Prisipažinsiu – mano namuose ekologiškų priemonių, skirtų namams yra, tačiau tikrai ne viskas. Kad ir kaip norėčiau negaliu paaukoti kokybės, kurią tikiuosi gauti mokėdama pinigus, vardan ekologiškos idėjos. Daug ką galiu daryti iš idėjos, bet namų vien idėja neišvalysi. 🙂 Dėl šio įsitikinimo niekada nepersistengiau ieškoti tokių priemonių, jei kas parekomenduodavo ar sužinodavau, kad ekologiška namų valymo, indų plovimo ar kita priemonė yra veiksminga ir efektyvi, mielai savo naudojamą keičiu į ją. Tačiau atsiradus vaikams norisi, kad juos supanti aplinka būtų maksimaliai saugi. Todėl domėtis ir ieškoti pradėjau daugiau, atradau patinkančias ir efektyvias, bet draugiškas aplinkai, kurių sudėtyje yra natūralesni ir saugesni ingredientai.

Skaityti etiketes reikia irgi mokėti, žinoti begalę ingredientų, kuris geras, kuris blogas – šioje srityje nedaug nusimanau, tad nusprendžiau vadovautis tiesiog eko ženklinimu. Eko sertifikatą nėra taip paprasta gauti, yra begalė reglamentų, kurie sertifikuotame produkte draudžia naudoti bloguosius ingredientus. Vadinasi, jei jau produktas turi tokį sertifikatą, galiu būti rami, jog jo sudėtyje nėra agresyvių ingredientų. Tad nusprendžiau, kad paprasčiausia ne mokytis visų blogųjų ingredientų pavadinimus, o tiesiog žiūrėti ant pakuotės, ar produktas yra sertifikuotas.

Pribrendus poreikiui užsisakyti indaplovių tabletes, visų pirma kreipiausi ten kur visad jas užsakinėju, bet tąkart nepavyko ir teko ieškoti alternatyvų. Kadangi internetinių parduotuvių, kurios prekiauja ekologiška produkcija žinau tik keletą, tai prabėgau jau pažįstamas iš anksčiau, viena jų, ties kuria ir apsistojau buvo Ecostyle. Šią internetinę parduotuvę atradau prieš dvejus metus, gimus sūnui (vėliau galėsiu pasidalinti ir vaikiškų prekių atradimais).

EKOS tabletės indaplovėms turi “ICEA eco bio detergents” sertifikatą. Pasidomėjau – šis sertifikatas yra gana populiarus Italijoje ir yra patikimas. Dar ir tai, kad jos yra itališkos man jau tam tikras kokybės garantas, nes nemažai itališkų ekologiškų prekių prilimta ir lieka mūsų namuose. Todėl nusprendžiau išbandyti. Pirmą skalbimą susimoviau. Neskaičiau naudojimosi instrukcijos. 😀 Kam skaityti indaplovės tablečių naudojimosi instrukciją? 😀 Keletą metų naudojamų tablečių prieš dedant nereikėdavo išpakuoti, tai man net nekilo klausimų. Po kurio laiko kai vyras pirmą kartą jungė indaplovę su naujosiomis tabletėmis ir jis neišpakavo. J Žodžiu, jau supratot, jas reikia išimti iš maišelio. 😉 Ir ką, ilgą laiką ploviau ir išiminėdama priekabiai ieškojau kokio nors „broko“, maisto likučių ar kitų nešvarumų ant įrankių ir lėkščių, nieko neradau. Plovimo priemonė visiškai ištirpsta, nelieka net kalkių žymių ant indų, šiuo klausimu buvau nusprendusi būti lanksti, nes tabletės nėra 4 in 1 ir pan., tai galvojau, jei papildomai reikės blizgiklio ar dar ko, tai nusipirksiu, bet neprireikė ir tas mane maloniai nustebino. Papildomai pilu tik druską, bet ją naudoju su visomis indaplovių tabletėmis. Apskritai, rezultatas identiškas mano iki šiol naudotoms, kaina konkurencinga – neturiu prie ko prisikabinti – todėl ši indų plovimo priemonė lieka mūsų namuose. Rekomenduoju ir Jums išbandyti, šiomis dienomis, kiek mačiau, kaip tik vyksta akcija, todėl kaina tikrai patraukli. 😉 Užsukite į https://www.ecostyle.lt/Buities-valymo-priemones Pas juos yra ir daugiau puikių priemonių, prireikus jus tikrai pakonsultuos ir atsakys į iškilusius klausimus.

Indaplovių tabletes galite rasti čia.

 

 

Share: