Kas sekat mane jau seniai, pasakojau ne vieną kartą, kad mano vaikinams suptis yra kažkas toookio, būna dienų, kad nuo sūpynių jie net nenulipa! Rimtai, nejuokauju! Labai laukiau laiko kol išmoks tą daryti savarankiškai ir pagaliau jau gaili kai netingi. 😀 Šiaip kalbant apie labiausiai pasiteisinusias veiklas lauke, tai sūpynės pirmoje vietoje, batutas antroje, tada dviratukas ir balansinis dviratukas, tęsti? 🙂 Jei tęsti, tai dar prirašyčiau čiuožyklą ir smėlio dėžę – visus išvardinau pagal tai kiek daug laiko praleidžia su ta veikla. 🙂

Kalbant apie TOP pramogą, tai kai anądien užsukau į mūsų mėgstamą vaikiškų žaislų parduotuvę “ABC žaislai” naujosios jų sūpynės, neslėpsiu, sužavėjo net mane, buvau beveik įsitikinusi, kad vyrams bus nerealiai smagi pramoga! Ir patikėkit, neklydau visiškai. Pirmiausia kas krenta į akis, tai HUDORA sūpynių DYDIS – 110 cm skersmens (yra ir mažesnių), atlaiko net iki 100 kg apkrovą, tai vadinasi ir mamytė drąsiai prisėsti galės. 😀 Sūpynės atrodo labai tvirtos bei kokybiškos, ir pasak gamintojo atsparios įvairioms oro sąlygoms.

Vaikai pirmą kartą atsisėdę nenorėjo nulipti! Išbandžiau ir aš, ir vyras – jos tikrai nerealiai patogios! Dar įžvelgiau didžiulį privalumą apie kurį nebuvau pagalvojusi anksčiau – kad abu vaikai nori suptis kartu. Kartais mazgis nors moka pasisupti pats tingi tą daryti ir būna – „mama, mama, pasupk mane“, tai aš kieme negaliu normaliai daryti savo darbų, nes kars nuo karto reik eit pasūpuot savo mažąjį, o tik įsėdę į šitas suposi atsipūtę. Tadas baisiai patenkintas, nes Lukas moka jau aukštai ir greit įsupti, tai pasaka jiems ir man patogu, kad gali abu užsiimti. Lyginant su paprastomis sūpynėmis, pavadinčiau šias labiau daugiafunkcinėmis, vaikams jos drąsiai gali atstoti ir hamaką, galima atsigulti, įtariu, net numigti pavyktų. Man patiko būtent šios – didžiausios, juk vaikai greit auga, norisi, įsigyti kokybiškus daiktus, kad jie tarnautų kelerius metus ir vaikinai jų taip greit neišaugtų. Žodžiu, labai labai vertos dėmesio.

Šios sūpynės yra iš mūsų jau prieš kelis metus atrastos parduotuvės „ABC žaislai“, ten nemažai visko esame pirkę. 🙂 Pvz. Tadui traktorius perkam, Lukui pernai ten suradom labai faina dviratį, šiemet tokį pat užsakėm ir mazgiui. Sakyčiau, pas juos gerai atrinktas asortimentas, yra kiemo pramogų inventoriaus – batutai, elektrinės mašinėlės, baseinai, žaidimų aikštelės ir šiaip visko, pažiūrėkit jų el parduotuvėje. Kiek teko lyginti, tai ten vienas geriausių kainos kokybės santykis. Pamenu pernai Tadas lyg gimtadieniui buvo užsisakęs tokį miškovežį, tai kiek žiūrėjau, kitur kainos ženkliai didesnės, o čia kokybė tikrai gera, dviratis taip pat, dabar jau tiksliai nepasakysiu, nes lyginausi kai Lukui ieškojom tai toks pats modelis vienoj žinomoj el. parduotuvėje kainavo lyg 20 ar 30 eur. brangiau. Na, žodžiu, jei reikės kažko vaikams, pažiūrėkite pas „ABC žaislai“ asortimentą. Jie turi fizinę parduotuvę (Žemaitės g. 22, Vilnius) ir galima užsisakyti el. parduotuvėje.

Share: