Dažnai aš jums pasidžiaugiu, kad tik dabar, augindama antrą vaikutį, atradau vieną ar kitą gėrį, bet šį kartą pasidžiaugsiu seniai surastais ir įsimylėtais merino vilnos rūbeliais.  

Žinau, kad yra daug skirtingų tipų žmonių ir jei šį tekstą skaito tie, kurie puikiai žino, kas yra merino vilna arba tie, kurie niekad neskaito teksto iki pabaigos, tai informacija specialiai Jums – šiuo metu GREEN ROSE taiko 25 % nuolaidą vaikiškiems merino vilnos rūbeliams – skubėkite rinktis, nes mačiau, kad spalvų ir dydžių jau pradeda mažėti.

Toliau pasidalinsiu savo įspūdžiais, su tais, kuriems reikia daugiau informacijos. 🙂 Taigi, gimus pirmajam sūneliui merino vilnos rūbeliai tapo privalomi kiekvienam šaltajam sezonui. Mano akimis, kūdikiui tai būtini rūbeliai, nes jie reguliuoja optimalią kūno temperatūrą, kol mažylių organizmas pats neturi išlavintos termoreguliacijos „funkcijos“, jeigu galima taip pasakyti. Visada būdavau rami, kad vaikučiui nebus nei šilta, nei šalta. Ūgtelėjus sūneliui žiemą tai buvo nepamainomas rūbas po kombiu, nes nereikėdavo vaiko daug prirengti, plonas, bet šiltas kombis, merino vilnos romperiukas arba kelnytės ir palaidinė bei šilti patogūs batukai – turint tokį derinuką joks šaltukas nebaisus. Ai, dar kai oras vėsesnis, po kepuryte dėdavau merino vilnos šalmuką. Ir žinoma, nuo pat mažens, kiekvienais metais atvėsus būtinai rengiu merino vilnos pižamytę, nes tikriausiai visi vaikučiai naktį nusispardo tad šiltas patogus rūbas, garantuoja, kad jis nepabus sušalęs iki tol kol pamatysiu ir vėl užklosiu. Dabar artėja naujas etapas – ruošiame sūnų į darželį, tai šie rūbeliai neabejotinai buvo reikiamų daiktų sąraše, nes aš nusiteikinėju, kad niekas ten vaikučių neprižiūri taip gerai kaip namuose, todėl iš savo pusės galiu suruošti viską, kas garantuotų kuo daugiau patogumo ir komforto. Tokie mano pagrindiniai pasirinkimo kriterijai, bet šiaip merino vilną galima liaupsinti nesustojant, nes ji tikrai turi išskirtinių savybių:

  • 100 % sertifikuota (OEKO-tex 100 standartas);
  • Pasižymi antibakterinėmis savybėmis;
  • Kaip jau minėjau, šie rūbeliai padeda reguliuoti optimalią kūno temperatūrą;
  • Kūnas neprakaituoja;
  • Nereikia dažnai skalbti, pakanka gerai išvėdinti.
  • Tinka jautriai ir kūdikių odelei;
  • “Nekanda” todėl maloni net ant nuogo kūno.

Taigi, dieną ir naktį, namuose, mokykloje, darželyje ir lauke, mažam ir dideliam, žodžiu, visada ir visiems rekomenduoju turėti savo spintoje minimum keletą komplektų šių rūbelių, ypač vaikams, nes jie tai šyla, tai šąla, tai ramūs, tai siaučia iki suprakaitavimo…  Nuoširdžiai rekomenduoju nepraleisti progos protingai apsipirkti ir dar sutaupyti, būtinai užsukite į Green Rose, nes ten kaip tik taikoma 25 % nuolaida vaikiškiems rūbeliams, aš jau įsigyjau keletą anksčiau, bet ta nuolaida taip vilioja ir galvoju, kad dar pora golfukų Lukui reiktų prigriebti. Teiravausi, minėjo, kad dar pirmą rugsėjo savaitę nuolaida tikrai turėtų būti, bet jei norit didesnio pasirinkimo, iki paskutinės minutės nedelskite. 😉

 

Share: