Kartais būna minčių galvoje, tačiau nėra laiko. Kartais yra laiko, bet nėra įkvėpimo. O jei pasitaiko, kad visko atsiranda ir bandai kažką sukurti, paaiškėja, kad turi dvi kaires rankas. Gaila. Todėl man ir patinka, kad gausybėje masinės gamybos rūbų galima surasti kažką originalaus, netgi galima surasti talentingus žmones, kurie puikai supranta papasakotas mintis ir geba jas įgyvendinti netgi geriau nei įsivaizdavai (ko niekada nenutinka bandant įgyvendinti pačiai). Oi, kaip aš čia iš toli ir per aplinkui… 😀 Tiesiog noriu pasidžiaugti radusi “Ryžą lapę” ir talentą, kuris slepiasi už šio pavadinimo.

Neslėpsiu, pirmiausiai mane užkabino pavadinimas… Ir ryža ir lapė man šį tą simbolizuoja. 😀 Atradau moteris, kurios sukuria rūbus su originaliais piešiniais ar užrašais, pagal pageidavimą, pagal turimą viziją. Pirmiausiai nusprendžiau jas išbandyti ir užsisakyti marškinėlius vaikučiams „mano brolis kietas“ ir „mano brolis fainas“ su mums reikšmingais piešiniais. Pagalvojau, kad mano vyru2iams tikrai reikia originalių personalizuotų marškinėlių, kurie būtų neeiliniai, kaip ir patys vaikai. Gavosi tobuli!

Man labai patiko, kad piešiniai daugiau tikroviški nei stilizuoti (ne visi menininkai gali pasiūlyti tokį rezultatą). Patys marškinėliai pasirodė kokybiški, skalbiau keletą kartų skalbimo mašinoje, tai dar nesimato jokių dėvėjimo žymių, o dėmės nuo maisto atsiskalbė puikiai, piešiniai nenubluko, nesutrūkinėjo. Tikėjausi, kad kartą ar du galėsime pasipuošti, o paskui… Na žinot kaip kartais nutinka su vaikiškais rūbais, kelis kartus jie būna išeiginiai, o paskui labai greitai tampa kasdieniniai ir tinkami tik į smėlio dėžę, su šiais kol kas taip nenutiko. Rezultatas ir kokybė pranoko lūkesčius.

Pirmiausiai užkabino pavadinimas, paskui darbai, o pasidomėjus daugiau, matau, kad čia galima užsisakyti ne tik marškinėlius ir ne tik vaikams – piešiama yra ant įvairių rūbų, taip pat RYŽA LAPĖ kuria nerealaus grožio atvirutes, maišelius, dekoruoja daiktus, kuria išskirtinius rėmelius pinigams dovanoti, organizuoja kūrybines dirbtuves vaikams ir suaugusiems, organizuoja net išvažiuojamąsias dirbtuves, tai galima pasikviesti į savo šventę ar renginį… Žodžiu, būtinai pasidairykit patys, man tikrai labai patiko idėjos, gal patiks ir jums! Rekomenduoju. 🙂

Share: