Šiandien labai trumpai papasakosiu apie šauniąją IDUN MINERALS porelę – šešėlius ir lūpų dažus. Rudenį jau daug dažniau nei vasarą norisi lūpas dengti ryškesniais atspalviais, todėl išsirinkau lūpų dažus ir šešėlius „Juara“ internetinėje parduotuvėje.

IDUN MINERALS – tai Švedijos mokslininkų sukurtos makiažo priemonės, kurių pagrindą sudaro ypač išgryninti mineralai. Galima rinktis matinius arba kreminius lūpų dažų atspalvius, aš išsirinkau pastaruosius, nes jų spalva lengvesnė su blizgesiuku. Labai malonios tekstūros, netepa, spalva išsilaiko gan ilgai, jaučiasi, kad minkština ir drėkina lūpas. Be jokio kvapo ir „skonio“ nes juose nėra kvapiųjų medžiagų, konservantų ar cheminių medžiagų, kurios kartais gali sukelti alergijas.  Dar vienas niuansas, tik neapsisprendžiu ar čia smulkmena ar svarbus dalykas, bet IDUN MINERALS pakuotės man labai labai gražios ir lūpų dažų dizainas tikrai ne išimtis, jie atrodo labai stilingai ir prabangiai. Žodžiu, tikrai kokybiški ir verti vietos kosmetinėje.

IDUN MINERALS akių šešėliai, be abejo taip pat labai gražioje pakuotėje, o ir kokybė išvaizdai nė kiek nenusileidžia. Tiesą pasakius, šešėlius aš naudoju retai, bet kai naudoju, tai būna jau „proga“, reikia geriau atrodyti nuotraukose, renginyje ar šventėje. Ir būtent tuo metu svarbu, kad makiažas atlaikytų. Naudodama šiuos šešėlius įsitikinau, jie ilgai laikosi, nesubėga į raukšles, nenubyra, ir lengvai skaidosi, minkšti, švelniai padengia akies voką – mano poreikius visiškai pateisino. Sudėtyje ypač išgrynintų mineralinių pigmentai suteikia ryškią spalvą, „Juara“ svetainėje dar radau patarimą, kad norint intensyvesnės spalvos šešėlius galima tepti drėgnu šepetėliu. Patikrinti oftalmologiškai, tinka jautrioms akims ir nešiojančioms kontaktinius lęšius. Šešėliai parduodami pakuotėje po vieną ar keturias spalvas.

Pilną kosmetikos liniją sudaro: makiažo pagrindas, pudra, maskavimo priemonės, skaistalai, bronzinanti pudra, lūpų blizgiai, lūpų dažai, akių šešėliai ir tušai. Taip pat specialiai IDUN MINERALS kosmetikos priemonėms sukurti ypač tobuli makiažo šepetėliai. Esu labai patenkinta šia kosmetika ir nuoširdžiai rekomenduoju ją išbandyti, jei dar nesate pamilę šio prekės ženklo, visą produkciją ir kainas galite rasti paspaudę čia.

 

Share: