Praėjusio mėnesio pabaigoje šventėme savo vyrukų krikštynas. Daugybė pasirinkimų, sprendimų, užsakymų… Visko tikrai nemažai reikėjo suderinti, įsigyti, apgalvoti. Dalimi pasirinkimų labai džiaugiuosi, dalį dabar tikrai keisčiau, jei ir vėl organizuočiau šią šventę (kažkada surašysiu viską, gal jums padės išvengti klaidų). Vienas geriausių sprendimų – užsakyti animatorių. Dvejojau ar to tikrai reikia, nes šventėje vaikučiai tik du, mūsų Lukas ir Tadas, galvojau gal atrodys juokingai. Svarsčiau ilgai, bet mano dvejones pakeitė kita mintis – kalbant atvirai, nemažai dalykų krikštynose vaikučiams nepatinka – pvz. ceremonija bažnyčioje, mūsiškiai beveik visą laiką praverkė, fotosesija – nors ir puiki fotografė, fotosesija pakankamai laisvu formatu ir vaikučiai praktiškai nebuvo varžomi judėti, vis tiek nuvargo, karštis žinoma prisidėjo…  O juk šventė vaikų, todėl pasitarėm, pagalvojom, kad reikia kažko specialiai jiems ir pakvietėm kiškį iš Šypsomės.lt – vaikų animatoriai !

Personažas atvyko šventei persiritus į antrą pusę ir tai buvo puikus energijos bei geros nuotaikos pliūpsnis mūsų vaikams! Jiems labai patiko kiškelis! Ilgaausis vaikus sudomino labai paprastais dalykais, juk vaikams įmantrybių ir nereikia – žaidė kamuoliu, piešė, lipdė, pūtė bei lankstė balionus, piešė ant veiduko… Vaikams tai buvo įdomus ir išskirtinis laikas, tėveliams minute atokvėpio, o svečiams smagus laikas stebint bežaidžiančius vaikučius. Prieš išvykstant kiškelis kartu su jubiliatu (kartu šventėme ir Tado 1 m. gimtadienį) dalyvavo žvakutės pūtimo ceremonijoje, o tik jam išvykus mažylis užmigo pas mane ant rankų net nesulaukęs torto ragavimo. 🙂 Pavargo vaikučiai… Ir jei ne ši atrakcija, tai šventės pabaiga būtų kur kas liūdnesnė, tikriausiai žinote kaip atrodo pavargę vaikučiai, bet kiškis užžaidė ir zyzimo nebuvo, miegutis pačiupo nejučia. 🙂

Vėliau, apmąstant visus šventės pasirinkimus, pamaniau, kad galėjome animatorių užsakyti ilgesniam laikui. Džiaugiuosi, kad mano nuogąstavimus dėl to ar verta kviesti tik dviem vaikučiams, susirašinėjant išsklaidė ir nuramino, patikino, kad animatoriai suranda ką veikti ir su vienu vaiku, ir su grupe, ir net didelių renginių metu su gausiu būriu vaikučių (kiek supratau, tokiu atveju dirba keletas animatorių išskirstę auditoriją į mažesnes grupeles). Man patiko, kad http://www.sypsomes.lt/ tooks didelis personažų pasirinkimas, kurie patinka įvairaus amžiaus vaikučiams, mes su vyru pusė vakaro svarstėm ir rinkomės. 🙂 Dar vienas pastebėjimas – jei svarstote dėl kainos, tai iš savo patirties galiu patikinti, kad organizuojant krikštynas dar ir daugiau išleidžiame tikrai ne tokiems fainiems dalykams, po šventės kai už viską atsiskaitai ši kaina nublanksta bendroje sumoje, o įspūdžiai lieka vieni ryškiausių (vaikams patys įsimintiniausi!), tad vienareikšmiškai – VERTA!

Žodžiu, čia vienas iš tų atvejų, kai gailiuosi, kad nemoku nupasakoti vaizdžiai ir perteikti tos puikios emocijos bei nuotaikos, bet tikrai žinau, kad kitoms savo vaikučių šventėms tikrai ieškosim ne tik fainos vietos, bet ir animatorių užsakysim. Tad jei ir jums nusimato kokia šventė, raginu nusiųsti užklausą, gal jūsų datai ŠYPSOMĖS taip pat galės pasiūlyti užimtumą. Mes labai nuoširdžiai rekomenduojame!

P.S. Seniau su vyru juokdavomės – savo gimtadienius švęsime žaidimų kambaryje, kad vaikai turėtų veiklos ir nenuobodžiautų, dabar matau, kad ir be animatoriaus mūsų jubiliejai taip pat niekaip nepraeis. 😀 😀

 

Share: