektyvios priemonės. 

Novexpert drėkinamasis losjonas veidui Hydro-Biotic raminantis jautrumą su magniu ir probiotikais

Šis kremas su magniu (ta pati linija kaip ir mano mylima kaukė) – ramina, švelnina ir drėkina odą, manau, kad jis idealiai tinka jaunoms moterims, kurioms dar nereikia specialios pagalbos arba toms, kurių oda dar nepriima kremų, kurie veikia intensyviai. Man šis kremas patinka savo lengvumu, greit susigeria, padrėkina kiek reikia, paramina, jei oda būna labiau paveikta vėjo ar kitų veiksnių. Man jis puikiai tinka.

Novexpert stangrinamasis paakių kremas Expert greito poveikio pirmosioms mimikos raukšlėms

Visai neseniai suvokiau, kad aš jau turiu mimikos raukšlelių! Man keista tą suvokti, bet yra kaip yra, tad ta proga nusprendžiau, kad jau tikrai reikėtų užsisakyti paakių kremą, žinau, jog jį rekomenduoja pradėti naudoti gerokai iki 30, bet aš visad stengiuosi naudoti minimumą priemonių, tad ši vieta liko pražiūrėta. Poveikio, manau, taip greit nepajusiu, bet šiuo gaminiu pasitikiu, kaip jau esu rašiusi daug kartų Novexpert gaminiai sukurti  Prancūzijos mokslininkų ir gydytojų, kurie specializuojasi odos senėjimo srityje, tad kitų variantų net nesvarsčiau. Šis paakių kremas yra su vitaminu C, tad jis ne tik veikia prieš raukšles, bet ir šviesina patamsėjusius paakius, kas daugeliui yra net didesnė problema nei pvz. mimikos raukšlės. Kremas greitai įsigeria, užsitepus akimirką, regis, net jaučiu, kad jis įsigeria, nes kažkaip sušyla oda toje vietoje, bet greitai nebelieka jokio jausmo, po kelių minučių drąsiai galima tepti makiažo priemones. 

Novexpert putlinamoji lūpų priežiūros priemonė su hialurono rūgštimi

Tobulas būdas suteikti lūpom putlumo be sudėtingų procedūrų, labai paprastai – ši putlinamoji priemonė su hialurono rūgštimi man atstoja ir lūpų balzamą ir blizgį, užteptas ant lūpų jis gan ilgai jaučiasi ir laikosi, toks malonus šaldantis efektas, puikiai padrėkina, naudoti reikia 3 kartus per dieną. Na tikrai labai fainas daikčiukas, kai tik pamačiau, jog jis atsirado JUARA parduotuvėje – iškart užsimaniau! 🙂 Jei norite šį balzamą naudoti su lūpų dažais, galima, štai keli būdai:

1 variantas – MAT efektas: užtepkite „Lip’Up“, palikite 15 min., Tada užtepkite lūpų dažus.

2 variantas – „GLOSSY“ efektas: tepkite lūpų dažus, iškart po to užtepkite „Lip’Up“.

Aš kadangi esu labiau blizgesių nei lūpų dažų mėgėja, tai aš jo net ir neuždažau lūpų dažais, man taip patinka. 🙂 Žodžiu, labai labai fainas. 🙂

Visas mano apžvelgtas priemones galima įsigyti JUARA internetinėje parduotuvėje, o jei kyla klausimų, būtinai rašykite, pasidalinsiu savo pastebėjimais ir tuo ką žinau. 🙂

Share: