Įkvėpti Anykščių apsidairėm „savam kieme“, neįsivaizduoju kodėl, bet buvau pamiršus apie Liepkalnį… Bet, patikėkit, tas nuolatinis Luko prašymas „dar ant kalniukų!“, kurį per dieną išgirstam N kartų priverčia pasukti galvą. O, pasirodo, Vilniečiai turi kuo puikiausias pramogas (tiek vasarą, tiek žiemą), subalansuota visai šeimai, bet tinka ir tiems, kurie vaikučių neturi. Kai jau atradom… Tai per mėnesį pora kartų buvome nulėkę, o sūnaus prašymai dar tik šiek tiek praretėjo… Matyt, dvimetis labai jaučia adrenalino poreikį. 🙂 Čia pramogų ras įvairaus plauko nuotykių ieškotojai.

Mums labiausiai patinkanti pramoga, žinoma, vasaros rogutės. Yra dvi skirtingos trasos, man atrodo, kad šiek tiek ekstremalesnės nei Anykščiuose , bet mūsų dvimetis be problemų leidžiasi jomis, ne jokių cypt, jam nei baisu, nei nuostabu, tik – DAAAARRRRR! Ir taip, mūsų vaikui trejų metų nėra, ir mes meluojam ten einant, ir nekartokite to su savo vaikais, jei jie gali bijoti, kartais geriau vėliau nei anksčiau… Žodžiu, partys spręskit, bet mūsų vaikas pakvaišęs dėl adrenalino, jam visad greit reikia, kai sutariam, kad einam į kiemą suptis, jis jau derina, kad jį suptume greitai. 😀 Šiaip suptis ir 1 m. sūnui greit patinka, jaučiu jam tiek kalniukai irgi patiktų 😀 Tai kitais metais reiks bandyti. J Šiemet tikrai nieks nepatikės, kad jam trys. Žodžiu, ši pati pačiaušia ir mylimiausia, žetonų paliekame daugiausiai. 🙂

Antra pagal praleisto laiko kiekį – žaidimų kambarys – mes ten su mazgiui einam, tai jam kol kas bene vienintelė tinkanti pagal amžių pramoga ir jis ten jaučiasi puikiai, nors dar nevaikšto, bet viską jis patikrina, pasisupa ant arkliukų, pažaidžia su kamuoliukais, užlipa į antrą aukštą ir pan… O Lukas ir dičkiai jau ten siaučia kaip reikalas ir šiaip ,kiek girdėjau, vaikams labai ten patinka – paskutinį kartą nugirstas pokalbis:

Mama prie įėjimo stovi ir ragina savo du sūnučius:

-Einam jau gal, aš noriu kažkur rimčiau nueiti, nuo kalniuko nusileisti, vėliau grįšim…

-Mama, čia jau ir taip labai rimta!

😀 😀 😀

Man tame žaidimų kambaryje, pasirodė privalumas, kad jis yra lauke, t.y. grynas oras, natūrali šviesa, galima sakyti, kad vaikai išsidūksta lauke, žinoma, mes buvome geru oru.

Čia taip pat yra pripučiamos pilys-batutai, nemažai jų, bet mes neužsukome, kažkaip mūsų vyručiai dar nepamėgę šios pramogos.

Vyrai čiuožinėjo linksmaisiais kalniukais (tubingas), privalumas čia tas, kad už tam tikrą žetonų kiekį gali leistis 30 min, tai nemažai kartų gaunasi ir antras privalumas, kad į kalną padangos nereikia tempti – užveža. J Pramoga taip pat tinkama nuo trejų metų, nežinau ar čia klausė, bet mūsiškis čiuožinėjo.

Dar labai fainas kompaktiškas karstynių parkas yra, mes nebandėm, nebuvo kam, bet vyras pasakojo kai matė visai mažutę mergytę ant aukščiausios besikarstant, tai pasirodė tikrai smagiai, kai vyrukai bus vyresni, manau, ši atrakcija bus labai mėgstama. Dar čia galima rasti batutų tramplynus, tai ten oho kaip smagu, net didelės tetos šokinėja ir džiūgauja. J Leidžiami pramogautojai nuo 16 kg. Dar yra kalnų paspirtukai, bet čia tai WOW! Man čia pasirodė labai baisu, bet kas ieško adrenalino, įtariu, čia pats tas! 🙂 

Po visų pramogų čia pat ir pavakarieniaujam, taip malonu kavinės terasoje ir šiaip visoje teritorijoje, tokie nerealūs vaizdai, erdvė ir grynas oras, aš visad po pramogų Liepkalnyje jaučiuosi labai pailsėjusi ir pravėdinusi galvą nuo rūpesčių, nuo zyzimų, nes ten nėra kam zysti, nes visi gauna, ko nori, nuo buities, man ten tobula vietai šeimos pramogoms, labai gaila, kad dar negaliu nuvažiuoti viena su vaikais, nes žaidimų kambaryje pvz. būtų visai faina papramogauti vyručiams, bet, manau, kad vyresnėlis norės kalniukų, o mažylio vieno juk nepaliksim, tai ši pramoga lieka visos šeimos laisvalaikiui. Maloniam, ekstremaliam ir atpalaiduojančiam, visiems Vilniečiams ir miesto svečiams taip pat rekomenduoju užsukti. Gero laiko su šeima!

 

Share: