Vaikų žaidimų kambarį visuomet mielai renkuosi kai norisi pakeisti aplinką man ar vaikučiams, kai atsiranda poreikis, kad mažyliai išsidūktų. Žaidimų kambariai labai populiarūs šventėms, gimtadieniams, krikštynoms, nes vaikai čia yra visiškai užsiėmę, nebijo dūkti, išbando naujus žaislus bei veiklas, nereikia specialiai rūpintis šventės programa ar  mažųjų užimtumu, plius tokiose erdvėse puikiai telpa ir didelis pulkelis vaikučių, kuriuos namuose sutalpinti kartais sudėtinga. Artėja trečiasis Luko gimtadienis, todėl pradedame po truputį dairytis tinkamos vietos ir jaučiu vasarį būsime išsirinkę pačią pačiausią. 🙂 🙂 Šiandien apie vieną puikią erdvę žaidimams ir laisvalaikiui Vilniuje – “Kikilio lizdas“.

Šiaip man labai patinka švęsti  šventes ne namuose, o pastaruoju  metu ir su draugėm susitikti ne namuose labai puikus variantas, nes kartais išlaikyti namus tvarkingus su neišmėtytais žaislais po visą kambarį, pasiruošti užkandžius, išlaikyti visų švarius rūbus – gana sudėtinga, tą padaryti galima, bet reikia stengtis, o jei dar nori susitikus su draugais turėti puikią nuotaiką, energijos ir laiko pasišnekučiuoti… Tai, man rodos, paprastesnis variantas susirinkti vaikučius ir keliauti į žaidimų kambarį. 🙂 Vaikai turės specialiai jiems pritaikytą erdvę smagiam laiko praleidimui, o mamos ar tėvai šiek tiek laiko išgerti kavą, suvalgyti desertą, pabendrauti…  Plius, man atrodo, kad vaikams žaidimų kabariuose ne tik smagu, įdomu, bet ir saugiau dūkti, o  jei ten yra karstynės, laipynės, tai vaikų pasibuvimas tampa ne tik pasiautimu, bet ir puikia fizine veikla, kur galima išbandyti  savo jėgas, stengtis ten kur sunku, vis kopti ir lipti aukščiau, pereiti sudetingesnes atkarpas, man regis, tai visapusiškai naudingas užimtumas.

Vieną vasaros rytą užsukome į žaidimų kambarį „Kikilio lizdas“, kuris įsikūręs Jeruzalės mikrorajone esančioje RIMI. Apsilankėme mes su tokia rimta vyriška kompanija – su penkiais ikimokyklinio amžiaus vyrukais, jauniausiems dar nebuvo metukų. Visi surado, ką paveikti, mažyliams tiko LEGO, kamuoliukai ir kiti žaislai, o vyresnieji bandė savo jėgas kopdami į aukštį! Karstynės, laipynės, voratinklis – veiklos į valias. Man labai patiko, kad žaidimų erdvė nėra plačiai išsiplėtusi ant žemės, tačiau į viršų net 5 metrai, privalumas, kad nereikia žiūrinėti už kurio kampo dingo vaikas, tik pakeli galvą ir matai. Mūsų dvimečiui buvo puiki treniruotė vis bandant įveikti daugiau ir pats džiaugdavosi, kad kiekvieną kartą užlipdavo aukščiau, pereidavo daugiau kliūčių ir mamai vis mažiau ir mažiau tekdavo lipti gelbėti. Išsidūkę vaikai čia pat užkando, kas irgi yra labai patogu, meniu galima rasti vaflius, lietinius, bulvių lazdeles ir kt. Galima drąsiai vykti su mažyliais, nes wc rasite vystymo lentą ir puoduką, yra tekę apsilankyti žaidimų kambariuose, kur nei vieno, nei kito nėra… Arba net ir pats WC yra pakankamai toli. Čia švaru ir tvarkinga, neperkrauta. Mano galva, puikiai praleidome rytą, o aktyvių  vyrukų pulkeliui buvo laiko ir erdvės pakankamai išsidūkti, išėjo visi tik apie pietų miegelį svajodami. 😀

Rekomenduoju apsilankyti šiame žaidimų kambaryje-kavinėje, manau, vieta puikiai tinkama apsilankymui su įvairaus amžiaus vaikučiais, pvz. karstynėse yra kur savo jėgas išbandyti ir dvimečiui, ir dešimtmečiui.  🙂 Gero laiko su šeima ir vaikais!

Share: