Tęsiant gimtadienio organizavimo temą dalinuosi savo surinkta informacija bei patirtimi. Tikiuosi jums bus aktualu ir naudinga. Šiandien papasakosiu apie bandymą pasirinkti dekoro elementus, aprangą bei fotografės paslaugas.

Taip pat galite skaityti  jau publikuotą straipsnį apie šventės vietą, animatorius, maistą bei užkandžius, staipsnį rasite paspaudę čia.

Šventinės dekoracijos – “Stilingos šventinės dekoracijos”, “PARTY INBOX”, “Ponas balionas”.

Tema

Paklausti apie gimtadienio temos pasirinkimą „PARTY INBOX“ papasakojo kaip pasirinkti temą, kokios egzistuoja tendencijos ir kaip nepasiklysti tokioje didelėje gimtadienio atributų pasiūloje.

Gimtadienio tema gal ir nėra būtina, tačiau tam tikrą šventės viziją visgi patartina turėti. Ji padeda išlaikyti vientisą dekoro stilių, o tuo pačiu pagelbsti ir pačiame pasiruošimo procese. Vyresni vaikai patys išsirenka savo mylimus animacinius herojus ir nori tikros teminės šventės. Kalbant apie mažesnius, visuomet patariame tiesiog pagalvoti, kas vaikučiui patinka, į ką jis labiausiai atkreipia dėmesį savo aplinkoje.

Mes pasirinkome dinozaurų temą, nes ji mums labai ant bangos ir vien jau žinojimas, kad gimtadienis bus dinozauriškas jubiliatui kėlė pačias geriausias emocijas, tad manau, kad organizuojant įsimintiną vaikišką gimtadienį be temos ir mėgstamų personažų niekaip neišsisuksime.

Vaikų gimtadienių temų tendencijos

„Neužmušama“ klasika, ypač vaikų gimtadieniuose yra Žmogus voras ar Pelytė Minė – jie vis dar yra vaikų labai mylimi filmukų herojai, kurių motyvai puošia šventes. Tačiau kiekvienais metais atsiranda ir naujų animacinių herojų, o stambiausi pasaulio gamintojo kuria vis naujus dekoracijų dizainus, kuriuos pristato parodose, tad mados egzistuoja ir čia. Vienaragiai yra viena populiariausių pastarojo meto mergaičių tematikų, berniukai naujai atranda stilingus dinozaurų motyvus, o žiūrint į šiuos metus-  ir vaikų, ir suaugusiųjų šventes turėtų „užkariauti“ tropikų lapai ir kita žaluma.

Spalvos ir dekoracijų pasirinkimas

Čia kaip susitarę, tiek PARTY INBOX”, tiek „Stilingos šventinės dekoracijos“ tikina, kad turėtume nebijoti eksperimentuoti su spalvomis

„Kol mažylis dar nesako aiškios savo nuomonės apie gimtadienio temą, tai galima eksperimentuoti su juodom, pilkom spalvom ir šių  spalvų deriniais, kurie labiau patinka tėvams ir fotografams, nei vaikams. Kai tik vaikams pradeda suvokti animacinius filmukus – prasideda spalvų pasaulis. 🙂 Nebijokim spalvų! Ypač vaikų šventėse.“ – ir juokais, ir rimtai kalba „Stilingos šventinės dekoracijos“ komanda. Sako, kad netikėčiausi spalvų deriniai gali labai nustebinti gerąja prasme, svarbiausia nepamiršti estetikos ir nesistengti sukrauti visko ką tik spalviškai tinkančio randate namuose.

Jiems pritaria ir “PARTY INBOX” komanda – „Spalvų patartume rinktis 2 ar 3 – nebent šventė susijusi su Havajais, tropikais ar vaivorykšte, kada pati renginio tema reikalauja daugybės spalvų. Mes visada siūlome „žaisti“ spalvomis – nebijoti jų derinti ir maišyti tarpusavyje arba su teminiais elementais. Visos spalvos dera, tiesiog tuos derinius reikia parinkti skoningai ir neperlenkti lazdos. Visuomet galima rasti tą skoningą kompromisą, suderinant temines detales su vienspalvėmis ir neutraliomis, o nepasiklysti asortimente būtent mes ir padedame.“

Pati užsukusi į “PARTY INBOX” fizinę parduotuvę nudžiugau, kad man nereikės važinėti po visą miestą ar pateikinėti užsakymų skirtingoms el. parduotuvėms, nes čia labai platus pasirinkimas ir viską galima surasti po vienu stogu. Daugybė spalvų, temų, visi atributai, kurių gali prireikti šventei, o darbuotojų konsultacija ir patarimai buvo nepaprastai naudingi ir tikrai padėjo apsispręsti. Man būtent nuvykti į fizinę parduotuvę buvo daug patogiau, nei rinktis internete, nes ten gali matyti visus variantus, juos palyginti, paderinti ir atrasti naujų idėjų, kurios nebūtų kilusios žvelgiant į kompiuterio ekraną. 🙂 Čia įsigyjau vienkartinius puodelius bei lėkštutes, šiaudelius, servetėles, žvakutę tortui, dalį užkandžių smeigtukų, tropikų lapus dekoravimui – viskas vienoje vietoje – nerealiai patogu!

Personalizuotos dekoracijos

Mano noras buvo personalizuoti dekoro elementai, nes tai suteikia šventei išskirtinumo ir ji tampa sava. „Stilingos šventinės dekoracijos“ komanda pastebi, kad dažniausiai mamos ieško kažko patogaus, kad būtų kuo mažiau ruošimosi, bet tuo pačiu ir asmeniškų dekoracijų. Todėl jų padarytos dekoracijos būna paruoštos naudoti. Dažniausiai užsakomos dekoracijos užkandžiams, gėrimų buteliukams, vardinės girliandos. Pirmiems gimtadieniam populiarios žaidimų kortelės, kur svečiai gali spėti jubiliato būsimą profesiją ar rašyti linkėjimus.

Iš „Stilingos šventinės dekoracijos“ aš užsakiau vardinę girliandą, užkandžių smeigtukus, lipdukus, kuriuos klijavau ant puodelių, dinozauriškas žavias gimtadienio kepurėles bei gimtadienio užrašą į rėmelį. Patiko, kad užteko išdėstyti ko noriu, nusiųsti keletą patinkančių gimtadienio dekorų nuotraukų iš pinterest ir man pateikė puikiai sudėliotą, mano poreikius atitinkantį variantą, jokio galvos sukimo, greita, patogu ir profesionalu, džiaugiuosi rezultatu, o dar labiau greitu suderinimu. 🙂 Visgi, organizuojant rimtesnį renginį, manau, reikėtų profesionalo rankos dekoruojant šventės vietą, nes pvz. man ši sritis tikrai gan svetima, todėl oi kiek čia visko buvo ne taip kaip turėtų būti. 😀

Balionai

Pagrindinis dalykas, kurį minėjo sūnus, jis nori, kad šventėje būtų balionai. Čia aš daug negalvojusi, pasirinkau „Ponas balionas“, nes juos rekomendavo draugė. Viską greitai suderinau internetu, balionai buvo punktualiai pristatyti į šventę sutartu laiku.

Nuotraukos – „Greta Kniežaitė Photography“

Mano nuomone, į vaikų šventę bent valandžiukei būtinai reikia pasikviesi profesionalų fotografą, kuris įamžins akimirkas ir tėveliams nereikės bėgiojant su telefonu ar fotoaparatu gaudyti mažųjų šypsenėlių, tai leis atsipalaiduoti ir džiaugtis švente, bendrauti su vaikais bei jų tėveliais.

Savo šventei pasirinkome „Greta Kniežaitė Photography“, pagrindinis kriterijus – ji turi patirties dirbant su vaikais, o šventės metu labai džiaugiausi pasirinkimu, nes mums nereikėjo pozuoti nuotraukoms, buvo įamžintos natūralios emocijos, pati fotografė, sakyčiau, net nepastebima, vaikai jaukiai jautėsi ir galėjo atsipalaiduoti, tas tikrai labai svarbu, juk gimtadienį švenčiame tik kelias valandas todėl nesinori pusė laiko skirti fotosesijai. Po šventės Greta maloniai nustebino, nes visas retušuotas nuotraukas gavome per 12 valandų, t.y. jau kitą rytą galėjome jomis pasidalinti su šventės dalyviais, tas mane labai nustebino, nes tokios skubos mes net nebuvome derinę. Jeigu norite savo šventėje turėti profesionalią vaikų fotografę, o dailias nuotraukas gauti labai operatyviai, beje už puikią kainą, rekomenduoju „Greta Kniežaitė Photography“.

Apranga – “Dovanų studija”

Labai džiaugiuosi, kad nusprendėme visa šeima apsirengti vienodais dinozauriškais marškinėliais, kuriuos pagal individualų mūsų užsakymą pagamino „Dovanų studija“. Labai patiko, kad viską iki menkiausių smulkmenų galima suderinti pagal poreikį – marškinėlių spalvą, užražus, net derinom į kurią pusę turi būti atsisukęs dinozauras! 😀 Žodžiu, viskas iki menkiausių ir pagal poreikį derinama, kad kuo labai tiktų prie bendros šventės stilistikos.  Marškinėliai „Lukozauras“, „Tadozauras“ mažyliams kur kas mielesnė apranga, nei pvz. puošnūs balti marškinukai. Atrodo smulkmena, bet ji tikrai padėjo sukurti šventinę nuotaiką jau keliaujant iš namų, nes vaikai labai džiūgavo, kad visi vienodai pasipuošėm. Toks stilius leido užsidėti džinsiukus ir labai patogiai jaustis, nereikėjo sukti galvos ir stipriai išlaidauti aprangai. Po šventės šiuos marškinėlius, vyrukai kuo puikiausiai naudoja pagal paskirtį, tad investicija dar ir praktiška. 🙂 Aš net pagalvojau, kad tokie marškinėliai būtų puiki dovana, mat “Dovanų studija” gali juos supakuoti į stilizuotą dėžutę. 🙂

Taigi, šventę organizuojant išties reikia apgalvoti daugybę smulkmenų ir į viską galima žvelgti paprastai arba sudėtingai, čia nėra blogų pasirinkimų, jeigu vaikui buvo smagu ir jis džiugiai prisimena gimtadienį, todėl linkiu švenčių pripildytų šypsenomis ir geromis emocijomis, nes tai pagrindinis dalykas ir jis liks atmintyje viskam pasibaigus.

 

 

 

Share: