Kiekvienais metais sugalvoti kur švęsti sūnaus gimtadienį tampa rimtu iššūkiu. Bet džiugu, jog galiausiai pavyksta atrasti kažką naujo ir labai faino, tad noriu pasidalinti antrokų itin gerai įvertinta gimtadienio pramoga, kurią šiemet užsakėme sūnaus 8-ąjam gimtadieniui.

Šįkart 8metis Lukas labai norėjo virtualios realybės ir kompiuterinių žaidimų gimtadienio, tad leidausi į paieškas. Norėjosi, kad būtų tvarkinga, moderni ir privati erdvė, kurioje vaikai galėtų ne tik pažaisti, bet ir pasivaišinti. Ankstesniais metais dažna problema ieškant gimtadienio erdvės būdavo gana ribotas skaičius svečių, kuriuos galima pasikviesti, tad dar vienas iš mūsų norų, kad gimtadienyje galėtų sudalyvauti (ir tilptų) visi mylimi draugai.

Mano dideliam džiaugsmui pavyko atrasti naujutėlę moderniausią Lietuvoje VR ARENA PRO, kuri yra įsikūrusi Vilniaus pakraštyje mums itin patogioje lokacijoje – Tarandės g. 34a! Tai didžiulė, net 500 kv.m. erdvė su profesionalia garso ir apšvietimo įranga, žaidėjai dėvi naujausius META Quest 3 akinius, o palaikymo komanda viską stebi ekrane ir realiu laiku mato tą patį vaizdą kaip ir žaidėjai. Viskas atrodo išties labai šauniai. Man labai patiko ta atmosfera, nors mūsų šventė vyko dienos metu, viduje pasimiršo, kad už sienos skaisčiai šviečia saulė, vakarėlis įsisiūbavo labai greitai. Visi puikiai leido laiką!

Pati arena uždara ir privati, tad gimtadienio metu pašalinių žmonių nėra, galima atsinešti savo užkandžius ir užkąsti.  Visi norintys pasivaišinti tikrai puikiai atrado tam laiko, nes žaidimo specifika tokia, kad vienu metu žaidžia 6 dalyviai, visi kiti tuo metu palaiko, užkandžiauja arba siaučia su nežaidžiančiais. 🙂

Gimtadienio svečių skaičius neribojamas, tad galima sukviesti visus draugus, tik patarčiau pasiskaičiuoti, kad kiekvienas svečias turėtų galimybę bent kelis kartus sudalyvauti žaidime. Reikėtų įsivertinti, jog vienu metu žaidžia 6 žmonės, žaidimo trukmė 10-15 min. Turėkite omenyje, kad ir tėveliai mielai nori išbandyti pramogą, tad užsakykite šiek tiek daugiau laiko, juk norisi, kad visi liktų laimingi! Šioje vietoje šiek tiek prašoviau ir užsakiau tik 1,5 val, tai gimtadienio pabaigoje dalyviai norėjo žaisti daaar! Girdėjau kaip eidami link durų vaikai klausinėjo pas tėvus ar galės ir savo gimtadienį čia švęsti, tad darau išvadą, jog svečiai pramogą įvertino itin teigiamai! O ir sūnus sakė, kad šiemet gimtadienis buvo pats geriausias! Jei atvirai, jis kiekvienais metais taip sako, bet man vis tiek džiugu girdėti, kad mūsų vyrukas, kuriam gan dažnai tenka dalyvauti įvairiuose renginiuose, pramogauti ir testuoti naujausias pramogas nuoširdžiai džiaugiasi savo švente! Tikrai nuoširdžiai rekomenduoju VR ARENA PRO, čia galite švęsti ne tik gimtadienius ir ne tik vaikų, manau, pvz. team buildingui čia būtų taip pat itin tinkanti pramoga.

Share: