Typ Top žygiai tai pramoginis renginys visai šeimai

Sugalvojau organizuoti Typ Top žygius šeimoms iš asmeninio poreikio. Esame dalyvavę vaikams skirtuose žygiuose, nes tai puikus būdas praliesti laiką gamtoje, tačiau juose mums pritrūko veiksmo, mūsų berniukams (6 m. ir 7 m.) buvo gan nuobodu 2 valandas tiesiog eiti. Norėjosi kažko įdomesnio, tad pagalvojau jog būtų puiku žmonėms žygio metu pasiūlyti papildomas staigmenas – žaidimus, edukacijas, įvairias veiklas.

Kuo Typ Top žygiai išskirtiniai

Mėgstu sakyti, kad mano organizuojami žygiai tarsi šeimos šventė. Tai ne tik ėjimas, tai laikas kupinas netikėtumų. Visame žygio maršrute dalyvių laukia pramogų stoteles, kuriose galima ne tik pailsėti, prasiblaškyti, bet ir gauti pliūpsnį gerų emocijų. Žygio dalyviai turi galimybę išbandyti įvairias renginiams skirtas pramogas. Esu vaikų renginių organizatorė ir Švenčių namai įkūrėja, tad puikiai žinau kokios veiklos labiausiai paperka dalyvius. Taip pat žygiuose galiu pritaikyti ir kitą savo patirtį – esu edukacinių vaikiškų knygelių bei žurnalo autorė ir redaktorė, tad prasmingai įtraukti ir sudominti vaikus mano tiesioginis darbas jau ne vienerius metus. Kitam žygiui jau ruošiu įdomias edukacines užduotis mažiesiems. Mano pažadas sau ir žygeiviams – kiekvieną kartą vis nustebinti, pasiūlyti kažką naujo, nematyto, nebandyto, kad patirtys būtų kuo įvairesnės ir be abejonės įsimintinos. Po žygio visą maršrutą įveikusių dalyvių laukia rėmėjų dovanos.

Kokias veiklos stoteles galima surasti Typ Top žygyje?

Balandžio mėnesį organizavome žygį, kuriame buvo 3 veiklos stotelės. Visos jos gana skirtingos, tad kiekviena šeima tikrai surado jiems labiausiai patikusią. Pirmojoje stotelėje šeimos išbandė daugybę „Bebro iššūkis“ komandos paruoštų medinių žaidimų, tokių kaip Janga XXL, Cornhole, Connect, Labirintą, Petankę, Domino, Limbo ir t.t. Šioje stotelėje šeimos praleisdavo iki valandos, finišavę dalinosi įspūdžiais, kad norės tokių žaidimų ir savo šventėse, džiaugėsi, jog turėjo galimybę visus pamėginti. Ši stotelė įtraukė ne tik vaikus, tėvai lygiai taip pat kaip ir mažieji susidomėję žaidė ir gerai leido laiką. Antra staigmena laukusi dalyvių – susitikimas su poniu Šokoladu iš „Ponis jums“. Vaikai jį vaišino obuoliais, šukavo bei pynė karčius, bendravo, norintys galėjo net pajodinėti!

Buvo nepaprastai smagu stebėti kaip po žygio žibančiomis akimis mažieji dalinosi savo įspūdžiais ir neslėpė nuostabos, kad sutiko ponį! Trečioje stotelėje vaikų laukė „Maped Lietuva“ atstovė, kuri pristatė naujieną unikalius Maped Infinity spalvotus pieštukus. Šie pieštukai, tarnauja dešimt kartų ilgiau nei įprasti, jų nereikia drožti, vaikai gali pieštukus naudoti iš abiejų pusių. 100 proc. šerdelė, 100 proc. panaudojama, 0 atliekų. Čia pat buvo galima juos išbandyti kuriant gyvūnėlius. Vaikai džiaugėsi kaip įdomu jais piešti, o atėję į finišą vieni kitiems rodė sukurtus darbelius.

Žygis vaikams neprailgsta

Tėveliai džiaugėsi, kad nuo vienos iki kitos stotelės eiti tereikėjo 20-30 minučių ir tas laikas tikrai neprailgo, viena pramoga keitė kitą ir visiems buvo nepaprastai įdomu laukti kokia gi staigmena laukia kitame žingsnyje. Žygeiviai prisipažino, kad būtent veiklos stotelės ir buvo renginio „vinis“, tad kiekviename renginyje suorganizuosim vis kažką naujo ir įdomaus!

Kokio amžiaus dalyviai laukiami žygyje

Žygiuose dalyvauja visi – tiek patys mažiausi, kurie patogiai įsitaiso pas tėvus nešioklėse, tiek ūgtelėję vaikai ar net paaugliukai. Veiklos stotelės labai skirtingos, įtraukiančios ir sudominančios įvairaus amžiaus vaikučius bei tėvelius.

Typ Top idėja patikėjo gausybė partnerių

Nepaprastai džiaugiuosi ir tariu didelį ačiū partneriams, kurie patikėjo mano idėja, prisidėjo prie žygio, paruošė dovanas dalyviams, tad ačiū ačiū visiems, jūsų palaikymas man itin svarbus!

Pirmojo žygio draugai:

Kiekviename žygyje dalyvių lauks vis naujos dovanos ir staigmenos!

Artimiausias žygis Gegužės 18 d. jo pramogos išties įvairios ir sužavės mažus bei didelius

Žinau, kad visi nekantriai laukia antrojo žygio, tad pristatau – jis jau visai netrukus – gegužės 18 d., Vilniaus rajone Jūsų lauks 5,5 km maršrutas.

Pramoginio žygio metu jūsų laukia daugybė veiklos stotelių ir jos tikrai patiks įvairaus amžiaus dalyviams:

  • Žygeiviai galės apsilankyti Liubavo dvaro malūne-muziejuje bei sodybos-muziejaus lauko erdvėje (tiek viduje, tiek lauke dalyvių lauks įdomūs eksponatai ir pažinimo džiaugsmas)
  • Edukacija viso žygio metu, maršrutas bus sužymėtas vaikams suprantama „kalba“ jie matys kiek trasos jau įveikta ir kiek liko
  • Burbulų šou, esu įsitikinusi, kad šioje stotelėje užtruksite, nes burbulais lieka sužavėti visi
  • “Maped Lietuva” dirbtuvės, kuriose vaikai vėl kurs ir šiek tiek atsipūs nuo žygiavimo
  • Draugams.lt paruošti milžiniški pripučiami pievos žaidimai, kurie tikrai patiks ir mažiems, ir dideliems.

Mano idėja, kad kiekvienas renginys būtų vis kitoks, tiek pačiu maršrutu, tiek veiklomis. Noriu, kad ir tie patys dalyviai, kurie dalyvaus kiekviename žygyje atrastų vis kažką naujo.

Pirmasis žygis sulaukė itin gerų vertinimų

Labiausiai nustebino, kad į žygį vykstantį Vilniaus rajone apie 20% šeimų atvyko iš Kauno! Buvo tikrai netikėta ir itin smagu, kad žmonės patikėjo idėja ir tokį kelią sukorė jau į pirmąjį TYP TOP renginį. Tai tik patvirtina faktą, kad tokio tipo renginių poreikis yra milžiniškas! Būtent toks formatas, su tiek daug veiklų ir pramogų, tikrai patrauklus dalyviams. Labai džiaugiuosi, jog šeimos įžvelgia šio renginio vertę, nuoširdžiai galiu pasakyti, kad galvodama konceptą kūriau jį kaip sau, kaip savo vaikams, kad tikrai patiktų, kad būtų kokybiška, įdomu ir vertinga.

Po renginio sulaukiau krūvos labai gražių atsiliepimų, mamos pasakojo jog vaikai joms dėkojo, jog ėjo į šį žygį, vaikai sakė, kad tai buvo geriausias žygis, kuriame jie yra ėję. Man taip gera tai girdėti, labai džiaugiuosi, kad žmonės įvertina tai kas buvo kurta su didžiule meile. Esu be galo dėkinga visiems rėmėjams ir parneriams, kad pasitikėjo ir patikėjo mano idėja.

Gegužės 18 dieną Jūsų šeimos žygis!

KUR?

Startuojame Malūno g. 39, Skirgiškių k., Vilniaus r., LT-15143

KADA?

2024.05.18 10:00 – 11:00 val. (registracija ir startavimas nuo 10 val. iki 11 val. )

KAINA?

23 eur. šeimai (įskaičiuoti muziejaus bilietai ir visos pramogos).

Bilietus galima įsigyti paspaudus šią nuorodą.

Laukiame visų gegužės 18 dieną – rezervuokite šeštadienį turiningam šeimos laikui!

Share: