Vaikams dovaną išrinkti atrodytų taip lengva, nes pasirinkimas milžiniškas. Kita vertus gal toje gausoje dar sunkiau pastebėti tikrai vertus variantus, juk mūsų vaikai ne šiukšliadėžės, kad ką mesti, tas tiks, norisi ne tik pradžiuginti vaiką padovanojant vienkartinį daiktą, bet ir pinigus išleisti tikrai protingai. Kai galvojau, kad galėčiau parekomenduoti vaikų dovanoms tai mintyse permečiau dešimtis variantų, bet galiausiai nusprendžiau labai susiaurinti pasiūlymus ir rekomenduoju tas el. parduotuves, kuriose šiemet pati renkuosi dovanas vaikams.

Pirma, ką norėčiau rekomenduoti, tai knygos. Knygos visada gera investicija ir jei kada klausėte pas mamas, ko norėtų jų vaikučiai, dažnas atsakymas yra knyga. Ir nors kartais atrodo, kad tikrai labai sunku atrasti variantus, kurių mažieji dar neturi, yra du pasirinkimo būdai kada neprašausite – prieš perkant paklauskite tėvų arba antras būdas – dovanokite naujienas, jų dar tikrai nebus vaikų knygų lentynoje. Šiandien noriu parekomenduoti jums tris naujas leidyklos „Baltos lankos“ naujienas:

„Vakaro istorijos mažiesiems“ – labai trumpos istorijos, tokios paprastos, negirdėtos ir jaukios, idealiai tinka prieš miegą, vaikams patinka, puiki dovana.

„Neeilinė diena Balioniškyje“ – labai labai jauki istorija, liūdna ir paliečianti, kita vertus šviesi ir suteikianti vilties. Labai labai gera knyga, mums su vaikais labai patinka.

„Nuo ryto iki vakaro“ – ši knyga iš tų, kurias galima žiūrinėti valandų valandas ir nuolat pamatyti kažką naujo, man patiko, kad joje yra daug klausimų, tai puikios „špargalkės“, ką aptarti su vaiku, puiki knygelė, kuri mokys vaikus pastabumo, mokys samprotauti ir reikšti mintis. Puiki knyga pokalbiams ir laikui su vaiku.

Tai pasikartosiu dar kartelį, nors ir nuvalkiota, bet labai teisinga fraze – knyga – puiki dovana!

Pliušku pliušku

Ar esate kada pagalvoję – „Na, ką tam vaikui dovanoti, juk jis turi viską?!“ Tai jei tas vaikas turi dar ir vonią, labai rekomenduoju „Pliušku Pliušku“ rinkinius. Spalvotos ir smagios maudynės garantuotos! Vonios burbulai, kurie ne tik nuspalvina vandenį, bet iš jų dar ir išsirita žaisliukai – kempiniukai. Aš „Pliušku pliušku“ atradau, kai mano vaikai pradėjo nemėgti maudynių, tai tikrai labai pagelbėjo susidraugauti su vandens procedūromis, o tiems, kas mėgsta pliuškentis, tai, tikiu, ši dovana išvis bus wow!

 

 

Liūti Kids

Šioje parduotuvėje taip pat surasite puikių dovanų vaikams, kurie “turi viską”. Vaikams tikrai patiks prancūzų prekinio ženklo “Djeco” įvairiausi rinkiniai – lipdukų rinkiniai, kūrybiniai rinkiniai, stalo žaidimai, dėlionės, lavinamieji žaidimai ir k.t. – pasirinkimas išties labai platus. Mėgstantys vaikiškas praktiškas dovanas čia taip pat suras puikių variantų – stilingi maitinimo reikmenys – užkandžių dėžutės, indai ir t.t., drabužiai ar aksesuarai. „Liūti Kids“ asortimentas išties rinktinis ir kokybiškas tad drąsiai rekomenduoju čia paieškoti dovanų vaikučiams.

Karališkas miškas

Kaip gi be skanėstų prie dovanos, dovana vaikui be šokoladinio senelio ar saldainių dėžutės beveik neįsivaizduojama, tai labai rekomenduoju skanėstus rinkti sveikesnius – becukrius! Ne tik vaikai bus laimingi, bet ir tėveliai dėkingi! “Karališkas miškas” svetainėje surasite nemažą pasirinkimą skanėstų tinkančių net ir patiems mažiausiems.

 

Share: