Tiesą pasakius, retai kada būnu labai labai susižavėjusi kosmetikos priemonėmis, aš labiau iš tų, kur tepasi iš inercijos, nes reikia ir ne taip greit susimąstau ar tikrai priemonė puiki. Bet šį kart viskas kitaip. Gal nuskambės labai reklamiškai, bet negaliu nutylėti – tikrai rezultatą pastebėjau jau po pirmo NOVEXPERT valomosios kaukės su rožiniu moliu ir magniu panaudojimo – buvau sužavėta. Oda pvz. nosies srityje tapo  daug gražesnė, poros daug mažiau pastebimos. O ir pati kaukė nerealiai faina, tai pati švelniausia ir maloniausia mano turėta valanti veido kaukė, ji per daug nesutraukia ir nekelia diskomforto, labai malonaus kvapo, o rezultatas akivaizdus (bent jau man pačiai). Kartu su ja pradėjau naudoti ir NOVEXPERT putojantį veido prausiklį su TRIO-ZINC kompleksu – šios priemonės puikiai viena kitą papildo, labai noriu jums apie jas papasakoti daugiau.

NOVEXPERT VALOMOJI KAUKĖ SU ROŽINIU MOLIU IR MAGNIU

Jau buvau jus supažindinus su NOVEXPERT vardu, tad trumpai primenu, kad tai šio ženklo produktai yra sukurti Prancūzijos mokslininkų ir gydytojų, kurie specializuojasi odos senėjimo srityje, tai tikrai išskirtinės kokybės gaminiai, kiek jau esu išbandžiusi, tikrai likau labai patenkinta, nes jie puikūs tiek savo sudėtimi, tiek poveikiu.

Šiandien noriu pasidžiaugti NOVEXPERT valomaja kauke su rožiniu moliu ir magniu, ji turi ECOCERT sertifikatą, yra išbandyta dermatologų. Sudėtyje 100% ingredientų yra natūralios kilmės, kurių 20,5% yra gauti iš ekologinės žemdirbystės. 0% konservantų, 0% alkoholio, 0% alergenų, 0% eterinių aliejų. 100% hipoalerginė ir biologiškai skaidi kosmetika. Tinkama visiems odos tipams. Rekomenduojama naudoti jautriai, sudirgusiai ir papilkėjusiai odai, padeda neutralizuoti veiksnius, kurie turi neigiamą poveikį mūsų odos išvaizdai bei būklei, tokius kaip užteršta aplinka, buvimas saulėje, kondicionuojamos patalpos, nesubalansuota mityba, ilgos darbo valandos, rūkymas, sausas klimatas. Kaip ir minėjau, ji puikiai išvalo poras, ramina bei drėkina, taip pat veikia antialergiškai ir antioksiduojančiai.

NOVEXPERT valomosios kaukės su rožiniu moliu ir magniu sudėtis bei poveikis:

Valomasis ir antialerginis (detox) Rausvasis molis (sudarytas iš raudonojo ir baltojo molio) – švelniai valo veido poras ir suteikia odai reikiamą deguonies kiekį. Vitamino E kompleksas (4 rūšių) – antioksidacinis poveikis. Fitininė rūgštis – stimuliavimas prieš laisvuosius radikalus, t.y. apsauga nuo aplinkos teršalų ir neigiamo poveikio.

Drėkinamasis ir maitinamasis poveikis Augalinis glicerinas – drėkinamasis poveikis. Saulėgrąžų aliejus (Omega 6), judros aliejus (Omega 3, 6) – maitinamasis/hidrolipidinės plėvelės atstatymas* (didesnė koncentracija nei drėkinančiajame losjone).

Raminamasis poveikis Alavijaus gelis – raminamasis poveikis. Magnis – raminamasis/relaksuojamasis poveikis, ramina odos nervų sistemą.

Kalbant apie pagrindinį ingridientą molį, jis dėl puikių savo savybių yra labai mėgstamas daugelyje kosmetikos gaminių, bet yra įvairių molio rūšių: baltas, žalias, rožinis, pilkas, mėlynas, raudonas, geltonas ir t.t. Molio spalva priklauso nuo mineralų, kurie yra jo sudėtyje. Būtent rožinis yra itin švelnus, tinkamas jautrios odos priežiūrai, pasižymi jauninančiu odą poveikiu, padeda lyginti raukšleles, gerina veido kontūrą, švelnina odą, turi maitinančių ir valančių savybių, drauge su kitomis sudėtinėmis dalimis rezultatai išgaunami puikūs.

Tikrai, šita kaukė nereali, kukliau pasakyti negaliu. Jei šiuo metu neturite valomosios veido kaukės, būtinai būtinai išbandykite šią, labai rekomenduoju, man ji tobulai tiko.

Kaukę galima įsigyti paspaudus čia. 

NOVEXPERT PUTOJANTIS VEIDO PRAUSIKLIS SU TRIO-ZINC KOMPLEKSU

Tai priemonė, kuri veikia dvejopai – valo probleminę odą, bet tuo pačiu ir veikia nuo senėjimo – skirtas suaugusiems. Švelnios gelinės konsistencijos prausiklis atlieka tris funcijas: pašalina nešvarumus nuo odos, ją giliai valo bei saugo nuo aplinkos teršalų. Labai skalsus, nors naudoju jau gan ilgą laiką, bet dar iki šiol dažnai užsimiršus vis per daug išsispaudžiu, puikiai suputoja, atgaivina odą ir nelieka jokio tempimo jausmo. Mano oda nėra labai riebi ir anksčiau naudodama stiprias valančias ar kovojančias su spuogais priemones susidurdavau su problema, kad oda labai išsausėdavo, tapdavo jautri ir sudirgusi, dabar tokio pojūčio tikrai nėra, nei prausiklis, nei kaukė nėra per daug intensyvūs ar  suteikiantys nemalonių pojūčių. Manau, kad šios priemonės tikrai bus tos, kurias pirksiu vėl ir vėl, nes jokių priekaištų neturiu, atsakingai rekomenduoju.

Prausiklį galima įsigyti paspaudus čia.

Share: