Mamos “sėdinčios“ namuose tikriausiai galėtų būti nominuotos metų švaros ekspertėmis. Susilaukus vaikų, nori nenori tenka tvarkytis daug daugiau. Dar vienas dalykas, kuris pasikeičia, kiek teko bendrauti su mamomis šia tema, visos patvirtina, kad namuose atsiranda draugiškesnės aplinkai valymo priemonės, juk visos norim, kad mūsų namuose ant paviršių liktų kuo mažiau chemijos, kuri gali būti kenksminga mūsų mažiesiems ropliukams, arba ūgtelėjusiems mažyliams. Išbandžiusi ekologiškas valymo priemones ir įsitikinusi jų efektyvumu nematau priežasties grįžti prie stiprių cheminių valiklių, nes jie tikrai nėra būtini. Šiandien papasakosiu apie keletą naujai atrastų priemonių iš Juara elektroninės parduotuvės.

L‘artisan savonnier indų ploviklis (koncentruotas)

Pirmiausia man labai patinka, kad jis yra koncentruotas, dėl šios priežasties jo užtenka gana ilgam laikui. Jis nėra labai skystas, puikiai pašalina riebalus. Kadangi aš naudojuosi indaplove, tai rankomis plaunu keptuves, puodus, didesnius maisto ruošimos dubenis ir t.y. tokius, kurie paprastai reikalauja „rimtesnio“ plovimo ir tam užtenka visai mažo kiekio L‘artisan savonnier indų ploviklio. Ji taip pat galima ir praskiesti vandeniu, jei iš įpročio mėgstate užsipilti daugiau priemonės. Žodžiu, jo naudojamas tikrai gana ekonomiškai. Pardavėjas nurodo, kad aktyviosios paviršinio veikimo medžiagos yra augalinės kilmės (išgaunamos iš augalinių aliejų ir cukraus), sudėtyje nėra dirbtinių dažiklių sintetinių kvapų, fosfatų, fermentų, EDTA, TAED. Kvapai – 100 % natūralūs, o pakuotė perdirbama, taigi tikrai puikus pasirinkimas, tiems, kurie ieško gerai plaunančio, bet draugiškesnio aplinkai indų ploviklio. Jį galite įsigyti paspaudę čia. 

L‘artisan savonnier universalus paviršių valiklis su Marselio muilu

Tai puikiai valantis universalus valiklis, kuris tinka praktiškai visiems paviršiams nuo virtuvės iki vonios. Jo užtenka labai ilgam, nes vienas kamštelis priemonės yra skiedžiama su 5 l vandens. Man patinka, kad nereikia kiekvienam paviršiui turėti atskiro valiklio, pakankam vieno, kuris leidžia palaikyti švarą visur. Jo sudėtyje 100% ingredientų iš natūralių žaliavų, kurių 10% iš ekologinės žemdirbystės ūkių. Sudėtyje nėra dirbtinių dažiklių ar naftos produktų, sintetinių kvapų. Tarp ingredientų yra eterinių aliejų, kurie suteikia kvapą. L‘artisan savonnier valiklis atitinka Ecocert reikalavimus, biologiškai suyra, perdirbama pakuotė. Jį galite įsigyti paspaudę čia. 

Lerutan paviršių dezinfekavimo priemonė

Šis purškiklis, man taip pat veikia ir kaip valymo priemonės, puikiai tinka vonios kriauklei ar pačiai voniai pavalyti, teriai išpurkšti ir palaikius kelias minutes nuvalyti. Sudėtyje nėra dirbtinių dažiklių ar naftos produktų, sintetinių kvapų, paviršinio veikimo medžiagos yra augalinės kilmės. Tik turiu perspėti, kad šis daiktas turi labai intensyvų aštrų ir man nelabai malonų kvapą, bet esu pastebėjusi, kad dauguma dezinfekuojančių priemonių jį turi. Atitinka „Nature&Progrès“, „Visagro“ specifikacijas (CERTIPAQ 75008 Paris). Produktas suyra biologiškai, perdirbama pakuotė. Jį įsigyti galite paspaudę čia. 

Juara internetinėje parduotuvėje yra ir kitų ekologiškų valymo priemonių ir skalbiklių, pasidalinkite savo įspūdžiais, jei esate ką nors iš jų naudoję, būtų labai įdomu, nes pati dar nedaug ką bandžiau.

 

 

Share: