Ar visi vaikščiojote vasarą basomis? Gal ir EKO takus išbandėt? Mes iki tokio tako taip ir nesusiruošėm nuvykti, bet basomis vaikai kiekvieną dieną kieme bėgiojo! Lukas rudenį sunkiai priprato, kad reik ne tik striukę dėtis, bet ir batukus. 🙂 

Visad labai džiaugiuosi, kad vaikai noriai be batukų žingsniuoja į lauką, nes vaikščiojimo basomis nauda visam organizmui yra plačiai aptariama:

* Atpalaiduojamos pėdos;
* Pagerėja kraujo ir limfos cirkuliacija;
* Tampa paslankesni galūnių sąnariai;
* Mažina stresą;
* Sustiprėja kūno gyvybinis tonusas;
* Masažuojant pėdas stimuliuojama vidaus organų veikla.

Bet net ir atvėsus orams namuose galima stimuliuoti pėdose esančius taškus, taip palaikant kūno tonusą, gerinant kraujotaką, stimuliuojant visų organų veiklą, stiprinant pėdų raumenis bei užtikrinant prevencinį poveikį plokščiapadystės atsiradimui ir vystymuisi. Natūralų gamtos taką galima pakeisti moduliniu kilimėliu – dėlione. Akmenukų imitacijos paviršius, įvairaus standumo žolė, masažiniai spygliai – tai ORTO kilimėliai, kuriuos galima naudoti visus metus namuose ar kurt tik patinka.

Labai džiaugiuosi atradusi šį naudingą „žaidimą“, kuris patinka ir tėvams, ir vaikams. Vyras perėjęs pirmus kartis nusistebėjo, kad tikrai jaučiasi! Atrodytų, gana paprasta, smagu, net nepagalvotum, kad tai gali turėti tokią didelę įtaką savijautai. Ryškių spalvų masažiniai kilimėliai pavers prevencinę ir gydomąją procedūrą į linksmą žaidimą visai šeimai.

Patogu, kad galima įsigyti jau sudarytus rinkinius, tai patiems nereikia sukti galvos, ką užsakyti, bet galima ir patiems susikomplektuoti – žodžiu, kaip kam patogiau. Skirtingi rinkiniai turi vis kitą rekomenduojamą vaikščiotojų amžių, jauniausi, kiek mačiau, nuo 1.5 m., bet mūsų Tadukas dar keturioms per jį lekiojo, o dabar pramokęs ant dviejų, taip pat visai mielai praeina, kartais dalį, kartais visą – pagal nuotaiką.

Prie rinkinio pridedama išsami instrukcija kaip prižiūrėti, taip pat pateikiami pratimų kompleksai, kuriuos sukūrė kvalifikuoti ortopedai ir fizioterapeutai, jais vadovaujantis kilimėlis bus ne tik smagi pramoga visai šeimai, bet ir duodanti naudos veikla. Mano galva tokios priemonės namuose visuomet turi atrasti vietą, jos smagios, bet tuo pačiu ir naudingos. Rekomenduoju pasibandyti ir jums, nes mums labai patiko.

Įsigyti galima paspaudus čia (matau, dabar neblogos nuolaidos!). 

 

Share: