Manau sutiksit, kad makiažo pagrindas ir tušas yra svarbiausi gero makiažo veikėjai. Todėl man šie pasirinkimai iš visos dekoratyvinės kosmetikos yra pagrindiniai ir atradusi tinkamą variantą dažniausiai jau nieko nebekeičiu.

Tačiau vieno seniai naudojamo ir pamilto makiažo pagrindo gamintojai kažkodėl nusprendė išimti iš prekybos mano pasirinktą atspalvį ir teko paieškas pradėti nuo nulio, ko aš šiaip nemėgstu, nes retai pavyksta iš pirmo karto atsirinkti tokį, kuris gerai maskuoja, atrodo natūraliai, nenubėga ir nekelia diskomforto. Pirkau du ar tris skirtingus makiažo pagrindus, bet jiems vis kažko pritrūkdavo. Tada išbandžiau IDUN Minerals skystą makiažo pagrindą Nordic Veil.

Pirmiausia jis mane sudomino todėl, kad jau buvau naudojusi šio prekės ženklo birų makiažo pagrindą ir jis tiko idealiai. Antra priežastis, kad visų IDUN Minerals makiažo priemonių pagrindą sudaro ypač išgryninti mineralai, t.y. mineralinės medžiagos išgrynintos nuo nikelio, chromo ir mikroorganizmų, o mineralinė dekoratyvinė kosmetika man patinka, dėl to, kad ji nekamša porų.

Mano pasirinktas skystas makiažo pagrindas NORDIC VEIL stipriai/pilnai maskuoja odos trūkumus, todėl tikrai neišlenda joks spuogelis, bet tuo pačiu veidas atrodo gan natūraliai ir nėra kaukės efekto. Jau keletą kartų girdėjau – „o kaip gerai atrodai, net nesimato, kad pasidažius“ – ir toks rezultatas mane džiugina, nes makiažo pagrindo paskirtis nėra “matytis”, jis turi užmaskuoti odos nelygumus, spuogelius, raukšleles, pigmentines dėmes, suvienodinti atspalvį ir vis tiek atrodyti natūraliai. IDUN Minerals skystas makiažo pagrindas Nordic Veil tinka visiems odos tipams, net ir jautriai yra išbandytas dermatologų. Sudėtyje yra obuolių sėklų aliejaus, kuris maitina odą, o vitaminas E veikia kaip antioksidantas. Be konservantų, silikonų, bismuto, talko, nano dalelių ir kvapiųjų medžiagų. Tinka veganams. Man regis, jis tikrai superinis, jei domina, įsigyti galima paspaudus čia

Su tušo pasirinkimu, man šiek tiek lengviau, bet vis tiek išlieka dilema kaip įsigyti tokį, kad paskui netektų gailėtis dėl išleistų pinigų. Šįkart išbandžiau IDUN Minerals MAGNA, man patiko, kad šepetėlis nėra silikoniniais šereliais, tepant nesusidaro gumulėliai, lengvai dengiasi ant blakstienų, jų neapsunkina, puikiai storina ir tankina, atrodo natūraliai. Nenubėga, nenutrupa ir puikiai išsilaiko visą dieną, todėl man jis puikiai tinka, net ir karštą vasaros dieną. Patikrinta oftalmologiškai, tinka jautrioms akims ir nešiojančioms kontaktinius lęšius.100% tinka veganams. Mano galva, tai puiki investiciją į gerą makiažą. Jei domina, jį galite įsigyti paspaudę čia.

 

 

Share: