Atradusi HiPP Mamasanft Babysanft ir  kosmetiką pati sau paneigiau mitą, kad geros gali būti tik brangios odos priežiūros priemonės. Kai kuriuos produktus išbandžius grįžau dar kartą pažiūrėti jų kainą į puslapį, nes netikėjau, kad tas efektas, kurį turiu gali būti už tą kainą, kurią atsimenu. Tikrai nuoširdžiai maloniai nustebusi esu. Papasakosiu apie patikusius produktus, nesikartosiu prie kiekvieno apie sudėtį, bet ji tikrai puiki ir apie visas priemones plačiau galite paskaityti, bei juos įsigyti paspaudus čia. 

HiPP Mamasanft Kūno sviestas – iš visos grupės produktų man pats fainiausias, nes mano. 😀 Juokauju, šiaip labiausiai mane paperka kvapas ir pojūtis kitą dieną.Išsitepus kūną iš vakaro, oda dar ir kitą dieną minkšta, pamaitina ir sudrėkinta lyg ką tik būtų ištepta. Kadangi dabar pradėjo man vėl po truputį kristi svoris (nes dar buvo keli kg užsilikę po Tado gimimo), tai ilgalaikis odos drėkinimas ypač svarbus strijų profilaktikai. Negaliu atsidžiaugti juo, labai skalsus, lengvai tepamas, riebus, bet su juo man geresnis pojūtis, nei išsitepus įvairiais aliejukais nuo strijų.

HiPP Babysanft kūno pienelis – neretai pastebėdavau, kad vyrukų rankyčių oda pasausėja, gal nuo šalčio, gal nuo dažno plovimo, bet vis patepu kremuko ir matau, kad išsausėjusi oda būna jau gan retai, aišku aš naudoju nereguliariai, naudojant nuolat, tikriausiai, išvis viskas būtų puiku.

Dabar, žiemą, vis pamirštu pasiimti pirštines eidama gremžti automobilio langų, tai po tokio pašalimo šis pienelis puiki greitoji pagalba, nes užtenka vieno patepimo, kad atstatytų normalią rankų odos būklę. Labai lengvai įsigeria, nėra labai tirštas, todėl greit paskirstomas ant odos, malonaus kvapo.

HIPP Babysanft prausiklis „LABOS NAKTIES“ – raminantis ir atpalaiduojantis su sandalmedžio ekstraktu. Seniai dairiausi prausiklio, kuris turi atpalaiduojantį poveikį, bet pasirodo, jo ir sudėtis šiek tiek kitokia, dar neužuosti kvapai vaikams. Ir tai mane prajuokina kiekvieną kartą kai maudau vaikus. Vos tik įsipilu prausiklio į delną, Lukas pauosto ir sako – “oi, pynda” (verčiu – “smyyyrda”), bet noriai leidžiasi prausiamas. Kadangi prausiklis šiaip jau kvepia, bet kiek kitaip nei iki šiol naudotos priemonės, tai jo šitą pasakymą priimu kaip pasikeitusio kvapo pastebėjimą ir krizendama maudau sūnelius. 🙂 Prausiklis švelnus, negraužia akių.

HiPP Babysanft Prausimo putos (ančiukas)

Pats mėgstamiausias Luko ir Tado prausiklis ever. Jis tinkamas veidukui ir rankoms. Nežinau kas vaikinus paperka labiausiai – ar ančiukas, ar putos, bet patinka be galo. Kai maudosi vis prašo ančiuko, uždedu putų ant rankyčių ir prausiasi prausiasi, su juo kaip su kokiais skanėstais, reikia visad įspėti – “viskas, po paskutinį paspaudimą abiem, išsimuiluojat, nusiprausiam ir lipam iš vonios”. 🙂

HiPP Babysanft šampūnas – tinka nuo pirmųjų gyvenimo dienų. Skalsus, gausiai suputoja, plaukučiai tampa minkšti ir blizga, malonaus kvapo.

HiPP Babysanft balzamas nuo šalčio ir vėjo – mes jo nemėginome, nes jau senokai esame įsigiję kitą kremuką apsisaugoti nuo žvarbaus oro, bet skaičiau kitų mamų atsiliepimus, kad šis labai geras, kaina irgi wow! Svetainėje rašo, kad jį galima įsigyti už 3.30 eur., o jei dar paskaičiavus su „HiPP Mano mažylio klubas“ nuolaida, tai aš išvis be žodžių.

Visas šias priemones nuoširdžiai rekomenduoju išbandyti, būsite nustebinti kainos ir kokybės santykio.

 

Share: