Kavinės ir restoranai draugiški vaikams visuomet yra itin aktuali tema mažųjų tėvams. Dabar mūsų vaikai nebemažučiai ir nebėra didelės problemos kažkur užvažiuoti pavalgyt, bet prieš 3-4 metus tekdavo tikrai ilgokai sukti galvą kur pietauti ar vakarieniauti, kad ir maistas, ir pats restoranas būtų pritaikytas bei tinkamas vaikams.

Išgirdusi, jog Vilniuje duris atveria Druskininkuose itin išpopuliarėjęs restoranas nusprendžiau, kad vieną gražią šeštadienio popietę turime ten užsukti ir patys įsitikinti ar jis tikrai toks puikus, kaip žmonės kalba. Taip taip, aš turiu omenyje „The House“, įsikūrusį Vilniuje Vokiečių g. 24.

Tiems, kas tingi daug skaityti, nedaugžodžiausiu galiu pasakyti naujajame Vilniaus „The House“ itin jauki ir fotogeniška aplinka, paslaugus personalas ir toobulai skanus maistas! O tiems, kurie dar neišlėkė ten valgyti galiu papasakoti plačiau. 😊

Aplinka

Kažkur skaičiau, kad restoranas talpina net 120 svečių ir išties jis erdvus, net neskaitant terasos, bet išplanuotas taip, kad nesijaustų jog yra daug svečių, atskiros zonos suteikia jaukumo ir privatumo jausmą. Visame restorane unikalios istorinės detalės itin dera su moderniu šiuolaikišku interjeru.

Meniu

Liaupsinu šefą – meniu man labai patiko! Itin platus pasirinkimas, esu įsitikinusi, kad ką valgyti čia suras visi: midijos, mėsainiai, Neapolietiskos picos, bulviniai patiekalai, vien sparnelių koks pasirinkimas! Išties – 10 balų! Mes užsisakėme – grilintą lašišą, sriubos, aštrius sparnelius, picą, keptą duoną ir ledus – viskas buvo labai labai skanu. Ai, nepaminėjau restoranas save pozicionuoja kaip draugišką šeimoms ne vien dėl to, kad turi vaikams patinkančius patiekalus, bet net ir specialų valgiaraštį šunims!

Restoranas draugiškas vaikams

„The House“ meniu suradome ne vieną patiekalą, kuris tinkamas net ir išrankiausiems vaikams. Mūsų vyrukai atidžiai studijavo Neapolietiskų picų asortimentą ir, aišku, kaip visada užsisakė Margaritą, jie restoranus pagal ją, kaip tikri ekspertai, vertina. Meniu buvo ir atskiras puslapis specialiai vaikučiams, kuriame tradiciškai puikavosi daugelio mylimi patiekalai – vištienos iešmeliai, varškėtukai, makaronai ir pan. Restorane taip pat yra įrengtas nedidelis, bet tvarkingas ir neperkrautas „vaikų kampelis“, kuriame rasite virtuvėlę ir kitų žaisliukų, tad tikiu, kad net ir patys mažiausi čia nenuobodžiaus laukdami užsakyto gardaus maisto.

Restoranas draugiškas gyvūnams

Kai lenkėmės restorane buvo ne vienas keturkojis, jie čia užkandžiavo ir ramiai leido laiką su savo šeimininkais. Restorane pateikiamas atskiras meniu šunims iš kurio galima užsakyti maisto savo mylimam augintiniui. Man atrodo restorano šeimininko pastangos, kad VISI ŠEIMOS nariai čia jaustųsi laukiami, priimti ir sotūs yra itin geras pavyzdys daugeliui!

Taigi, jei ieškote jaukios vietos turinčios gerą aurą ir skanaus maisto mūsų šeima rekomenduoja „The House“ restoraną.

Share: