Prieš keletą mėnesių vyrukus aprengiau marškinėliais iš „Ačiū labai“ ir taaaip prilipo! Man jie vieni mylimiausių. Atrodytų, marškinėliai kaip marškinėliai, bet tuo pačiu ir kitokie… Žodžiu, mes juos nešiojam, skalbiam ir vos tik ištraukus iš džiovyklės norisi vėl rengti mažylius. Nors intensyviai dėvime jau kuris laikas, užrašai išliko nenublukę ir nepakeitę savo pradinės išvaizdos, pati medžiaga neišsitampė, nesusiburbuliavo, nenusiskalbė. Kokybė mane tenkina, o idėja labai džiugina! Ir šiaip, man jie labai lietuviški, patrauklūs, idėja nenuvalkiota ir viskas – pavadinimas, modeliai, užrašai – paprasta, bet tai tik dar kartą patvirtina, kad mažiau yra daugiau. Labai malonu, kad apgalvotos smulkmenos – rūbo priežiūros rekomendacijos išspausdintos nugaros vidinėje pusėje, todėl jokios etiketės neerzina kūno, nereikia nei jų kentėti, nei karpyti.

Už šio prekinio ženklo slepiasi, o gal, tiksliau, stovi iškėlusi galvą, dviejų pametinukų mama Žemyna. Ji nepaprastai veikli ir mane žavi gebėjimu daryti tiek daug vienu metu! Nusprendžiau ją pakalbinti ir tuo pačiu jus supažindinti su “Ačiū labai” idėja.

Aš: Auginate pametinukus, kaip ir aš, tačiau dar turite daugybę papildomos veiklos… Kada? Kaip?

Žemyna: Be „Ačiū labai“ esu dviejų pametinukų, pašėlusių vaikučių mama. Dar administruoju socialinius tinklus ir esu vairavimo instruktorė. Kodėl? Pirma tai noras susikurti darbo vietą sau, kad nereikėtų sukti galvos ką daryti, kai vaikai serga, antra, laiko planavimas sau. Dirbu kada noriu ir kiek noriu. Trečia, kiek dirbsi, tiek uždirbsi. Kartais tenka verstis per galvą, tačiau kai darbas yra mėgstamas, sugebi susiplanuoti laiką taip, kad suderintum viską – ir darbą, ir šeimą. Kai kuriuos darbus atlieku, kol vaikai miega. Kai kuriuos darau tada, kai vyras būna namuose. Bet kol kas viskas gaunasi.

Aš: Matau, kad “Ačiū labai” asortimente dažnai galima pamatyti geltonos, žalios ir raudonos spalvos marškinėlius – tikriausiai neatsitiktinai?

Žemyna: Geltona, žalia ir raudona yra mūsų valstybės spalvos. Kadangi mūsų užrašai išskirtinai lietuviški, tai kažkaip net netyčia dažniausiai gaunasi šios spalvos, plius ypač vaikams mėgstu ryškesnius drabužius, bet matau, kad ir suaugusieji dažniausiai renkasi šias spalvas. Matyt, kai užrašas originalus ir išskirtinis, tai norisi ir ryškių spalvų.

Aš: Kodėl jūsų marškinėlius puošia tik lietuviški užrašai, man regis, angliški yra pakankamai priimtini daugeliui mūsų šalyje?

Žemyna: Kodėl tik lietuviški? Nes angliškų pilna visur. Smagius lietuviškus užrašus sugalvoti didesnis iššūkis, o ir mūsų kalba yra be galo graži, tad kam dar labiau įsileisti tuos anglicizmus?

Aš: Tai kas gi nerealiausi – broliai, sesės, vyrai, žmonos…?

Žemyna: Neišskirsiu populiariausio užrašo… Visi plius minus apylygiai. Na gal nerealus tėtis pirmavo prieš tėvo dieną, kaip ir vaikų piešiniai ant marškinėlių tėčiams… Nors iš tikrųjų populiariausi yra vaikų piešinių perkėlimai ant marškinėlių. Čia yra tikrai nuostabi ir išskirtinė dovana.

Aš: Ką naujo mums dar pasiūlys „Ačiū labai“?

Žemyna: Šiuo metu ruošiame daugiausiai naujų užrašų vaikams, žinoma, daugiausiai berniukams, nes kai mergaičių nėra, tai sunkiai joms ir susigalvoja, bet tikrai bus ir mergaitėms naujienų.  Kitas produktas sportbačiai su piešinukais.

Aš: Ačiū!

Labai laukiu daugiau naujų užrašų, nes tikrai norėsiu dar bent keleto originalių marškinėlių savo vyrukams ir jau seniai esu mačiusi piešinių perkėlimą ant rūbų tad laukiu nesulaukiu kol jau turėsime ką perkelti… O jums tikrai rekomenduoju pasižvalgyti ir išsirinkti labiausiai patinkančius marškinėlius, džemperį ar sportbačius. Kviečiu pasidairyti čia – https://www.facebook.com/aciulabai/

 

Share: