Batutas – daugeliui vaikų linksmybių ir pramogų sinonimas. Aš pati visuomet esu už mažųjų judėjimą ir aktyvų laisvalaikį ir laiko leidimą gryname ore, tad batutas mūsų kieme savo vietą atradęs jau seniai. Pirmąjį vaikai išaugo, tad man teko užduotis surasti naują kokybišką tik jau didesnį.

Jei atvirai, šįkart svarsčiau ar mums batutas reikalingas, domėjausi, skaičiausi straipsnius, kuriuose aptariama šokinėjimo nauda, minima apie fizinės formos, širdies ir kraujagyslių sistemos gerinimą, stipresnę imuninę sistemą, greitesnę medžiagų apykaitą ir kitas naudas. Taip pat radau straipsnių apie traumas bei rizikas, tad svarsčiau ir vertinau. Aš esu tos nuomonės, kad daugelį dalykų daryti yra pavojinga, bet tai nereiškia, kad visko reikia atsisakyti – sporto būrelių, riedučių, paspirtukų, batutų, motociklų ir keturračių… Verčiau nuo mažens vaikus mokom, kad svarbu saugumas, svarbu atsakingai naudotis įvairia sporto įranga, naudoti apsaugas ir t.t. Kalbant apie batutą galioja tos pačios taisyklės – prioritetas saugumas. Batutas turi būti kokybiškas, atitinkantis visus saugumo reikalavimus, su tinklu, uždengtomis spyruoklėmis ir naudojamas pagal rekomendacijas, su suaugusiųjų priežiūra.

Seniai esu atradusi, kad el. parduotuvėje ABC Žaislai galima surasti itin atrinktas puikios kokybės  ir draugiškos kainos prekes skirtas aktyviam vaikų laisvalaikiui, čia esame pirkę abiem vaikam dviratukus, sūpynes, čia pirmiausiai ir užsukau pasižiūrėti batuto. Mane nustebino tikrai platus pasirinkimas ir itin gera kaina! Mūsų pasirinkto batuto konstrukcija pagaminta iš aukščiausios kokybės sertifikuotų medžiagų, todėl ji yra atspari korozijai ir nepalankioms oro sąlygoms. Saugumą užtikrina dviguba tinklo apsauga (segtukai ir užtrauktukai), na ir žinoma tinkamų naudojimo taisyklių įsivedimas bei priežiūra. Pirmasis mūsų batutas buvo 244 cm turėjome, bet vaikams jis jau mažokas, tad šįkart išsirinkome 366 cm.

Naują pirkinį vaikai įvertino itin palankiai, ten praleidžia nemažai laiko, tiesa, kaip ir visad, mūsų vaikinai pasižymi kūrybiškumu – batutas puiki vieta statyti būstinę, žaisti įvairiausius žaidimus – pvz futbolą. Fantazijos nestokojantys vaikai batute gali prisigalvoti įvairiausių veiklų pvz. šokinėdami gali mesti kamuoliukus į taikinius arba į krepšinio lankus, taip pat galima žaisti atminties žaidimą, kuriame vaikai kopijuoja prieš juos buvusio asmens judesius ir t.t.

Linkiu visiems smagaus laiko ir smagių pramogų šią vasarą!

Share: