Visai neseniai dalinausi “Kalėdinių dovanų sąrašas visai šeimai”. Tęsiu jį ir pristatau antrą dovanų idėjų sąrašo dalį, nes į vieną visi variantai sunkiai sutalpinami. Iš visų minimų įmonių per keletą metų esu bandžiusi vieną ar daugiau produktų, todėl rekomendacijos patikrintos ir nuoširdžios.

Gero skaitymo, tikiuosi mano idėjos jums pagelbės ir dovanų įsigyjimas nevirs galvos skausmu juk svarbiausia laikas su artimaisiais bei šventinė nuotaika.

 

Vardus žymim kabintami žaisliukus iš Kvepia mediena.🙂

Atributas 

Tai Lietuviškas prekės ženklas – odinė galanterija, papuošalai bei rūbai su autentiškais lietuviškais ir baltiškais simboliais, ornamentais. Naudojama natūrali bei spausta oda, melchioras, žalvaris, diržų sagtys dengiamos keramika. Šio prekės ženklo metalinių detalių dizainas – patentuotas. Užsisakyti galima ir savo norimus ženklus ar simbolius. Mano vyrui nerealiai patinka daiktai su Lietuvos atributika visad gavęs panašias dovanas labai džiaugiasi, todėl tikrai drąsiai galiu sakyti, kad tokia dovana labai maloniai pradžiugins ir nustebins jūsų artimuosius. Įsigyti galima paspaudus čia. 

Avilio istorijos – ekologiškas medus 

Smaidrių šeimos bityne rasite sertifikuotą ekologišką medų ir kitus bičių produktus. Produktai sertifikuoti pagal Nacionalinės kokybės sistemą, todėl žymimi ženklu „Kokybė“. Bityne laikomasi griežtų aplinką tausojančių reikalavimų. O šventinių rinkinių grožis, negaliu atsižiūrėti, pati užsisakiau net keletą, čia surasite, žinoma, medaus, medaus „meškučius“, vaško žaisliukus, žvakes, skirtingų produktų rinkinukus… Tikrai rasite kuo pradžiuginti artimuosius, pasižvalgykite ir pasirinkite labiausiai patinkančius, nes pasiūla įtiks net ir išrankiausiems. Įsigyti galima paspaudus čia. 

Bentologija Priešpiečių dėžutės 

Dovanos tinkančios visiems, kurie vertina naminį maistą ir galimybę jį pasiimti su savimi. Kokybiški termosai bei priešpiečių dėžučių rinkiniai pradžiugins ne tik suaugusius, bet ir vaikus, nes mažiesiems skirti dėžučių rinkinukai turi žaismingo dizaino rankines, kurios jiems tikrai labai patinka. Užkandžių dėžučių rinkinys patogus tuo, kad maistas ir kvapai nesusimaišo, nes viskas dedama į atskiras mažesnes dėžutes ir uždengiama sandariais dangteliais. Tai išskirtinai kokybiškos prekės – tokias užkandžių dėžutes naudojam jau ilgą laiką ir esam labai patenkinti, todėl užtikrintai sakau, kad ši dovana yra puiki ir vertinga visiems šeimos nariams. Įsigyti galima paspaudus čia. 

 DeiKo Art 

Rankų darbo žvakės, kurios kuriamos individualiai pagal jūsų užsakymą, galėsite pasirinkti formą, dydį, spalvą, kvapą, dizainą… Tereikia sugalvoti, ko norėtumėte ir dovana bus pagaminta pagal jūsų poreikį. Man itin patinka šios žvakės, naudoju jau ilgą laiką, ne vieną esu sudeginusi ir esu patenkinta kokybe, bei išskirtinumu, todėl tiems žmonėms, kurie dievina ugnį, namų jaukumą ir žvakes, tai puiki dovana, o svarbiausia, kad galima sukurti būtent tokią, kokios norisi. Įsigyti galima paspaudus čia.  arba apsilankius:

Gruodžio 8-9 dienomis blusturgyje nepriklausomame Kalėdų miestelyje Šv. Stotis, Vilniaus traukinių stotyje

Gruodžio 15-16 Commune Art Kalėdų mugėje, MyHero lofte, Kauno g. 34E, Vilniuje

 

RV handmade 

Šie veidrodžiai man toookio gražumo, jie tikrai privalo puošti kiekvienos damutės kambarį. Esu įsitikinusi, kad net ir pačios mažiausios labai nudžiugs ir įvertins šią išskirtinę dovaną. Tai Lietuvoje pagaminti veidrodžiai, pasirinksite iš keleto skirtingų dizainų, tikrai gali būti pritaikomi ir merginų, ir vyrukų kambariuose. Įsigyti galima paspaudus čia. 

Sandros nėriniai iš virvės 

Šios dovanos atras vietą jūsų artimųjų namų interjere ar garderobe. Rankų darbo krepšiai, stalo kilimėliai, daiktadėžės, rankinės… ir daugybė kitų funkcionalių, praktiškų, stilingų daiktų pradžiugins daugelį. Gausus spalvų ir stilių pasirinkimas, gaminama pagal individualius užsakymus ir dar suspėsite užsakyti bei gauti šventėms, pasidairykite. Įsigyti galima paspaudus čia. 

 Spa4You.lt  – Žmogus  Gamta  Palaima. 

Rankų darbo, nuostabaus grožio ir kvapo, nemėginti su gyvūnais, natūralūs kosmetikos gaminiai. Pagaminti veganiškai – iš augalinių ir mineralinių medžiagų. Jau esu seniau pasakojusi, apie šiuos gaminius savo tinklaraštyje, jie tikrai pakeri savo išskirtiniu ir natūraliu sodriu kvapu. Oda naudojant priemones džiugina aksominiu švelnumu, žmonės, kurie mėgsta pasilepinti, įvertins šias dovanas labai teigiamai. Įsigyti galima paspaudus čia. 

Tikros lėlės 

Čia galite rasti išskirtines Ispanijos gamintojų lėles. Skirtingų dydžių kūdikėliai, lėlės-mergaitės ir Reborn kūdikėliai, kurie turi net savo unikalumą patvirtinančius sertifikatus,  o kur dar lėlės kvepiančios vanile. Taip pat asortimente yra Airijoje sukurtos Lottie lėlės, kurios atlieka svarbų vaidmenį formuojant mergaičių tinkamą požiūrį į savo išvaizdą. Lėlytės sukurtos remiantis psichologų ir mitybos specialistų rekomendacijomis. Renkantis lėlę, galėsite išsirinkti ir joms skirtus įvairius priedus bei aksesuarus. Taigi, skirtingo amžiaus panelės čia tikrai surastų savo svajonių lėlę. Įsigyti galima paspaudus čia.

 

 Zylutės 

Čia rasite didelį pasirinkimą medinių žaislų mergaitėms ir berniukams,  lavinamųjų žaidimų, dėlionių, stalo žaidimų vaikams, saugių, netoksiškų žaislų kūdikiams. Zylutes.lt žaislai skirti ne tik vaikų pramogoms, bet ir lavinimui, ugdymui, todėl vienu šūviu nušausite du zuikius, tokie žaislai, man atrodo, labiausiai verti kainos, kurią už juos sumokame. Visi žaislai yra aukščiausios kokybės, CE sertifikuoti ir netoksiški, pagaminti iš natūralių medžiagų! Įsigyti galima paspaudus čia. 

Zoombook 

Mėgstu artimuosius pradžiuginti fotoknygomis, nes man atrodo, kad tai vertinga dovana. Kartais susikaupia labai daug nuotraukų telefone, kompiuteryje ar kitose laikmenose, bet sudėti jas į fotoknygas tiesiog būtina. Taip dažniau galėsite prisiminti, pavartyti ir kitiems parodyti visas šilčiausias bei jaukiausias savo šeimos akimirkas. Čia tikrai viena geriausių dovanų sau bei artimiesiems, o laikui bėgant jos vertė vis didėja, tai nėra beprasmis niekniekis, kuris greit bus pamirštas ir atsidurs kitų nereikalingų daiktų krūvoje. Rekomenduoju skirti šiek tiek laiko ir sumaketuoti išskirtines fotoknygas mylimiems žmonėms švenčių proga. Įsigyti galima paspaudus čia

Tikiuosi, kad mano sąrašas jums pagelbės surasti puikias dovanas.

Jaukių švenčių!

 

Share: