Šiemet pirmi metai, kai vyrukams (2 m. ir 1 m.) ruošiu advento kalendorių. Ir labai nekantriai laukiu jų reakcijų, nes tikrai stengiausi, galvojau. Labai tikiuosi, kad jiems patiks ir pats advento kalendorius, ir smulkmenėlės kiekvieną dieną.

Jei kalbėtume apie advento kalendorių, tai mes su vyru negalim atsidžiaugti savuoju. Nieko fainesnio šiais metais dar nemačiau, aš nuoširdžiai labai susižavėjau pačia idėja, mano akimis tai pats patriotiškiausias, jaukiausias, išskirtiniausias ir daug kruopštumo pareikalavęs kūrinys. Dažnai žaviuosi „Pasuk galvą“ idėjomis, bet ši – pati pačiausia – neabejotinai. Džiaugiuosi, kad Kalėdų laukimas mūsų namuose bus ne tik jaukus, kupinas džiugesnio, gerų emocijų, bet čia atsiras vietos pašnekesiams apie Lietuvą, būtinai parodysim vaikams, kokie čia pastatai, papasakosim, kad čia ne šiaip namukai, tai Aušros vartai, Gedimino pilis, Vilniaus ir Kauno katedros, Kauno pilis ir Nidos švyturys. Kiekvienais metais istorijas ir pasakojimus bus galima praplėsti ir detalizuoti, atsižvelgianti į vaikučių amžių.

Advento kalendorius puikus, manau, tikrai sutiksite, o kalbant apie dovanėles, žinoma, visad juk galima iš anksto, ramiai susipirkti, sulaukiant akcijų, paieškant išskirtinių ir įdomių dalykiukų, bet aš supirkau viską per pora dienų ir tikrai teko pasukti galvą, ką įdėti – juk mums reikėjo 48 dovanų!

Dalinuosi savo idėjomis, gal jums pravers viena kita, komentaruose labai prašysiu papasakoti, ką dėjote jūs (pernai ar šiemet), tai kitais metais man jau lengviau bus. 🙂 🙂 🙂 Stengiausi pirkti dovanas nebrangias, orientacijai apie 1 eur vienam vaikui vienai dovanai, bet radau fainų daikčiukų ir po 0.30 – 0.50 eur, pabaigoj sąrašo dar apie du rinkinius papasakosiu, kurių nenufotografavau, nes laukiu siuntinių, bet jie labai geras sprendimas finansine prasme, todėl sutaupiusi, leidau sau kelias ir brangesnes dovanėles įdėti, nes labai patiko. Tokius kaip lipdukai, balionai, plunksnos, tatuiruotės išskirstysiu po keletą kiekvienam, visa kita – tokius kaip plastilinas, lėktuvėliai ir pan. kiekvienam po vieną (ar keletą) pirkau. Stengiausi rinktis dovanas, kurios pagal amžių tiktų abiems, kad kuo mažiau bėdų būtų. Skirtumai tik keli gavosi – vyresnėliui pirkau dėlionė ir skirtingus rinkinius (gydytojo bei žaisliukų) pagal pomėgius, plačiau 12 ir 13 punktuose.

Sufotografavau po kelis daikčiukus į vieną foto, kad jums būtų patogiau peržiūrėti, dalinuosi ir kainomis, ką atsimenu. 🙂

 1. Vonios pupelės iš „Pliušku pliušku“ Labai smagus ir patinkanti vaikams pramoga, maudynių metu gimsta daugybė žavių kempiniukų. Įsigyti galima čia. 
 2. Balionai nepamenu, kur pirkau

          Plunksnos pūtimo ir kitiems žaidimams, pirkau knygyne

          Plastilinas pirkau „IKI“ už 0.36 eur.

 1. Dėlionė pirkau „Norfa“ už 0.99 eur.
 2. Tatuiruotės, iš aliexpress buvau užsakius gražias ir pigias, bet dar negavau, šios ne visai tai, ko norėjau, bet vyrukams pats principas turėtų labai patikti. Pirkau knygyne, čia daug lapelių -2.49 eur.
 3. Mediniai sukonstruojami lėktuvėliai, kuriuos bus galima iš pradžių dekoruoti, o paskui žaisti, labai patiko pati mintis. Galima įsigyti „Zuja“ paspaudus čia.

          Antspauda pirkti knygyne po 0.45 eur, bet man atrodo, kad ir pigiau būna 🙂

 1. Spalvinimo be dažų knygutės – superinės mažyliams, čia mažesnis nei standartinis formatas, tai labiau tinkamas į advento kalendorių dėl dydžio. Pirkau „Norfa“ po 1.19 eur.
 2. Pranoko lūkesčius, buvo užklijuoti, bet išpakavus pamačiau, kad jų ne tik daug, bet jie spalvingi, kokybiški, įdomūs, turėtų vyrams patikti. Pirkau „Pepco“ atrodo už 1.19 eur.
 3. Muiliukai apvelti vilna, dar vienas mėginimas vaikus sužavėti maudynėmis, jaučiu patiks, plius praktiška. Įsigyti galima „V’Art“ paspaudus čia.
 4. Vandenyje užaugantys gyvūnai ir dinozaurai. Pirkau žaislų parduotuvėje mažiukus po 0.45 eur, didelius po 0.80 eur.
 5. „Įbrėžtukai – gali būti naudojami dvejopai: su pagaliuku braižyti juodą paviršių, kol pasimatys spalvos arba kitą pusę nusplavinti su spalvinimui skirtomis priemonėmis.“ Nebandę tokio dalyko, bet kaina nedidelė, pasirodė, kad gali būti visai smagu, tai susigundžiau. Įsigyti galima “Zuja” paspaudus čia. 
 6. Šokliukai knygyne po 0.30 eur.

          Švilpukai. Galima įsigyti „Zylutės“ paspaudus čia. 

          Balionėliai pirkti knygyne.

Dar Dviejų užsakytų rinkinių nenufotografavau, nes dar tik laukiu atkeliaujant. Kadangi dar trūksta 8-7 dovanų, tai nusprendžiau eiti lengvesniu būdu ir imti urmu. 😀

 1. Vyresnėliui iškomplektuosiu ir per 7 kartus padovanosimugydytojo rinkinį, nes šitas reikalas dabar jam ant bangos, kiekvieną vakarą mus gydo, o įrankių neturi. Nupirkau „Mūsų mažyliuose“ rinkinį už 3.5 eur., kokybė, matosi, ne stebuklinga, bet pasibandymui bus puiku. Gan ekonomiškai!
 2. Jaunėliui „Mūsų mažyliuose“ nupirkau didelį rinkinį Kinder žaisliukų, nes jam patinka su jais žaisti, vaikštinėti, į mašinytes dėstyti, šiaip visur kaišioti ir pan. Rinkinys kainavo 1.5 eur. Išskirstysiu į 7 dienas po keletą, bus labai ekonomiškai prasisukta, o smagumo, tikiu užteks pilnai.

Kadangi šie rinkinukai dar pakeliui, tai nuotraukose kalendorius nepilnas. Bet džiaugiuosi, kad bent jau idėjiškai baigtas.

Toks mano pirmas bandymas. Darydama ir galvodama kaip nudžiugs vieną ar kitą dovanėlę išpakavę, supratau, kad daryti advento kalendorių vaikams yra gana egoistiška, nes tas jų kasdieninis džiaugsmas man sugrįš trigubai, juk labai malonu nustebinti mažylius!

Įpakavimas. Iš pradžių norėjau užsakyti maišelius, kad visos dovanėlės būtų supakuotos vienodai, gražiai, bet pasižiūrėjau kainą ir pagailo pinigų, plius tuomet būtų apribojimas ne tik dėl kainos, bet ir dėl dydžio. Tada pagalvojau, kad sunaudosiu visokius turimus senus maišelius, juosteles ir pan. Tikėjausi, kad atrodys tvarkingiau, bet aš pakuotoja prasta (čia man buvo pati nefainiausia dalis), dalis maišelių šiek tiek pasilamdę, gan skirtingi, juostelės skirtingos… Žodžiu. Vaizdas mane šiuo klausimu ne itin džiugina, bet patinka idėja, kad antrą kartą panaudojau turimus nereikalingus daiktus ir kad neišlaidau papildomai pinigų. Kitiems metams reikės iš anksto pasisiūti medžiaginius maišelius, tai bus geriausias variantas.

Labai patiko smulkiems daiktams pakavimo idėja – saldainiukai – greitai, patogiai ir gan neblogai gaunasi. 🙂

Idėjos pateiktos nuotraukose, puikiai tinkamos tiek vyrukams, tiek merginoms, bet besidairydama dovanų, pagalvojau ne kartą, kad jei turėčiau mergaitę… Tokių gražių ir fainų dalykėlių galima pripirkti, tikiuosi gal ir man kada dar teks ruo6ti advento kalendorių mergaitei. 🙂 🙂 🙂 Užsisakiau kelis fainus daikčiukus, nes pas visas drauges mergaitės. 🙂

Nagų lakas – jis yra pagamintas vandens pagrindu, skirtas vaikams ir nusiplauna su vandeniu. Labai patiko, galima įsigyti „Zuja“ paspaudus čia.

Šventiniai plaukų sagučiai – tookie gražučiai, tikrai papuoš mažą stirnaitę. 🙂 Įsigyti galima FB “Gandro Dovanos” paspaudus čia

Labai laukiu pasakojimų facebook komentaruose, kuo savo mažuosius palepinote jūs.

Gražių švenčių ir laiko su šeima.

 

Share: