Dviratuko pasirinkimas iš pradžių man atrodė nerealiai sudėtingas reikalas. Nuo ko pradėti, kas svarbu, į ką atkreipti dėmesį – reikia apgalvoti daugybę niuansų. Nemažai ieškoję savo variantą suradome ir jis mums labai pasiteisino, tad mielai pasidalinsiu informacija apie pasirinktą dviratuko modelį. Abu mūsų berniukai važinėja tokiu pat, „ROYAL BABY SPACE SHUTTLE“ dviratuku. Pernai šį modelį nusipirkome Lukui ir jis mums pasiteisino 100%, tad Tadui šiemet rinkomės tokį pat, o geriausią šio modelio kainą pavyko surasti parduotuvėje „ABC žaislai“.

Tadui (ūgs 100 cm) pasirinkome 14“ ratus, o Lukui (ūgis 115 cm) – 16“. Tiek vienas, tiek kitas buvo važinėję su balansinio dviratuku, tai nupirkę dviratį nusprendėme pagalbinių ratukų jau nebedėti, nors jie buvo abiejų dviračių komplektacijoje. Šis sprendimas, sakyčiau, puikiai pasiteisino, nes abu vaikinai po dviejų dienų praktikavimosi pradėjo riedėti savarankiškai ir gan užtikrintai. Du pusdienius bėgiojom su jais kartu ir prilaikydami mokėme kas tas dviratukas ir kaip čia ką daryti. Mokyti Tadą buvo lengviau, nes 14“ dviratuko komplektacijoje dar yra rankena mokymui, tai daug patogiau pritaikyti.

Vienas pagrindinių kriterijų, kuris lėmė pasirinkimą – šiek tiek mažesnis svoris nei kitų tokio dydžio dviratukų rinkoje, patikėkit, net ir pora kilogramų vaikui tikrai labai jaučiasi. Tai jei turite galimybę, rinkitės kuo lengvesnį modelį. Tiesą, pasakius kai ieškojom vyresnėliui buvau nusižiūrėjus vieną visiems puikiai žinomą lengvučių dviračių modelį, bet tuo metu reikiamo dydžio parduotuvėse nebuvo, tad pasirinkome šį, kuris nusižiūrėtų sąraše buvo nr. 2, bet kai jį išbandėme, pasirinkimui džiaugėmės 100 %, mat jo kainos ir kokybės santykis tikrai labai geras!

Dar vienas kriterijus – dizainas – tikrai norėjosi mokant virš 200 eur., kad tas dviratis būtų ne tik geras, bet ir gražus. „ROYAL BABY SPACE SHUTTLE“ tikrai atrodo labai moderniai, manau sutiksit. 🙂 Patogus vairas bei sėdynė, minkšti, pripučiami ratai – neleidžia greit pavargti ką tik iškeptiems vairuotojams. Kalbant apie ratus, Tadas seniau yra bandęs dviratuką, kurio pedalai sukdavosi non stop kai sukdavosi ratai, t.y. vaikas visiškai negalėdavo pailsinti kojyčių ir pvz. važiuojant nuo kalno suspėti minti būdavo tikrai iššūkis, tuo tarpu su šiuo, važiuoja kaip ir visi esam įpratę, kai nori mina, kai nori šiek tiek „įjungia laisvą“ ir pailsi kol dviratis rieda iš inercijos, gal ir atrodo smulkmena, bet vaikui, kuris tik pradeda mokytis tikrai gan sudėtina minti be sustojimo. Dvigubi diskiniai stabdžiai dar vienas dalykas, kuris sutinkamas ne kiekviename vaikiškam modelyje, bet čia yra.

Žodžiu, tikrai matosi, kad viskas apgalvota ir sukurta dėl vaiko patogumo. Labai rekomenduojam užsukti į parduotuvę „ABC žaislai“ bei įsigyti savo vaikui tikrai gerą ir kokybišką dviratį už adekvačią kainą.

Share: