Ar naudojate vitaminus? O veidui? Ar esate girdėję, kad naudojant vitaminą C tiesiai ant epidermio, oda jį įsisavina 30 kartų geriau nei geriamą. Pasirodo, vitaminas C gali būti ir odos priežiūros gaminys! Novexpert serumas su vitaminu C yra unikalus tuo, kad jame yra net 25% vitamino C koncentracija, o pats vitaminas yra stabilizuotas, tai reiškia, kad jis nesuyra – kiek teko skaityti, šis vitaminas esantis įvairiuose produktuose kepant, gaminant, nuo šviesos suyra, todėl jo reikia vartoti papildomai. Jį galima naudoti ištisus metus (niekad iki šiol nesu girdėjusi apie tai, kad odos priežiūros gaminiais su vitaminu C būtų tinkami naudoti saulėtuoju metų laiku), tinka jautriai odai ir dar daugybė dalykų, kurie patraukė mano dėmesį… Įdomu, tiesa? Kviečiu daugiau skaityti apie šį Prancūzijos mokslininkų ir gydytojų sukurtą unikalų produktą, kuris yra pasiekiamas ir įperkamas daugeliui iš mūsų.

Tai Prancūzijos mokslininkų ir gydytojų, kurie specializuojasi odos senėjimo srityje, sukurtas gaminys, jį rekomenduojama naudoti netgi jautriai odai, išskirtinumas, kad tinka naudoti ir vasarą, prieš ir po saulės vonių. Tai puiki pagalba blyškiai, suglebusiai, praradusiai spindesį veido odai atgaivinti, padeda išvengti ankstyvo odos senėjimo, veikia kaip antioksidantas, tinkamas jei pastebimos hiperpigmentacinės dėmelės. Puikiai neutralizuoja aplinkos poveikio, žalingų įpročių padarinius, kurie atsispindi mūsų odoje – vartojant kontraceptines tabletes, per daug alkoholio, kamuojamiems streso, po procedūrų su lazeriu/prieš chirurgines operacijas. Vitaminas C yra bene vienas iš gyvybiškai svarbiausių vitaminų, nulemiančių mūsų odos sveikatą. Būdamasi tikras odos skydas nuo kasdienės aplinkos agresijos, vitaminas C yra ne tik antioksidantas, bet ir kovoja su uždegimais, paraudimais, alergijomis…

Vitaminas C pats nėra rūgštinis ar šarminis, tiesiog gamintojams iki šiol nepavykdavo jo pagaminti tokio, kad odos priežiūros gaminiuose jis išsilaikytų. Jis išsilaikydavo nesuirdamas tiktai rūgštinėje terpėje. Todėl visą laiką būdavo teigiama, kad Vitaminą C galima naudoti tik žiemą, kad saulė odos nenudegintų. Bet juk vasarą saulėje neabejotinai būname daug daugiau, todėl labai džiaugiuosi atradusi informacijos, kad atsirado priemonė, kuri pagaliau tinkama naudoti ir vasarą – tai kol kas unikalu. Šio serumo pH atitinka natūralų mūsų odos pH, todėl jis tinkavisiems odos tipams, netgi jautriai odai, skirtas naudoti nuo 25 metų, tinkamas tiek vyrams, tiek moterims.

Priežastys dėl, kurių aš nusprendžiau pasirinkti šį serumą- jei sekate mane, tikriausiai skaitėte, kad laukimosi ir gimdymo laikotarpiais buvau minimalizavus odos priežiūros priemones, tačiau dabar jau jaučiu, kad yra poreikis rinktis papildomas, stipraus, bet neagresyvaus poveikio priemones, kurios kovotų su ankstyvo senėjimo požymiais, padėtų sumažinti pigmentines dėmes ant kaktos ir padėtų susigrąžinti tą odos spindesį, kurio jau pradedu ilgėtis – tikriausiai nuolatinis nuovargis daro savo. Šis serumas sukelia smūginį, o ilgainiui naudojant ir didesnį išliekamajį efektą. Pradėjus naudoti šį unikalų produktą, odos švytėjimas tapo akivaizdus, pigmentinės dėmės šiek tiek sumažėjo ir mane rezultatas labai džiugina. Stebina, kad poveikis yra neabejotinai pastebimas, o jo sudėtis puiki – 75 % natūralių žaliavų ir be to jame yra 0% konservantų, 0% alergenų, 0% chemikalų.

 Novexpert serumas su vitaminu C:

  • Turi antioksidacinį poveikį;
  • Kovoja prieš senėjimą;
  • Suteikia odai spindesio;
  • Drėkina;
  • Ramina.

 Serumą naudoti patogu, nes jį galima maišyti su įprastomis naudojamomis priemonėmis – galima naudoti prieš arba kartu su veido kremu, makiažo pagrindą galima tepti iškart po stiprinančio serumo, taip pat jis gali būti naudojamas vienas, tinka naudoti kelis kartus per dieną arba kai yra poreikis (pvz. po saulės vonių). Dėl savo sudėties šis serumas gali būti naudojamas ištisus metus, nes su juo galima būti saulėje. Serumas yra stikliniame buteliuke su patogiu dozatoriumi, kuris didina priemonės apsaugą nuo aplinkos poveikio, rekomendacijose taip pat nurodoma laikyti jį toliau nuo tiesioginių saulės spindulių, stiprios šviesos ar šilumos šaltinių bei drėgmės. Priemonė gana skysta, todėl lengva paskirstyti ant odos, greit įsigeria, dėl sudėtyje esančio Beta-karotino spalva oranžinė, pasitepus kurį laiką jaučiamas malonus kvapas. Tiesą pasakius kartais per skubėjimą pamirštu pasitepti serumą, tačiau efektą vis tiek jaučiu, manau naudojant pareigingiau, rezultatai dar labiau stebintų.

 

NOVEXPERT SERUMĄ VEIDUI SU VITAMINU C galima įsigyti:

JUARA internetinėje parduotuvėje čia arba EUROVAISTINĖJE čia (AKCIJA!) taip pat fizinėje JUARA parduotuvėje (Konstitucijos pr. 12/ 4 korp. Vilniuje) bei EUROVAISTINĖSE.

 

 

Share: