Žinau, tikrai didžioji dalis jūsų, kaip ir aš, dar tik dairotės dovanų artimiesiems, todėl sugalvojau jums šiek tiek pasufleruoti. Visad renkantis dovanas, noriu, kad jos būtų išskirtinės, kokybiškos, jei pavyksta – pagamintos Lietuvoje. Atsakingai sudariau jums puikų sąrašiuką, kuriame tikrai atrasite idėjas visos šeimos dovanoms. Čia ne šiaip nukopijuotos nuotraukos, iš visų šių gamintojų ir pardavėjų esu pati įsigijusi dovanas, yra tokių, pas kuriuos apsiperku jau beveik dešimtmetį, todėl rekomendacija nuoširdi ir tikiuosi bus naudinga, nes įdėjau daug darbo, kad atrinkčiau ir surašyčiau idėjas. Nepamirškite pasidžiaugti komentaruose, jei būtent šiame sąraše surasite tinkamų idėjų. Gero skaitymo!

 

Šiais metais vardams ženklinti įsigijom daugkartinio naudojimo “žaisliukus” iš Kvepia mediena – man jie labai faini. 🙂

Aureart decor 

Išskirtiniai rankų darbo gaminiai Jūsų interjerui ir ne tik – raktinės, personalizuoti paveikslėliai, raktų pakabukai… Visi darbai – pjaustomi rankomis, tapomi ir dažniausiai kuriami individualiai – pagal kliento spalvas, detales, pvz., jei užsakote raktinę ar paveikslėlį, jame gali atsidurti tiek pelėdžiukų, kiek jūsų šeimoje narių ir pan. Tai bendras šeimos verslas, kuriame visi atranda savo vaidmenį – vyras pjausto, žmona tapo, sukurdama tikrus meno kūrinius, o mažylis visad pataria ir savo nuomonę pasako, įsuka kabliukus į raktines – komandinio darbo rezultatas puikus. Man šie darbai kažkas tookio, labai jaukūs, žavūs ir smagūs. Tapoma su vandens pagrindo dažais, lakuojama taip pat su tokiu pačiu laku, tad vaikams ir jų kambariams gaminiai yra tinkami. Kiekvienas darbas yra skirtingas, vis kitokios spalvos ar detalės. O pats svarbiausias dalykas, kad yra kuriama su meile, tas labai jaučiasi. Jei norite savo artimuosius pradžiuginti šiais rankų darbo gaminiais, tikrai dar galite užsakyti prieš šventes paspaudę čia. 

Taip pat šiuos gaminius galima apžiūrėti:

2018-12-09 Fashion Bazaarlt, Švyturio arena, Klaipėda

2018-12-15  – 2018-12-16 Commune Art Kalėdų mugė, MyHero lofte, Kauno g. 34E, Vilniuje

Armijai ir civiliams

Kai reikia kokybiškos dovanos vyrams, jau labai seniai esu atradusi „Armijai ir civiliams“, visad žinau, kad čia tikrai pavyks išsirinkti kokybišką dovaną, bus platus pasirinkimas, o kainos tikrai labai geros. Šiose parduotuvės dovanas tikrai įvertins aktyvaus laisvalaikio mėgėjai, medžiotojai, žvejai, turistai, taip pat platus pasirinkimas kariškų ir militaristinio stiliaus prekių: kariška apranga, avalynė, apranga ir aksesuarai teisėsaugininkams bei apsaugos darbuotojams, darbo rūbai ir batai, stovyklavimo reikmenys kariams ir civiliams. Kadangi prekės skirtos kariuomenei ir kitoms profesinėms struktūroms yra kokybiškesnės ir patvaresnės už šiuolaikines komercines prekes, skirtas masiniam vartojimui, todėl net ir civiliai pirkėjai labai teigiamai įvertina kokybę, gaunamą už patrauklią kainą, ir aprangą, avalynę, kuprines, miegmaišius, žibintuvėlius, peilius, termosus ir kitą įrangą naudoja aktyviam laisvalaikiui gamtoje (turizmas, stovyklavimas), pomėgiams (medžioklė, žvejyba) ir sportui (šratasvydis ar dažasvydis ir pan.). Įsigyti galite paspaudę čia.

 Boutique Coffee Fika Kava 

Kiekvienas užkietėjęs kofemanas nudžiugs gavęs dovanų kokybiškos kavos, o gal net visą jų rinkinį. “Fika” – tai socialus kavos puodelis, kuris pakvies bendrauti, atsikvėpti ir pasisemti jėgų. Pati mėgstu pasilepinti kava, todėl galiu pasakyti, kad “Fika” tikrai man labai patinka – tai aukštos kokybės, saulėje džiovintų ir šviežiai lėtai skrudintų, iš skirtingų pasaulio kavos augintojų ūkių kavos pupelių, ypatingo skonio ir aromato kava. Boutique Coffee Fika Kava rasite skirtingo skonio bei aromato kavos, taip pat ir be kofeino. Įsigyti galima čia. 

CĖCĖ

Unikalūs betoniniai papuošalai ir interjero detalės. Atrodytų, tokia nepuošni ir nedekoratyvi medžiaga talentingose rankose įgauna visai kitą prasmę ir paskirtį – neįtikėtina. Tiesą pasakius, nežinant, iš pirmo žvilgsnio nelabai ir pasakytum, kad papuošalas yra iš šios medžiagos. Papuošalai labai lengvučiai ir dekoratyvūs, juos galima užsakyti norimos spalvos, formos, dizaino. Jie kuriami pagal individualius užsakymus, todėl lengvai priderinsite prie savo stiliaus. Man tai buvo atradimas, labai jais susižavėjau, manau daugelis nustebtų ir nudžiugtų tokią dovaną gavę. Įsigyti galima paspaudus čia. 

Muilo virtuvė 

Natūralūs rankų darbo muilai,  bei priemonės jų gamybai. Dauguma čia esančių produktų yra sertifikuoti ir atitinka aukščiausius ekologiškiems produktams keliamus reikalavimus. Kvapai tikrai nerealūs, jais aš esu susižavėjusi, smagu žinoti, kad jie yra natūralūs, turintys puikias savybes, kurias suteikia natūralūs ingredientai, aliejai, moliai, eteriniai aliejai – kiekvienas pagal poreikį čia atras – drėkinančias, valančias, tonizuojančias priemones, tinkančias skirtingiems odos tipams. Tai nebrangi ir praktiška dovana kiekvienam. Asortimente galima surasti ir dekoratyvius gražius muiliukus, kurie tikrai nudžiugins mažas damutes ar vyrukus. Įsigyti galima paspaudus čia. 

Pasuk galvą 

Lavinančios dovanos jūsų mažyliui, kurios suteiks džiaugsmo bangą, sukels susidomėjimą ir neabejotinai naudos – „Pasuk galva“ dovanos įdarbina jūsų vaiko smulkiąją motoriką, moko skaityti, skaičiuosi, pažinti Lietuvą – dovana, kuri nedulkės, nes yra apgalvota kiekviena smulkmena, sukurta mamos, kuri supranta koks svarbus vaikų lavinimas, kuris prasideda nuo smulkmenų ir jis turi būti įdomus bei įtraukiantis. Čia rasite abėcėles, kurias vaikučiai galės patys nuspalvinti, mokysis dėstyti raideles į vietas, tuo pačiu jas ir pramoks, čia rasite iš naujo atgimusias mūsų laikus primenančias medines paveiksliukų – žodžių korteles, vardo dėliones, kurios gali būti medinės ir dekoruojamos mažylių arba atrodyti išties išskirtinai pasitelkiant siuvinėjimo techniką (nuotraukoje blizgančios raidės). Taip pat žodžių -paveiksliukų dėlionės gali būti puiki advento kalendoriaus idėja – kiekvieną dieną po naują žodžio rinkinuką – išmoksit, nuspalvinsit, o kitą dieną naujas 2-3 skiemenų žodelis dovanų. Įsigyti galima paspaudus čia. 

RV handmade

Kiekvieno užimto žmogaus pagrindinis darbo įrankis – darbo kalendorius. O jei jis išskirtinis, tai kiekvieną dieną pildyti bei vartyti tikrai maloniau. Juolab, žmonėms, kurie metai iš metų naudoja darbo knygas, tikrai jau pabodę standartiniai, tokie kaip visų. Jei pažįstate žmogų, kuris negali neplanuoti savo darbų, būkite tikri, ši dovana kaip tik jam. Įsigyti galima paspaudus čia.

Sąmoningos mamos 

Mamoms puikiai pažįstamos “Sąmoningos mamos” šiemet stebina plačiu dovanoms tinkamų produktų asortimentu ir skatina dovanoti daugiau nei dovanas! Iš tiesų: dovanodami bestseleriu tapusį “Baubuką” ar nepaprastai kvapnų antibakterinį oro gaiviklį “Šalin, ligos!”, dovanosite dovaną ne tik tam momentui. Šie produktai dovanoja sveikatą – o tai nepaprasta ir neįkainojama dovana. Šventiškai supakuoti sveikatinantys kvapnių priemonių rinkiniai visai šeimai, aromatingos sojų vaško žvakės, romantiškos levandų žiedų pagalvėlės, Kalėdomis kvepiantis prieskoninių eterinių aliejų mišinys “Žiemos jaukumas” – akys raibsta nuo įdomių ir nekasdieniškų dovanų idėjų! Labiausiai stebina tai, kad populiariausi linijos produktai šventiniu laikotarpiu pavirto į riboto leidimo kolekciją: “Baubukas”, “Dantukų fėja”, “Dėdė miegas”, “Kranklys”, “Sapnų debesėlis” ir “Ramus pilvelis” ir “Šalin, ligos!” gruodžio mėnesį parduodami su specialiomis Kalėdinėmis etiketėmis – nepaprastai graži mintis! Įsigyti dovanas galite paspaudę čia arba apsilankę vienoje iš mugių:

2018-11-29 – 2018-12-01 „Šiauliai 2018“, Šiaulių arena

2018-12-02 Didžioji kalėdinė Panevėžio mugė, Cido arena

2018-12-08 Didžioji kalėdinė Vilniaus mugė Litexpo

2018-12-09 Didžioji kalėdinė Šiaulių mugė, Šiaulių arena

2018-12-14 – 2018-12-16 Kodas 477, PLC MEGA

Smėlio laimė 

Kalbant apie dovanas vaikams, aš visada labai esu už kūrybinius rinkinius, kad vaikas galėtų išbandyti naujas technikas, patirti kūrybinį malonumą, turiningai praleistų laiką, turėtų lavinantį užsiėmimą, jei vaikas mažesnis, tai tokie kūrybiniai užsiėmimai dar ir puikus turiningas laikas su tėčiu ar mama. Jau gan seniai esame atradę „Smėlio laimę“, pirmąjį rinkinį sūnus gavo dovanų nuo močiutės Velykų proga ir vos tik baigęs piešinėlį vis prašo naujo ir naujo. Piešinėliai yra įvairaus sudėtingumo, todėl bus ką veikti ir 2 m vaikui, ir 12 m. paaugliui. Nuoširdžiai rekomenduoju, nes vaikams labai labai patinka. Įsigyti galima paspaudus čia arba atvykus:

2018-12-01 – 2018-12-02 „Daugavpils Ziemassvētku tirdziņš“ Daugavpils Olimpiskais centrs

2018-12-01 Marijampolės Kalėdinė mugė, Marijampolės kultūros centre

2018-12-02 2018-12-02 Didžioji kalėdinė Panevėžio mugė, Cido arena

2018-12-08 Didžioji kalėdinė Vilniaus mugė Litexpo

2018-12-09 Didžioji kalėdinė Šiaulių mugė, Šiaulių arena

2018-12-15 Didžioji kalėdinė Utenos mugė, Utenos arena

2018-12-15 Didžioji kalėdinė Jonavos mugė, Jonavos sporto arena

2018-12-22 Didžioji kalėdinė Kauno mugė, Žalgirio arena

2018-12-22 Didžioji kalėdinė Klaipėdos mugė, Švyturio arena


Spalvotos kojinės

Tikrai žinau, kad daugelis žmonių mėgsta dovanoti kojines, ypač vyrams. Spalvotos kojinės – dovana tinkanti visai šeimai, praktiška, o svarbiausia išskirtinė! Pasižvalgę jų asortimente rasite kuo nudžiuginti patriotus, krepšinio ar futbolo gerbėjus, įvairius hobius turinčius ir ryškias spalvas bei išskirtinumą mėgstančius žmones. Įsigyti galima čia. Taip pat „Spalvotas kojines“ rasite šių renginių metu:                                            

2018.11.08 – 2018.11.11           Moters pasaulis, Žalgirio arena

2018.12.01 -2018.12.02           LOVE WINTER, PACŲ Viešbutis, Didžioji g. 7, Vilnius

2018.12.08 – 2018.12.09         Kalėdų Pop Up, M.Žilinsko dailės galerija, Nepriklausomybės a. 12, Kaunas

2018.12.14 – 2018.12.16           Kodas 477, PLC MEGA

2018.12.15 – 2018.12.16           Kalėdų Pop Up, KABLYS, Kauno g. 5, Vilnius

2018.12.16 – 2018.12.16           Fashion bazaar, Žalgirio arena

2017.12.21 – 2017.12.23           Uptown Kalėdos: Last Minute Market , LOFTAS, Švitrigailos g. 29, Vilnius

Urban Food 

Jei ieškote įdomios, maistinės ir sveikos dovanos, siūlau vertingus maistinėmis medžiagomis miltelius, kurie gaunami žemoje temperatūroje džiovinant uogas, daržoves bei žoleles ir po to jas sumalant. Stiklainiukuose yra uogos ir žolelės: serbentai, avietės, šaltalankiai, bruknės, detoksikuojantis miksas (dilgėlės kartu su pienėmis ir garšvomis). Juos visus galite rasti ir įsigyti paspaudę čia. Pati daug, ką iš jų naudoju ir jie labai palengvina bei supaprastina maisto bei desertų gaminimą. Vieną ar kitą rūšį naudoju kasdien ir tikrai manau, kad tai net labai labai geras kainos ir kokybės santykis, dovana tikrai dar daugeliui gali būti naujiena, todėl ši dovanos idėja nebus atsibodusi. Įsigyti galima paspaudus čia arba apsilankius vienoje iš daugybės mugių:

2018-12-01 – 2018-12-02 „Daugavpils Ziemassvētku tirdziņš“ Daugavpils Olimpiskais centrs

2018-12-15 – 2018-12-16 Kaunas FOOD, Kauno Sporto Halė

2018-12-02 Didžioji kalėdinė Panevėžio mugė, Cido arena

2018-12-08 Didžioji kalėdinė Vilniaus mugė Litexpo

2018-12-09 Didžioji kalėdinė Šiaulių mugė, Šiaulių arena

2018-12-15 Didžioji kalėdinė Utenos mugė, Utenos arena

2018-12-15 Didžioji kalėdinė Jonavos mugė, Jonavos sporto arena

2018-12-22 Didžioji kalėdinė Kauno mugė, Žalgirio arena

2018-12-22 Didžioji kalėdinė Klaipėdos mugė, Švyturio arena

2018-12-23 Didžioji kalėdinė Alytaus mugė, Alytaus sporto ir rekreacijos centras

Vaiko Kambariui Little Crazy Things 

Išskirtiniai, labai gražūs vaikiški aksesuarai ir kambario interjero detalės. Čia gyvena žavūs žaisliukai, krepšiai žaislams bei įvairiems daikčiukams susikrauti, mažosios damos suras galybę smagių plaukų sagučių, o vyriškius bus galima papuošti spalvingomis peteliškėmis. Viskas yra rankų darbo, galima rinktis iš sukurtų gaminių arba pateikti individualų užsakymą. Žodžiu čia surasite, ką padovanoti stilingiems mažyliams, užsisakyti galite paspaudę čia.

Zuja 

Šioje elektroninėje parduotuvėje surandu kitokius, išskirtinius ir dar nepabodusius žaislus, kurie skirti ir pramogoms ir lavinimui. Čia galima surasti keletą prekės ženklų, kurie nėra naujokai rinkoje pasaulyje.

Plus Plus – kūrybingumą lavinantis ir vaizduotę vystantis konstruktorius. Lavina smulkiąją motoriką, o ugdymo įstaigose naudojamas kaip metodinė priemonė. Skirtas palengvinti ugdymo (-osi) procesą. Šie konstruktoriai yra įvairių dydžių ir spalvų, todėl nesunkiai prisitaikysite pagal vaiko amžių.

LOTTIE lėlė yra viskas apie tikrą vaikišką vaikystę. Sukurtos bendradarbiaujant su mokslininkų komanda. Pagrindinė idėja, kad „vaikas turi būti vaiku“. Kūno proporcijos atitinka 9 metų vaiko kūną. Lottie mėgsta veikti tą patį, ką ir realios jos amžiaus mergaitės. Jai nerūpi kuo greičiau suaugti, ji nenaudoja kosmetikos, nenešioja aukštakulnių ir papuošalų. Yra 18 cm ūgio ir gali stovėti bei lanksto kojas per kelius. Patogi pakuotė. Ideali kelionėms. Papildomai galima įsigyti įvairių aksesuarų. Galima perrenginėti, šukuoti plaukus.

Snails – tai pirmasis vandens pagrindo nagų lakas vaikams, kuris lengvai nuplaunamas muilu ir vandeniu. Nagų lakavimas gali būti ne tik gražu, bet ir saugu, nekenksminga!

Įsigyti galite paspaudę čia. 

Tikiuosi, kad bent šiek tiek palengvinau jūsų dovanų paieškas. 😉

Share: