Keliaujančių mamų bendruomenė, manau, daugeliui mamyčių ir tėvelių yra puikiai žinoma! Tai keliasdešimt tūkstančių aktyvių šeimų vienijanti didžiulė draugiška bendruomenė. Nesvarbu ar keliaujate dažnai, ar tik retkarčiais, explorinat Lietuvą ar malatės po užsienį – keliaujančios mamos turi sukaupę tokią bazę žinių, kad sunku būtų rasti geresnę vietą pasiskaityti, pasiklausti, atrasti ir pasidalinti kelionių atradimais nei Keliaujančios mamos Lietuvoje tinklaraštis ar jų sukurtos grupės apie keliones Lietuvoje ir užsienyje – kiekvienoje iš grupių virš 40000 mamų!

Pati jas seku jau labai seniai ir tikrai dažnai randu informaciją bei atsakymus į rūpimus klausimus. Tiesą pasakius, visai neseniai šiame tinklaraštyje dalinausi informacija apie savo pramoginius žygius šeimos TYP TOP ir per ten mane surado ne viena aktyvi šeima! Labai džiaugiuosi šia draugyste ir jei kas dar nesate jų suradę, nuoširdžiai rekomenduoju pasekti šią bendruomenę ir atrasti didžiulius informacijos lobynus!

Šios aktyvios mamos turi net savo klubą! Čia laukia dar tik norinčių pradėti keliones ir jau aktyviai keliaujančių mamų, dalyvauti susitikimuose, renginiuose, testavimuose, kartu pramogauti ir keliauti kitų mamų kompanijoje, kad būtų drąsiau ir smagiau leistis į nuotykius. Šiame klube telpa bendrystė, palaikymas, augimas, nuotykiai – gausybė dalykų! Klubo nares pirmosios gauna informacija apie įvairias keliaujančių mamų bendruomenės veiklas, gauna išskirtinius kelionių pasiūlymus, nuolaidas, konsultacijas ir palaikymą. Specialus pasiūlymas mano sekėjoms – Keliaujančių mamų klubo narystei iki mėnesio pabaigos suteikiama -30% nuolaida su kodu – TYPTOP!

Mamos, pasidalinkite kaip jūs ieškote informacijos apie keliones, lankytinas vietas ir t.t.? Kur daugiausia naudingų patarimų bei rekomendacijų atrandate?

Share: