Vasara smagi savo dienų ilgumu, daugiau galima pabūti kieme, o tai reiškia daugiau linksmybių, promogų, gryno oro, šypsenų… Bet visas gerumas baigiasi kai vakare pradeda kapoti uodai. Turbūt žinot tą momentą, jis ateina greičiau negu tamsa, kuri nuvarytų visus namo, lauke dar būna šviesu, bet jeu nebemalonu… Mes gyvenam prie miško, tai dažnai dėl šios priežasties tekdavo susirinkti vaikučius ir traukti namo, bet „kanda uodai“ vaikams nėra rimtas ir patinkantis argumentas eiti iš kiemo… Pernai bandžiau saugoti vaikučius nuo uodų levandų hidrolatu, buvau skaičiusi, kad turėtų padėti. Nepadėdavo. Šiemet ieškojau kitų natūralių būdų apsisaugoti nuo įkandimų. Radau JUARA kosmetiką, kur gausu puikių ekologiškų priemonių skirtų veido, kūno, plaukų priežiūrai, burnos higienai, dekoratyvinės kosmetikos, kvepalų, priemonių vaikams, vyrams, namam – žodžiu, čia tiek visko, kad būtinai turite užsukti pasidairyti. Iš pradžių radau priemones nuo uodų, nes jų ieškojau, kai išbandžiau užsakytus daiktus, man labai patiko, grįžau į jų elektroninę parduotuvę ir apžiūrėjus viską atidžiau nustebau gausybe ir pasirinkimu, kitą kartą užsakinėsiu jau daug. Tikrai.
Čia atradau NATURE HOUSE, tai natūralios kosmetikos gamybos pradininkai Italijoje, kurie nuo 1970 metų rūpinasi besilaukiančiomis ir jau maitinančiomis mamomis bei vaikučiais. MAMY CUCCIOLO ir BABY CUCCIOLO linijos, sukurtos kasdieninei mamų ir mažylių odos priežiūrai.
Šiandien noriu jums papasakoti apie dvi puikias ir mūsų šeimos pamiltas priemones – NATURA HOUSE purškiamoji priemonė vaikams nuo vabzdžių įkandimų ir NATURA HOUSE raminamasis gelis po įkandimų vaikams ir kūdikiams. Šios priemonės mums labai pasiteisino, pamilome jas nuo antros dienos (pirmą dieną netikėjom, kad gali taip veikti ir sakėm – tikriausiai šiandien nėra uodų 😀 ).

NATURA HOUSE purškiamoji priemonė vaikams nuo vabzdžių įkandimų

 • Visų pirma patiko, kad priemones galima naudoti ir kūdikiams nuo 3 mėn.;
 • Pagaminta iš natūralių žaliavų (99%);
 • Ši purškiamoji neaerozolinė priemonė apsaugo nuo uodų ir kitų vabzdžių įkandimų;
 • Nedirgina jautrios vaikų odelės;
 • Snapučių ir citrinžolės eteriniai aliejai veiksmingai atbaido uodus ir kitus skraidančius vabzdžius, nes maskuoja natūralų žmogaus kvapą.
 • Be parabenų, mineralinių aliejų, silikonų, PEG/PPG.

NATURA HOUSE raminamasis gelis po įkandimų vaikams ir kūdikiams

 • Tinka visų rūšių vaikų ir kūdikių odai.
 • Pagaminta iš natūralių žaliavų (93%);
 • Raminamasis gelis skirtas naudoti po uodų ir kitų skraidančių vabzdžių įkandimo;
 • Greitai ir veiksmingai nuramina odą, pasitepus iškart jaučiamas malonus vėsumas toje vietoje.
 • Sudėtyje esantis vaistinių ramunėlių vanduo – pasižymi priešuždegiminiu poveikiu, naikina bakterijas, slopina niežulį, švelnina ir valo odą. Levandų ir snapučių, rozmarinių, mėtų, eukapiltų, anyžių, čiobrelių ir kt. eteriniai aliejai padeda sumažinti patinimą, paraudimus, nemalonius pojūčius.
 • Produkto sudėtyje naudojami tik natūralūs eteriniai aliejai.
 • Be parabenų, mineralinių aliejų, silikonų, PEG/PPG.

Netikėjau, kad taip gerai veiks. Testavimui išsipurškėm ir mes su vyru, išėjom vakare pasivaikščioti ir nieko, nė vieno įkandimo, nė vienam iš keturių. Mes abejojom, vyras sako gal nėr šiandien uodų. 🙂 🙂 Bandėm kitą dieną. Ir tikrai ramu, girdi, kad aplinkui zvimbia, bet niekas nekanda! Taip gera, kad gali bent jau dėl šito kenkėjo nesukti galvos, nebereikia keisti savo planų ir atsisakyti vakarinių maloniai nuteikiančių pasivaikščiojimų. <3
Prieš kelias dienas Lukui pradėjo tinti galvytė prie smilkinio. Labai išsigandome, nežinojau dėl ko taip vyksta, nes jokio įkandimo nesimatė, tik vėliau vaikas pradėjo draskyti galvytėje vieną vietą po plaukučiais ir pastebėjau, kad visgi ten yra įkandimas, tinimas didėjo, užtino viena akis… Labai išsigandome… Dabar visa laimė tinimas sumažėjo, bet jis laikėsi net kelias dienas. Ir mes nežinome tiksliai kas ten buvo įkandę, nežinome ar tinsta tik įkandimo vieta ar pvz ir kvėpavimo takai… Gydytoja sako nesužinosite kol nepradės dūsti. 🙁 Taip nutiko savame kieme dienos metu praleidus pusvalandį, papurškusi nebuvau, nes juk dienos metas – uodų nėra. Bet nuo šiol, šios priemonės visada su mumis, naudosime jas ir dienos metu. Švelniai pasakius man nejuokinga. Net nebuvau pagalvojusi, kad taip mums gali nutikti, nes nei šeimoje, nei giminėje tokių elergijų nėra…

Todėl labai rekomenduoju įsigyti priemones, kurios maksimaliai apsaugos vaikučius nuo įkandimų, o įkandus sumažins diskomforto jausmą.

P.S. Dabar šioms priemonėms kaip tik akcija, mūsų turima purškiamoji priemonė nuo įkandimų kainuoja tik 8.33 eur, o gelis po įkandimų – 4.13 eur. Priemones rasite čia.

Share: