Tesuojam dovanas!

Prieš kelias dienas atšventėme antrąjį Taduko gimtadienį ir šiemet kaip niekad visos gautos dovanos jam labai įtiko ir prilipo. Nuolat su kuria nors iš jų leidžia laiką. Viena tokių triratukas – balansinis dviratukas iš Perkuvaikui.lt. Kaip aš džiaugiuosi, kad nusprendėm, jog būtent šios transporto priemonės jam reik!

Galvojom pirkti paspirtuką, nes mėgsta, vis brolio ima naudoja, bet bėda, kad su juo toli nenukeliausi, paskui reik parnešti ir transporto priemonę ir vairuotoją, o kitas minusiukas, kad nemažai jisai virsta, nes labai jau greit Tadas mėgsta važiuoti, norėjosi, kažko stabilesnio ir, kad tiktų ilgesniems atstumams. Manau, mūsų pasirinktas trasformeris triratukas-balansinis dviratukas TWIST idealus variantas – iš pradžių jį galima naudoti kaip triratuką, o kiek ūgtelėjusiam vairuotojui transformuoti į standartinį balansinį dviratuką, tai patogus ir praktiškas pirkinys, nes užteks net keliems metams (gamintojas nurodo, jog tinka 2-5 metų vaikams). Su vyresnėliu turėjom praktikos, kai pirkom jam balansinį dviratuką, vaikinas, pasirodė, dar buvo kiek per mažas ir pirmąją vasarą nelabai jam prilipo tokia transporto priemonė, o va šis transformeris būtų puikiai išnaudotas.

Žodžiu, labai labai džiaugiuosi. Naudojam dar tik keletą dienų, bet kol kas tik pliusus matau:

  • Ratai pripučiami, tai nebaisi jokia kelio danga. 
  • Lengvas, todėl sūnus pats kilstelna ir apsuka, jei jau tvora prieš nosį riogso.
  • Žemesnis nei standartinis balansinis dvirtatukas todėl čia sėdėdamas ant sėdynės kojomis siekia žemę, kiek bandėm kitus, visi buvo jam dar didoki, čia yra 5 aukščio pozicijos, kurias nesunkiai galima pakeisti.
  • Stabilus, kai lekia nuo kalno nereik jaudintis, kad neišlaikys ligsvaros ir nuvirs. 
  • Ir man labai patinka, kad medis, labai labai gražus stilingas ir madingas.

Žodžiu labai rekomenduoju pasvarstyti apie tokį variantą, jei ieškote ratų savo vaikinams ir merginoms, tai investiciją į kokybišką daiktą, kurį naudos ne vieną sezoną. 😉 Mūsų triratuką ir jo aprašymą galite pamatyti paspaudę čia. Iš šiaip, nebuvau seniau nieko įsigijusi iš perkuvaikui.lt, pasirodo, čia labai fainų, išskirtinių daiktų yra, nes pvz. šito transformerio nebuvau kitur radusi, matau, kad šiuo metu dar ir išpardavimas vyksta, tai jei ko reikia, pasidairykite. 😉

 

Share: