Šiemet su šeima planuojame turėti daugybę „mini atostogų“ Lietuvoje. Kadangi esu renginių organizatorė, tai vasara mano darbymetis ir niekad nepavyksta suplanuoti kažkur ištrūkti bent savaitei, tad šiemet nusprendėme patestuoti trumpų poilsio pabėgimų konceptą, keliausim Lietuvoje, ilsėsimės po 2-3 dienas kelis kartus į mėnesį. Tikrai Lietuvoje yrą ką veikti ir pamatyti, tad manau, kad bus įdomu. O rudenį tikiuosi pavyks suplanuoti ir ilgesnes atostogas. 🙂 Mielai su jumis pasidalinsiu savo mini atostogų kryptimis Lietuvoje. Pirmoji kryptis – Anykščiai. Ką veikti ir kur gyventi Anykščiuose – klausimas į kurį ilgai ieškoti atsakymų neteko, tad dalinuosi savo atradimais. Tai miestas idealiai tinkantis šeimos pramogoms, čia yra tikrai nemažai lankytinų objektų bei pramogų parkų, tad 2-3 dienoms neskubant veiklos tikrai užteks, o jei norite pramogauti lėtai suplanuokite dar ilgesnę viešnagę. Tiesa, mes šįkart buvome tik 2 dienas, tad visko nespėjome, liko dar kitam kartui.

Namelis medyje – išskirtinė vieta šeimos nakvynei

Tik atvykus į šią poilsiavietę iškart pasijunta ramybė ir jaukumas, kuris čia jau ne daugelį metų su meile kuriamas rūpestingų šeimininkų. Pasiekę savo apartamentus mes aikčiojom ir džiaugėmės, išties įspūdinga būti tokiame dideliame medžio namelyje! Viduryje kambario medžio kamienas ir nors nameliuose yra visi patogumai neapleidžia jausmas, kad esi gamtos apsuptyje, kur gamta susilieja su komfortu.

Patirtis tikrai įsimintina, manau, vyksime čia dar ne kartą, o jei ir jūs norite išbandyti nakvynę medžio namelyje, mielai dalinuosi nuolaidos kodu – SEIMA20 (jis suteiks 20% nuolaidą pirmiems 20 klientų!), savo svajonių namelį su nuolaida galite rezervuoti paspaudę čia.

Dainuvos nuotykių slėnis

Tai pramogų parkas Anykščiuose, kuriame mūsų šeimai nerealiai patiko! Šiame laipynių parke yra įrengtos 3 vaikiškos trasos, 6 trasos suaugusiems ir galimybė leistis per Šventosios upę. Laipiojom visa šeima ir leidomės per Šventosios upę! Tobulai praleidome pirmąjį vakarą Anykščiuose! Aš tokią pramogą bandžiau pirmą kartą (neįsivaizduoju kodėl nedariau to anksčiau) ir nustebau, jog aukščio visai nesijaučia, kad ir kurioje trasoje bebūtum, eini, galvoji kur dėti koją ir taip gerai pailsi! 🙂 Būtinai lėksim su šeima palaipioti progai pasitaikius ir vėl!

Medžių lajų takas

Įdomi ir išskirtinė vieta, verta užsukti esant Anykščiuose, atsiverianti panorama išties žavinga. Tiesa, praėjusį kartą kai lankėmės įėjimas buvo nemokamas, dabar jau teks sumokėti, moksleiviams po 2,5 eur, suaugusiems 5 eur.

Labirintų parkas

Labirintų parke lankėmės antra kartą (esam buvę prieš 6 metus (kaip bėga laikas, negaliu patikėti!) ten mums patiko lygiai taip pat, kaip ir pirmąjį kartą. Didžiųjų labirintų (kukurūzų, kanapių, lenktynių ir didžiojo) vėl neišmėginom, bet užsukom į veidrodžių labirintą (mūsų šeimos mėgstamiausias), juostelių labirintą (labai keistas jausmas jame būti, jautiesi kaip diskotekoje, būtinai išbandykit), taip pat išbandėme kitas parko pramogas, kurių čia išties labai daug, tikrai atras ką veikti įvairaus amžiaus pramogautojai.

Mums labiausiai patiko:

Vandens valtelės. Čia ėjome kelis kartus, net skruostus skaudėjo nuo juoko, tikrai nuoširdžiai prisipramogavom, aš abu kartus išėjau iš ten visiškai permirkus, vandens karas pasirodėm mums itin smagi pramoga.

Žuvų maitinimo aikštelė. Už 20 ct galima įsigyti maisto ir pamaitinti spalvotas žuvytes, vaikams labai patiko, ilgokai ten stoviniavom, ne vieną saują maistelio sumaitinom. 🙂

Kreivų veidrodžių kambarys. Čia taip pat skambėjo daug juoko ir daug “mama, ateik pažiūrėk!”, kreivi veidrodžiai, tikriausiai, niekad nepalieka abejingų.

Kosminiai laiveliai. Čia taip pat ėjom kelis kartus, tokios pramogos primena vaikystę. Ir kaip ir prieš 30 metų, taip ir dabar – žavi mažus bei didelius.

Dabar paržvelgusi visų aplankytų ir neaplankytų pramogų sąrašą supratau, kad tikrai ne visur užsukom ir vis tiek užtrukom gerą pusdienį! Einant visur nuo pradžios iki pabaigos, manau, nelabai užtektų ir dienos!

Toks kitoks miestelis

Apverstas namas Anykščiuose taip pat vieta į kurią smagu užsukti atvažiavus iki labirintų parko. Didžiausią įspūdį mūsų šeimai paliko apsiverčiantis namas, ypač sužavėti liko vaikai.

Kitam apsilankymui liko: Safaris, Kalitos kalnas gal arklio muziejus, basų kojų takas, siaurukas…

Apsilankyti Anykščiuose su šeima tikrai verta, čia tikrai yra ką veikti, mums labiausiai patinka keliauti darbo dienomis, tuomet lengviau rasti norimas nakvynės vietas, erdviau pramogų parkuose. Jei norite neskubėdami aplankyti visas šio miesto pramogas, tai skirkite jam bent 3-4 dienas, tikrai neatsibos, nes yra daugybė skirtingų veiklų, nuostabi gamta, dviračių takai – pasikartosiu dar kartą, tai puiki kelionių kryptis Lietuvoje šeimoms su vaikais.

Share: